Copywriter - praca zdalna

Chcesz pisać teksty na zamówienie bez wychodzenia z domu? Szukasz stałych zleceń, które wzbogacą Twój warsztat pisarski? W takim razie jesteś w dobrym miejscu – agencja copywriterska Content Writer oferuje pracę dla copywritera zdalnego.

Dowiedz się, jak przebiega rekrutacja i zgłoś swoją kandydaturę!

Praca zepspołowa.

Rekrutacja

Praca zdalna dla copywritera

Jeśli szukasz zdalnych zleceń z copywritingu, napisz do nas!

Jesteśmy zespołem doświadczonych pisarzy, korektorów oraz tłumaczy, którzy wspólnie tworzą merytoryczne treści na zamówienie. Nawiązując z nami współpracę, zaczniesz budować karierę profesjonalnego copywritera.

Zakres obowiązków

  • Tworzenie tekstów zgodnie z wytycznymi;
  • Wykonywanie research’u przed realizacją projektu;
  • Wdrażanie modyfikacji na podstawie przesłanych uwag;
  • Optymalizacja treści pod SEO;
  • Nieustanne zdobywanie nowej wiedzy 🙂

Zapewniamy:

Dokumenty

Klarowne zlecenia

Pracujemy na naszym autorskim systemie organizacyjnym, który umożliwia Ci szczegółowy pogląd wytycznych przed przyjęciem zamówienia. Każde zlecenie zawiera opis projektu, termin realizacji oraz kwotę za napisanie tekstu.

Wyniki

Elastyczność

Możesz wybierać spośród wielu zadań te, w których czujesz się najlepiej. To Ty decydujesz, o czym chcesz pisać.

Użytkownicy

Wsparcie merytoryczne

Nasz dział korektorski na bieżąco aktualizuje standard wydawniczy, który jest zbiorem dobrych praktyk copywriterskich. Ponadto dla naszych copywriterów udostępniamy za darmo autorską książkę „Kompendium Content Writingu”. Dbamy o to, aby tworzone treści cechowały się najwyższą jakością wykonania.

Praca umysłowa.

Jak złożyć zgłoszenie o pracę copywritera?

Pod adres [email protected] prześlij swoją wiadomość o tytule Imię + Nazwisko + Praca Copywriter. Musi ona zawierać:

  • CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych;
  • Twój najlepszy tekst z portfolio;
  • Informację na temat preferowanej formy rozliczania oraz oczekiwanych warunków finansowych.

Nie zapomnij wspomnieć o swoich dodatkowych atutach, takich jak znajomość języków obcych, tytuł zawodowy czy doświadczenie w pracy z systemami CMS.

Po przesłaniu zgłoszenia rozpatrzymy Twoją kandydaturę i w przypadku zainteresowania odezwiemy się do Ciebie z propozycją współpracy na adres e-mail, z którego otrzymaliśmy wiadomość.

Co oferujemy w ramach

Pracy zdalnej dla copywritera

Stałe zamówienia

Dobrych copywriterów wynagradzamy wysoką dostępnością zleceń.

Przejrzyste wytyczne

Każdy projekt jest szczegółowo opisany, aby precyzyjnie dopasować treści do oczekiwań klienta.

Długofalowa współpraca

Jesteśmy wiodącą agencją copywriterską na rynku - z nami zbudujesz swoją karierę.

Czego wymagamy od

Pracy copywritera

Puchar

Sumienności

Oferujemy klientom wyłącznie teksty najwyższej jakości - i takich też oczekujemy od Ciebie.

Kalendarz

Dyspozycyjności

Stały kontakt jest podstawą bezkonfliktowej współpracy, dlatego kładziemy silny nacisk na wzajemną komunikację.

Żarówka

Otwartości

Copywriting nieustannie się rozwija, dlatego chcemy nawiązać współpracę z osobami, które nadążają za najnowszymi technikami marketingowymi.

Przebieg rekrutacji na stanowisko copywritera zdalnego

Od pracy zdalnej w copywrtingu dzielą Cię zaledwie cztery kroki:

1

Prześlij aplikację

Pod adres [email protected] prześlij swoje CV, portfolio oraz informacje o warunkach finansowych i formie rozliczeniowej.

2

Oczekuj na kontakt

Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone, a w przypadku spełnienia naszych oczekiwań niezwłocznie się skontaktujemy. Ze względu na dużą ilość aplikacji proces ten może zająć kilka tygodni.

3

Wykonaj zlecenie

Rozpoczniemy współpracę od płatnego zlecenia próbnego, by finalnie potwierdzić Twoje umiejętności.

4

Ciesz się zleceniami

Jeśli rekrutacja przebiegnie pomyślnie, najwyższy czas na stałą realizację zleceń!

Dlaczego warto nawiązać

Współpracę z nami

Teczka

Doświadczenie

Nasz wypracowany model działania jest skutkiem tysięcy tekstów, które tworzyliśmy dla naszych klientów z całej Europy.

Wzrost pozycji

Rozwój

Jesteśmy najszybciej rozwijającą się agencją copywriterską w Polsce.

Żarówka

Innowacje

Wdrażamy rozwiązania, które znacząco ułatwiają pracę naszych zdalnych copywriterów.

Q&A

Pytania i odpowiedzi

Przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Piszemy dla

Logo verseo
Logo Kroplówka
Logo plantaMED
Logo Muscle Zone
Logo fixly
Logo Kerpro
Logo verseo
Logo fixly
Logo Kerpro

Kontakt

Content Writer - Profesjonalne treści dla Twojej firmy

elements/icons/32x32/tel Created with Sketch. +48 535 690 777
elements/icons/32x32/mail Created with Sketch. [email protected]