Content Writer największą agencją content marketingu na świecie 

Popularność content marketingu rośnie z roku na rok i obecnie stanowi on klucz do sukcesu w cyfrowym świecie. Pragnąc podołać ogromnemu zapotrzebowaniu na specjalistyczne treści, w Content Writer bezustannie dążymy do rozwoju i przekraczamy kolejne granice.

Content Writer na czele agencji content marketingowych

Content Writer jest obecnie najpopularniejszą agencją content marketingu na świecie.

Dowodem na to jest nie tylko wielkość zespołu czy ruch generowany na stronie, ale także liczba obserwujących na portalach LinkedIn oraz Facebook. Wyprzedzamy pod względem rozpoznawalności największe agencje zajmujące się tworzeniem treści – z Anglii, Francji, Indii czy USA.

Najpopularniejsze agencje content marketingowe*

Największe agencje content marketingu - tabela

*Stan na kwiecień 2024 roku

Warto także zwrócić uwagę na liczbę zatrudnionych. Również pod tym kątem Content Writer dystansuje inne agencje content marketingu. Zrzeszamy zespół wykwalifikowanych copywriterów, na który składa się kilkaset osób, co nie udało się innym firmom z powyższej listy.

Prężny rozwój, autorskie rozwiązania technologiczne oraz realizacja międzynarodowych projektów – wszystko to sprawia, że liczba osób zainteresowanych naszymi usługami stale rośnie. I to nie tylko w Polsce, lecz także w innych państwach.

Działamy już w 47 krajach!

Największym powodem do dumy jest zadowolenie naszych Klientów – także tych spoza Polski. Obecnie dostarczamy treści osobom i firmom z całego świata. Świadczymy usługi na pięciu kontynentach – również w najbardziej odległych zakątkach globu, jak Brazylia, Chiny, Wietnam, RPA czy ZEA.

Mapa obrazująca zakres działań Content Writer

Content Writer jest dostępny już w 47 krajach, a ich liczba stale rośnie. To ewenement w branży content marketingu, a także dowód na to, że wysokiej jakości treści są niezbędne w celu promocji firm – niezależnie od tego, gdzie świadczą one swoje usługi.

Oceń artykuł:

Średnia ocena: 4.1

Maciej Wiśniewski

Swoje pierwsze copywriterskie kroki stawiał jeszcze w czasach, kiedy od Google popularniejsza była w naszym kraju wyszukiwarka na Onecie. Obecnie nie potrafi przetrwać tygodnia urlopu bez dostępu do klawiatury i dokumentu tekstowego w Wordzie. Z pisania uczynił swój sposób na życie, a zdobytym doświadczeniem i lekkim piórem wspiera właścicieli firm na ich drodze do sukcesu. Maniak mocnej kawy, terminowości, dobrej organizacji pracy i pozytywnych relacji z klientem. Prywatnie miłośnik piłki nożnej, gier i mopsów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio na blogu

15.06.2024 Korekta & Redakcja
14.06.2024 Porady & Ciekawostki
13.06.2024 Marketing
12.06.2024 Porady & Ciekawostki
11.06.2024 Marketing
10.06.2024 Porady & Ciekawostki
07.06.2024 Korekta & Redakcja
06.06.2024 Copywriting
05.06.2024 Marketing

Profesjonalne teksty biznesowe

Darmowa wycena

Zbuduj karierę z Content Writer

Sprawdź oferty pracy

Praktyczny
kurs
copywritingu