Darmowa wycena

Strategia SEO

Kompleksowa strategia pozycjonowania dla Twojej firmy.

Indywidualna strategia SEO

Chcesz zwiększyć widoczność swojej strony w Google? Potrzebujesz strategii, aby skutecznie rozwijać SEO.

Budowa pozycjonowania jest złożonym i długotrwałym procesem, który wymaga przemyślanych działań na wielu płaszczyznach.

Nasz zespół pomoże Ci w budowie stabilnego ruchu na stronie. Postaw pierwszy krok i zamów szczegółowy audyt dla Twojej firmy.

Skontaktuj się

Co obejmuje

Strategia pozycjonowania

Analiza konkurencji

Szczegółowe badanie rynku, branży oraz działań konkurencji.

Audyt strony

Techniczna analiza strony pod kątem kodu, struktury i linkowania.

Rekomendacja działań

Przygotowanie raportu, listy słów kluczowych oraz działań SEO.

Dlaczego tak ważne jest

Ułożenie strategii SEO

Dla wielu firm pozycjonowanie jest głównym źródłem klientów, jednak nie wszyscy odniosą korzyści z tego rozwiązania.

Rezultaty zależą od budżetu, otoczenia rynkowego, konkurencji oraz wielu innych czynników, które warto określić przed inwestycją.

Przemyślana strategia SEO pomoże zbudować widoczność strony w możliwie najkrótszym czasie i przy minimalnych kosztach.

Strategia SEO – korzyści

Szybsze rezultaty

Zastosuj odpowiednie słowa kluczowe.

Niższe koszty

Inwestuj tylko w skuteczne działania.

Długoterminowy rozwój

Zajmij stabilną pozycję w Google.

Szybsze rezultaty

Strategia pozwoli wyznaczyć właściwe działania dla Twojej firmy, aby przyspieszyć efekty SEO i dotrzeć do właściwych odbiorców.

Dzięki niej wykorzystasz luki rynkowe, aby celnie pozycjonować stronę na niewykorzystane słowa kluczowe.

Ponadto skupisz się na frazach, które wpisują Twoi klienci. Od samego początku zaczniesz budować wartościowy ruch na stronie.

Niższe koszty

Dzięki strategii możesz skupić się wyłącznie na efektywnych działaniach SEO, nie przepalając budżetu reklamowego.

Poznasz dokładny kosztorys pozycjonowania – będziesz wiedzieć, ile należy zainwestować, aby przewyższyć Twoją konkurencję.

Precyzyjny dobór linków, treści oraz fraz kluczowych pozwoli na optymalizację kosztów i wybór skutecznych rozwiązań.

Długoterminowy rozwój

Pozycjonowanie to proces wymagający czasu i zaangażowania. Długofalowa strategia znacznie zwiększa szanse na budowę SEO.

Systematyczny rozwój strony zgodnie z wytycznymi Google skutkuje dywersyfikacją słów kluczowych i stabilnym ruchem.

Dzięki temu zapewnisz swojej firmie stały przypływ nowych klientów bez konieczności wydawania pieniędzy na dodatkowe reklamy.

Jak układamy strategię SEO?

Cały proces składa się z trzech części:

1

Określenie zasobów

Sprawdzamy ponad 30 parametrów związanych ze stroną.

2

Analiza rynku

Określamy aktualną sytuację w branży pod kątem wyszukiwarek.

3

Sporządzenie raportu

Przedstawiamy kluczowe wnioski oraz propozycję działań.

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy warto wykonać strategię SEO?

Zasadniczo strategię pozycjonowania warto opracować już przed budową strony. Gdy określisz sposoby na rozwój witryny, lepiej dostosujesz strukturę treści do potrzeb dalszego skalowania.

Plan na rozwój SEO zamawiają również dojrzałe firmy, które mają już ruch organiczny, ale chcą wzmocnić efekty. Częstą przyczyną jest rebranding, przebudowa strony lub poszerzenie oferty.

Niezależnie od stopnia zaawansowania, dobrze ułożona strategia pomoże wyznaczyć długoterminowe cele oraz poszczególne kroki, które konsekwentnie będą budować widoczność firmy w sieci.

Co muszę wiedzieć przed budową strategii?

Przede wszystkim: określ cel. SEO powinno realizować konkretne założenia biznesowe – w końcu dzięki widoczności w organicznych wynikach wyszukiwania oszczędzasz na reklamach, pozyskujesz ruch na stronie i zwiększasz sprzedaż.

Biorąc pod uwagę skuteczność konwersji na Twojej stronie, musisz określić, jaki ruch organiczny jest Ci potrzebny do osiągnięcia zakładanych przychodów.

Na tej podstawie będziemy w stanie wykonać pierwsze ruchy analityczne, aby określić budżet i horyzont czasowy potrzebny na osiągnięcie Twojego celu.

 

Czy pomożecie w realizacji planu pozycjonowania?

Oczywiście, świadczymy usługi pozycjonowania. Wspieramy firmy w tworzeniu wartościowych treści, rozwijaniu strony i pozyskiwaniu linków.

Dlaczego Content Writer?

Bogate doświadczenie

Zwiększyliśmy SEO +2,000 stron w ponad 40 rynkach zagranicznych.

Realne efekty

Sami jesteśmy tego przykładem – ponad 6,000 fraz w TOP10.

Konsultacje online

Gwarantujemy stały kontakt i zaangażowanie w Twój projekt.

Mówią o nas

Zadowoleni klienci

Bardzo, bardzo polecamy agencję Content Writer do wszystkich tekstów związanych z tematyką ciążową i dziecięcą! Teksty są pełne uczucia, lekkie, dobrze ukierunkowane na naszą grupę docelową, osoba pisząca rozumie piękno macierzyństwa. Artykuły o modzie ciążowej zamawiane u tych copywriterów czyta się fenomenalnie. Na przestrzeni kilkunastu miesięcy współpracy pomogły znacznie zwiększyć ruch na naszym blogu.

Piękna Mama

Zamawiane teksty zawsze w 100% wpisują się w nasze oczekiwania. Już po pierwszej wspólnej realizacji podjęliśmy decyzję o stałej współpracy. Nasza branża (organizacja gal MMA) jest specyficzna i obawialiśmy się nudnych treści. Dostaliśmy jednak teksty kreatywne i dobrze oddające klimat naszej działalności, pisane stricte pod naszą markę, oryginalne i fachowe jednocześnie. Szczerze polecam wszystkim tych copywriterów.

FEN MMA Federation

Współpracujemy z Content Writer od długiego czasu. Jako agencja kreatywna realizujemy projekty z najwyższą starannością i do tego celu potrzebujemy profesjonalnych treści. Teksty, które zamawiamy, zawsze są nieszablonowe, chwytliwe i przede wszystkim mają duże przełożenie na wyniki SEO wśród naszych klientów. Polecamy usługi tej firmy wszystkim, którym zależy na efektach.

Codium.studio

Jako duży sklep z tysiącami produktów w ofercie mamy spore zapotrzebowanie na content. Zdarza nam się zamawiać nawet kilkaset tysięcy znaków miesięcznie. Agencja Content Writer zawsze staje na wysokości zadania i w krótkim czasie potrafi dostarczyć hurtowe ilości treści. Widzimy efekty tej współpracy w postaci lepszego pozycjonowania naszej strony w Google i większej liczby zamówień.

Meble Teo

Agencja Content Writer zaopatruje naszą stronę w opisy odzieży i ubrań. Jesteśmy zadowoleni z tego wyboru ze względu na wysoką jakość tekstów, łatwą komunikację i szybkie wykonywanie nawet dużych zleceń. Otrzymane teksty są zgrabne, dobrze napisane, zachęcające do zakupu. Możemy szczerze polecić usługi tej agencji wszystkim klientom związanym z branżą odzieżową i modową.

FAN LEATHER

Polecamy usługi agencji Content Writer w zakresie tworzenia profesjonalnych treści w języku angielskim. Zamawialiśmy teksty pod SEO oraz na social media w tym języku i za każdym razem byliśmy z nich w 100% zadowoleni. Współpraca jest bezproblemowa, a obsługa klienta szybka i przyjazna. Produkty z oferty naszej firmy opisano rzetelnie i merytorycznie, a teksty nie wymagały żadnych zmian.

Smoke and Pork

Kontakt

Content Writer - Profesjonalne treści dla Twojej firmy

elements/icons/32x32/tel Created with Sketch. +48 535 690 777
elements/icons/32x32/mail Created with Sketch. kontakt@contentwriter.pl