Platforma contentwriter.co zgromadziła ponad 15000 pisarzy

Budowa największej społeczności pisarskiej na świecie to jeden z głównych celów organizacji Content Writer, który wkroczył w sferę realizacji. Platforma contentwriter.co do tej pory zgromadziła już ponad 15 000 użytkowników z 22 krajów.

Zrzeszamy pisarzy z całego świata

Od teraz każdy copywriter może zaprezentować swoje kompetencje, doświadczenie oraz oferowane usługi. Wystarczy założyć darmowe konto i uzupełnić dane, aby wygenerować nowoczesny, minimalistyczny profil.

Platforma contentwriter.co - widok konta (screen)

Dzięki temu pisarz nie musi zakładać własnej strony internetowej, a tym samym ponosić kosztów serwera czy domeny. Platforma jest rozwiązaniem, które umożliwia prezentację każdemu. Na tym jednak się nie kończy – Content Writer już teraz zapowiada wdrożenie kolejnych funkcjonalności.

Monika Kowalik
Monika Kowalik Project Manager

Docelowo pisarze z całego globu otrzymają nasze zasoby technologiczne i organizacyjne, które usprawnią cały proces tworzenia treści. Jako wiodąca agencja content marketingu stworzyliśmy między innymi specjalny system do zarządzania projektami, który ułatwia komunikację z klientami oraz zwiększa jakość tekstów. Wkrótce każdy pisarz będzie miał takie rozwiązanie przed sobą.

Jak jednak zaznacza Bartosz Ciesielski, platforma służy przede wszystkim budowie społeczności i nie będzie ingerowała w funkcjonowanie agencji Content Writer – zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Bartosz Ciesielski
Bartosz Ciesielski CEO

Z naszego punktu widzenia platforma jest interesującym miejscem do pozyskiwania nowych talentów, ale nie może zastąpić wspólnej pracy copywriterów, korektorów i project managerów. Agencja jest bardziej złożonym tworem, który jednoczy specjalistów dla osiągnięcia trudnego celu. Freelancing pozostaje wyborem dla klientów indywidualnych, którzy oczekują realizacji w mniejszej skali i w bardziej przystępnej cenie. To dwa bieguny, których nie można łączyć.

Celem platformy jest uwolnienie twórczego potencjału pisarzy, którzy skorzystają z gotowej infrastruktury cyfrowej. Będą mogli tworzyć kreatywne, wartościowe treści niezależnie od miejsca zamieszkania i bez przeszkód finansowych. Wszystko po to, by czynić Internet lepszym miejscem.

Oceń artykuł:

Średnia ocena: 5

Julia Markiewicz

Redaktor naczelny Content Writer. Kierowała rozwojem firmowego bloga, którego czyta 50 000 osób miesięcznie. Obecnie zarządza publikacjami zagranicznymi, m.in. w USA, Hiszpanii i Nigerii. Swoją wiedzą dzieli się z setkami kursantów w ramach Akademii Content Writer. W wolnych chwilach czyta literaturę faktu i zajmuje się malarstwem symbolicznym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnio na blogu

20.02.2024 Marketing
19.02.2024 Pozycjonowanie
16.02.2024 Porady & Ciekawostki
15.02.2024 Copywriting
14.02.2024 Korekta & Redakcja
13.02.2024 Porady & Ciekawostki
12.02.2024 Social Media
09.02.2024 Korekta & Redakcja
08.02.2024 Marketing

Profesjonalne teksty biznesowe

Darmowa wycena

Zbuduj karierę z Content Writer

Sprawdź oferty pracy

Praktyczny
kurs
copywritingu