Zamów treści

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Copywriter online

Usługi pełnione przez copywriterów potrafią być bezcenne dla osób pragnących poszerzyć zasięgi swojej strony internetowej. A największym ich atutem jest fakt, że nic nie przeszkadza copywriterom pracować online! Więcej o zdalnych usługach pisarskich dowiesz się z poniższego tekstu.

JAKIE SĄ ZALETY NASZEGO

Copywritingu online

Sprawna realizacja

Wszystkie teksty są przygotowywane w najszybszym możliwym czasie

Stała komunikacja

Masz do nas jakiekolwiek pytania? Śmiało!

Gwarancja jakości

Nasz zespół copywriterski to specjaliści w wielu dziedzinach

Nie sposób kwestionować użyteczności usług copywriterskich, zwłaszcza dla osób, które pragną poszerzyć zasięg swojego biznesu lub strony internetowej. Internet jest podstawowym narzędziem do wyszukiwania jakiegokolwiek rodzaju informacji, dlatego pozycja jest kluczowa.

Co jednak zrobić, jeśli w naszej okolicy nie ma żadnych interesujących ofert (lub nie sposób zweryfikować kwalifikacji poszczególnych osób)? Wtedy warto postawić na copywritera online!

Copywriter online – dlaczego warto?

Nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać z usług copywriterskich w formie zdalnej – wszak droga telefoniczna czy mailowa w zupełności wystarczy, by dogadać wszelkie szczegóły i preferencje dotyczące konkretnego zlecenia. Poczucie, że wszelkie sprawy należy uzgodnić osobiście (rozumiemy przez to twarzą w twarz), nie jest uzasadnione – wszelkie detale z powodzeniem można uzgodnić sposobami wymienionymi powyżej. To samo tyczy się ewentualnych poprawek do gotowego już tekstu – możemy przekazać je za pomocą komentarzy w pliku Word, skanów, w formie telefonicznej czy wypisując w mailu. Wszystkie te sposoby mają równie wysoką skuteczność, co powiedzenie ich komuś osobiście.

Copywriting online to zatem maksimum wygody przy zachowaniu tych samych standardów pracy i komunikacji co w przypadku konwencjonalnego zlecenia. Zresztą zdecydowana część pracy copywriterskiej odbywa się zdalnie, stąd wiemy, że model ten jest skuteczny, przejrzysty i niezawodny.

Copywriter online – jak ocenić jakość i umiejętności?

Przewrotnie zapytajmy – a jak zrobić to w przypadku stacjonarnego copywritingu? W przypadku osób działających w branży dłużej (i mających na koncie więcej zrealizowanych zleceń) można zazwyczaj zapoznać się z ich tekstami na ich stronach internetowych, gdzie zamieszczają swoje portfolia. Czyli znów mówimy o sferze online.

Innym skutecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług agencji copywriterskiej. Zrzeszają one najlepszych copywriterów, poddając ich uprzednio weryfikacji i testom, dzięki czemu klient ma pewność, że jego tekst zostanie napisany przez profesjonalną i kompetentną osobę. Agencja zajmuje się pośrednictwem, co ułatwia kontakt i przyspiesza cały proces.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej agencji (obecnie jednej z największych na rynku – a za jakiś czas kto wie, być może największej) w zakładce copywriting. Przykładowe tematy, jakich się podejmujemy, znajdują się w zakładce content writing. Nie oznacza to oczywiście, że jest to zbiór zamknięty – z pewnością poradzimy sobie również z Twoim zleceniem, nawet jeśli nie ma go (jeszcze) na liście!

Jeśli chcesz poznać stawki za nasze teksty, znajdziesz je w zakładce cennik. Przed podjęciem każdego zlecenia oferujemy jego wycenę, by wszystkie koszta pozostały jawne. W przypadku jakichkolwiek pytań, zlecenia nam zadania, dogadania zlecenia, zaproponowania poprawek lub zmian w tekście – zachęcamy do kontaktu! Możesz zadzwonić pod numer telefonu +48 535 690 777 , napisać na adres mailowy kontakt@contentwriter.pl lub skorzystać z formularza kontaktowego na dole strony.

Pracujemy głównie w trybie zdalnym, dlatego to świetna okazja, by przekonać się, że copywriter online absolutnie w niczym nie ustępuje stacjonarnemu!

CO ZYSKASZ NA

Copywritingu online

Fachowe treści

Przygotowane wedle wszelkich zadanych wytycznych

Wyższe miejsca w wyszukiwarce

Co przełoży się na więcej wejść na stronę

Pozycję na rynku

Dzięki czemu poszerzysz grono klientów i zyski!

Kontakt

Content Writer - Profesjonalne treści dla Twojej firmy

elements/icons/32x32/tel Created with Sketch. +48 535 690 777
elements/icons/32x32/mail Created with Sketch. kontakt@contentwriter.pl