Zamów treści

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Tłumaczenie dokumentów

Nasza agencja copywriterska zajmuje się kompleksowym tłumaczeniem dokumentów wszelakiego typu – urzędowych, prawnych, rachunkowych, cywilnych, biurowych, naukowych. Potrzebujesz uzyskać kopię (jedną lub więcej, jednego dokumentu lub kilkunastu) któregoś z nich w innym języku? Możemy Ci w tym pomóc!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w usługach copywriterskich i tłumaczeniowych, a naszą najlepszą referencją jest ilość zadowolonych usługobiorców. Jeśli chcesz do nich dołączyć, zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

DLACZEGO WARTO POWIERZYĆ NAM

Tłumaczenie dokumentów?

Mamy doświadczenie w tłumaczeniu…

…i operujemy łącznie ponad 30 językami.

Jesteśmy wszechstronni

Tłumaczyliśmy już wiele rzeczy, zatem na każdy przypadek mamy już procedurę.

Mamy korzystne stawki

Pierwszorzędna jakość i przystępne ceny.

Dokumentów nie sposób uniknąć – wie o tym każdy, kto obraca się w branżach takich jak prawo, finanse i rachunkowość, administracja czy w handlu i sektorze usług. Dodatkowo, jeśli mamy styczność z klientami zagranicznymi, część lub całość dokumentacji musi zostać przedstawiona w obcym, a zrozumiałym dla klienta, języku.

Sęk w tym, że dokumenty cechują się najczęściej jakimś stopniem formalności. Ich przetłumaczenie jest zatem o wiele bardziej złożonym zadaniem, niż w przypadku np. artykułów. Uwzględniona musi być nie tylko odpowiednia terminologia, ale także adekwatne zwroty czy frazy. Tłumaczenie lepiej zatem powierzyć specjalistom, którzy znają się na swoim fachu.

Tłumaczenie dokumentów w agencji Content Writer

Takich specjalistów znajdziesz w poznańskiej agencji copywriterskiej Content Writer. W naszej ofercie znajduje się tłumaczenie dowolnego rodzaju dokumentów lub całych dokumentacji (niezależnie od typu) na każdy z niemal 30 dostępnych języków.

Dokumentacja aktowa, techniczna, elektroniczna?

Jesteśmy w stanie pracować z każdym typem tekstów. Możesz mieć pewność, że nic nie zostanie pominięte, a wszelka nomenklatura czy terminologia, której użycie jest niezbędne, zostanie należycie przełożona na obcy język. Obracamy się w wielu zakresach tematycznych – niech dowodem tego będzie nasze rozbudowane portfolio.

Bariera językowa przestaje obowiązywać

Nasi tłumacze władają łącznie prawie trzydziestoma językami europejskimi i pozaeuropejskimi. Dlatego niezależnie od tego, komu musimy przełożyć dokument, mamy pewność, że język ten znajdzie się w naszej ofercie. Choć najczęściej wybieranymi są języki dużych i znaczących na arenie między narodowej krajów europejskich, takie jak:

 • angielski
 • niemiecki
 • rosyjski
 • francuski
 • hiszpański
 • włoski
 • serbski
 • fiński
 • portugalski
 • norweski
 • grecki
 • a nawet chiński!

Pełna oferta znajduje się w zakładce oferta na naszej stronie internetowej.

Cennik tłumaczenia dokumentów

Szczegółowe stawki znajdują się w zakładce cennik. Podane są za 1000 zzs (znaków ze spacjami) lub całość zlecenia. Finalna cena zależna będzie od ilości tłumaczonych dokumentów, ilości tłumaczeń każdego dokumentu oraz języków, na które dokonamy przekładu. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu.

Oferujemy także możliwość wystawienia darmowej wyceny przed przystąpieniem do realizacji, by wszelkie koszty pozostały jawne.

Kontakt z agencją

…jest możliwy na cztery sposoby: numer telefonu +48 535 690 777, adres mailowy kontakt@contentwriter.pl, przez naszą stronę na Facebooku i formularz kontaktowy na dole niniejszej strony.

Nasze stacjonarne biuro znajduje się w Poznaniu, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy nawiązali współpracę w trybie zdalnym, co jest zresztą najwygodniejszą formą.

Napisz, zadzwoń, skorzystaj z formularza – czekamy na Twój kontakt!

DLACZEGO JESTEŚMY NAJLEPSZYMI

Tłumaczami dokumentów?

Doświadczenie w branży

Przetłumaczyliśmy już wiele, a jeszcze więcej przed nami

Darmowa poprawka

W przypadku jakichkolwiek nieścisłości

Stały kontakt

Jesteśmy zawsze do dyspozycji w godzinach pracy biura

Kontakt

Content Writer - Profesjonalne treści dla Twojej firmy

elements/icons/32x32/tel Created with Sketch. +48 535 690 777
elements/icons/32x32/mail Created with Sketch. kontakt@contentwriter.pl