Darmowa wycena

Treści sprzedażowe

Oferujemy skuteczne i atrakcyjne treści sprzedażowe na portale aukcyjne oraz social media. Jeśli chcesz, aby Twoja oferta przynosiła większe efekty, skorzystaj z pomocy doświadczonych copywriterów. Mamy za sobą tysiące realizacji dla setek zadowolonych firm.

Oferta

Profesjonalne treści sprzedażowe

Treści sprzedażowe to połączenie kreatywnego tekstu oraz atrakcyjnej formy. Wyróżniają się językiem korzyści, bezpośrednim zwrotem do odbiorców oraz indywidualnym podejściem do potrzeb klientów. Dzięki takim zabiegom wpływają na emocje i zachęcają do kupna.

Opracujemy unikatowe treści na Allegro, OLX, Amazon i inne portale, w których prezentujesz swoją ofertę. Możemy również stworzyć wpisy na portale społecznościowe, takie jak Facebook czy LinkedIn.

Co zawierają nasze treści sprzedażowe?

Język korzyści

Przedstawimy kreatywnie wszelkie korzyści płynące z zakupu, aby zachęcić odbiorców do transakcji!

Atrakcyjna forma

Optymalizujemy treści pod kątem wyglądu, aby wyróżniały się na tle konkurencji i przyciągały uwagę.

Indywidualne podejście

Dostosujemy teksty do potrzeb i oczekiwań Twoich potencjalnych klientów.

Jak tworzymy treści sprzedażowe?

Aby zmaksymalizować efekty naszych treści, pracujemy nad nimi etapami:

  1. Na początku przeanalizujemy Twoją ofertę oraz grupą docelową – aby określić, czego dokładnie oczekują klienci. Musimy dokładnie poznać ich potrzeby, by opracować precyzyjne teksty.
  2. Zabieramy się do realizacji zlecenia, puszczając wodze fantazji – tworzymy kreatywne treści, by wyróżnić Twoją firmę wśród konkurencji. Używamy technik marketingowych takich jak język korzyści oraz CTA.
  3. Wykonujemy optymalizację layoutu – dbamy o atrakcyjną budowę tekstu, by zwiększyć jego sprzedażowy charakter. Nasze formatowanie obejmuje nagłówki, pogrubienia, bullet-pointy oraz wyróżnienia.

Cechy naszych treści sprzedażowych

Kreatywność

Tylko nieszablonowe podejście zatrzyma uwagę odbiorców.

Profesjonalizm

Tworzymy treści jako zespół – razem możemy więcej.

Skuteczność

Skroimy teksty na miarę Twoich potrzeb.


Treści sprzedażowe - korzyści

Większa konwersja

Wykorzystaj pełny potencjał swojej oferty i zwiększ jej skuteczność!

Niski koszt dotarcia do klientów

Twórz tańsze reklamy, które wyróżnią się spośród innych firm z Twojej branży.

Rosnąca sprzedaż

Mnóż zyski dzięki atrakcyjnym, zachęcającym do zakupu tekstom.

Młody content writer pracujący na laptopie.

Wzrost konwersji

Unikatowe teksty są dostosowane do potrzeb odbiorców, dlatego skutecznie zatrzymują uwagę i zachęcają do podjęcia akcji.

Atrakcyjny przekaz marketingowy to większa ilość produktów w koszyku przy tej samej liczbie wyświetleń. Warto więc zadbać o to, by wykorzystać w pełni potencjał oferty.

Niższy koszt pozyskania klienta

Ciekawe wpisy na social media cieszą się większą popularnością i zaangażowaniem. To przekłada się na tańszą promocję, a także większe koszty dla konkurencji. Jak to możliwe?

Facebook Ads wyświetla reklamy na zasadzie modelu aukcyjnego, gdzie posty różnych firm konkurują ze sobą. Te, które osiągną lepsze wyniki, będą tańsze od innych. Należy więc zadbać o to, by wyróżnić swoje wpisy na tle konkurencji – a treści sprzedażowe znacząco w tym pomogą.

Większa sprzedaż

Skuteczniejsza oferta i niższy koszt dotarcia oznaczają, że profesjonalne teksty zwiększają ogólne wyniki sprzedażowe. Z nimi poprawisz swój marketing w Internecie i zwiększysz dochód firmy.

Jeśli więc szukasz rozwiązań, by zrealizować ten cel, postaw na unikalne treści, które dopasujemy do Twoich potencjalnych klientów!

Darmowa wycena

Proces zamawiania

Całość to zaledwie trzy proste kroki!

1

Ustalenia

Omawiamy szczegóły projektu.

2

Realizacja

Rozpoczynamy pracę nad tekstami.

3

Finalizacja

Wystawiamy fakturę VAT i przenosimy prawa autorskie na Twoją firmę.

Dlaczego my?

Szybka realizacja

Jesteśmy zespołem pisarzy i korektorów, więc opracujemy Twoje zlecenie w krótkim czasie.

Przeniesienie praw autorskich

Otrzymasz pełną własność do zamówionych tekstów.

Efekty

Zlecenie opracuje copywriter wyspecjalizowany w Twojej branży.

Mówią o nas

Zadowoleni klienci

Bardzo, bardzo polecamy agencję Content Writer do wszystkich tekstów związanych z tematyką ciążową i dziecięcą! Teksty są pełne uczucia, lekkie, dobrze ukierunkowane na naszą grupę docelową, osoba pisząca rozumie piękno macierzyństwa. Artykuły o modzie ciążowej zamawiane u tych copywriterów czyta się fenomenalnie. Na przestrzeni kilkunastu miesięcy współpracy pomogły znacznie zwiększyć ruch na naszym blogu.

Piękna Mama

Zamawiane teksty zawsze w 100% wpisują się w nasze oczekiwania. Już po pierwszej wspólnej realizacji podjęliśmy decyzję o stałej współpracy. Nasza branża (organizacja gal MMA) jest specyficzna i obawialiśmy się nudnych treści. Dostaliśmy jednak teksty kreatywne i dobrze oddające klimat naszej działalności, pisane stricte pod naszą markę, oryginalne i fachowe jednocześnie. Szczerze polecam wszystkim tych copywriterów.

FEN MMA Federation

Współpracujemy z Content Writer od długiego czasu. Jako agencja kreatywna realizujemy projekty z najwyższą starannością i do tego celu potrzebujemy profesjonalnych treści. Teksty, które zamawiamy, zawsze są nieszablonowe, chwytliwe i przede wszystkim mają duże przełożenie na wyniki SEO wśród naszych klientów. Polecamy usługi tej firmy wszystkim, którym zależy na efektach.

Codium.studio

Jako duży sklep z tysiącami produktów w ofercie mamy spore zapotrzebowanie na content. Zdarza nam się zamawiać nawet kilkaset tysięcy znaków miesięcznie. Agencja Content Writer zawsze staje na wysokości zadania i w krótkim czasie potrafi dostarczyć hurtowe ilości treści. Widzimy efekty tej współpracy w postaci lepszego pozycjonowania naszej strony w Google i większej liczby zamówień.

Meble Teo

Agencja Content Writer zaopatruje naszą stronę w opisy odzieży i ubrań. Jesteśmy zadowoleni z tego wyboru ze względu na wysoką jakość tekstów, łatwą komunikację i szybkie wykonywanie nawet dużych zleceń. Otrzymane teksty są zgrabne, dobrze napisane, zachęcające do zakupu. Możemy szczerze polecić usługi tej agencji wszystkim klientom związanym z branżą odzieżową i modową.

FAN LEATHER

Polecamy usługi agencji Content Writer w zakresie tworzenia profesjonalnych treści w języku angielskim. Zamawialiśmy teksty pod SEO oraz na social media w tym języku i za każdym razem byliśmy z nich w 100% zadowoleni. Współpraca jest bezproblemowa, a obsługa klienta szybka i przyjazna. Produkty z oferty naszej firmy opisano rzetelnie i merytorycznie, a teksty nie wymagały żadnych zmian.

Smoke and Pork

Kontakt

Content Writer - Profesjonalne treści dla Twojej firmy

elements/icons/32x32/tel Created with Sketch. +48 535 690 777
elements/icons/32x32/mail Created with Sketch. kontakt@contentwriter.pl