Zamów treści

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Tłumaczenie stron WWW

Posiadanie innych wersji językowych witryny to obecnie standard świadczący o wysokim profesjonalizmie – zwłaszcza, jeśli mówimy o dużych lub międzynarodowych spółkach czy firmach.

Agencja copywriterska Content Writer podejmie się fachowego i merytorycznego przekładu Twojej strony internetowej, wraz ze wszystkimi niezbędnymi elementami, na wybrany przez Ciebie język. Gwarantujemy poprawność oraz najwyższą jakość. Szczegóły oferty znajdują się poniżej.

CZYM CHARAKTERYZUJE SIĘ NASZE

Tłumaczenie stron WWW?

Najwyższą jakością

Do tłumaczenia zasiądą ludzie znający wybrany język od podszewki – licencjonowani tłumacze lub native speakerzy.

Terminowością

Nigdy nie przekraczamy ustalonego deadline’u.

Przystępnymi cenami

Najwyższej jakości treści wcale nie muszą mieć najwyższej ceny.

Strony WWW to niejednokrotnie rozległe i kompleksowe konstrukcje. Ich tłumaczenie najrozsądniej zatem rozpatrywać jako tłumaczenie szeregu elementów różnego typu – tekstów, podpisów, opisów, artykułów. Co więcej, całość powinna być zgodna z zasadami pozytywnego UX (tzw. user experience, czyli całokształtu odczuć i wrażeń użytkownika po skorzystaniu z naszej strony) oraz, w zależności od strony, przyciągająca uwagę, zachęcająca do zakupu lub odwiedzenia innych podstron.

Czy jest zatem ktoś odpowiedniejszy do podjęcia się tego zadania niż nasza agencja copywriterska? Posiadamy rozległe doświadczenie w tworzeniu tekstów o wszelakiej tematyce i tłumaczeniach językowych w praktycznie każdym europejskim języku. Czytaj dalej, by poznać szczegóły naszej oferty.

Tłumaczenie stron WWW – oferta agencji Content Writer

Wiemy, że w przypadku biznesu – a zwłaszcza takiego z branży e-commerce lub jakiegokolwiek innego nastawionego na świadczenie usług przy pomocy sieci – zasięg jest wszystkim. Nie można zatem dopuścić, by coś, co tak łatwo można obejść, czyli bariera językowa, stała na przeszkodzie między nami a szerokimi możliwościami potencjalnego rozwoju. Chcesz trafić do szerszego grona ze swoimi produktami? Czujesz potencjał formuły swojego biznesu i sądzisz, że odnalazła by się także za granicą? Zatem – do dzieła!

Bogate doświadczenie

Na pisaniu znamy się jak mało kto – poświadczyć o to mogą dziesiątki zadowolonych klientów oraz nasze bogate portfolio. Niejednokrotnie realizowaliśmy już podobne zlecenia, zatem posiadamy ugruntowane procedury pracy, maksymalizujące efektywność oraz skracające do minimum czas wymagany do ukończenia zadania.

Wszechstronność tematyczna

Naszą przekrojowość tematyczną wizualizuje zakładka content writing, natomiast o naszej zdolności do napisania tekstu dowolnego wręcz typu przekonasz się, odwiedzając zakładkę copywriting. Choć, być może co ważniejsze w tej kwestii, potrafimy się również pochwalić szerokim spektrum języków, na które możemy przetłumaczyć dowolny tekst. Wśród nich znajdują się, między innymi:

 • angielski
 • niemiecki
 • francuski
 • włoski
 • rosyjski
 • ukraiński
 • hiszpański
 • chiński
 • turecki
 • białoruski
 • serbski
 • węgierski

To wciąż nie wyczerpuje naszej listy – jej pełną wersję znajdziesz w zakładce oferta. Dzięki takim możliwościom możesz zaadresować swoją ofertę na zasadniczo dowolny rynek, w dowolny rejon Europy i świata.

Mamy nadzieję, że powyższe stanowi odpowiedni dowód, że jesteśmy rzetelnymi i właściwymi osobami, by powierzyć takie zlecenie!

Kompleksowe usługi

Dodatkowo, jeśli Twoja strona stworzona jest w którymś z popularnych CMS-ów takich jak WordPress, Joomla czy WooCommerce, jesteśmy w stanie samodzielnie umieścić gotowe tłumaczenie bezpośrednio na witrynie. Dzięki temu Twój nakład siły jest minimalny, a wygoda wprost przeciwnie – maksymalna!

Tłumaczenie stron WWW – cennik, kontakt

Jak już ustaliliśmy, przełożenie całej strony na inny język jest zadaniem złożonym. By uprościć rozliczenie, proponujemy konkretną stawkę za ilość ZZS, wedle której przeliczymy koszt całości. Szczegóły znaleźć można w zakładce cennik, jednak ze względu na kompleksowość takiego tłumaczenia oferujemy również darmową wycenę przed przystąpieniem do jakichkolwiek prac.

Jak nawiązać z nami współpracę?

Chciałbyś/chciałabyś umówić z nami szczegóły? Zapraszamy do kontaktu na jeden z czterech sposobów: pod numerem telefonu , adresem mailowym , naszej stronie na Facebooku oraz przy użyciu formularza kontaktowego, znajdującego się na dole strony. Wszystkie te informacje zawarte są także w zakładce kontakt na naszej stronie.

Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy całość współpracy odbyli w trybie zdalnym, który jest zresztą najwygodniejszy dla obu stron. Zatem, jeśli nosisz się z zamiarem poszerzenia zasięgów swojej strony i szukasz kogoś zaufanego, kto może Ci w tym pomóc, czekamy na Twój telefon!

DLACZEGO NASZA AGENCJA WYKONA NAJLEPSZE

Tłumaczenie stron WWW?

Szeroki przekrój tematyczny

W naszych szeregach znajdują się specjaliści od zasadniczo każdego zagadnienia.

Biegłość w tłumaczeniu

Zrealizowaliśmy dziesiątki zleceń dla obcojęzycznych klientów z takich języków jak angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, ukraiński, rosyjski…

Długoletnie doświadczenie

Napisaliśmy już dużo – a napiszemy jeszcze więcej!

Kontakt

Content Writer - Profesjonalne treści dla Twojej firmy

elements/icons/32x32/tel Created with Sketch. +48 535 690 777
elements/icons/32x32/mail Created with Sketch. kontakt@contentwriter.pl