Darmowa wycena

O nas

Zespół Content Writer to kreatywne umysły, które zapewnią Twojej firmie pomysłowe i angażujące treści. Zrzeszamy doświadczonych copywriterów, korektorów i tłumaczy, a naszym zadaniem jest tworzenie bezkonkurencyjnych tekstów dla potrzeb biznesowych.

Poznaj

Nasz zespół

Tworzymy treści w 46 krajach

Dodatkowo nasz zespół skupia setki copywriterów z oddziałów zagranicznych Content Writer. Angażujemy wyłącznie native speakerów, aby tworzyć naturalne treści w każdym języku.

 

Mapa obrazująca zakres działań Content Writer

Zasięg organizacji Content Writer, 2023.


Co odpowiada za nasz rozwój?

Od 2022 roku jesteśmy największą agencją copywriterską na świecie.

Zrzeszamy 2000+ doświadczonych pisarzy z pięciu kontynentów.

Technologia

Wykorzystujemy autorskie rozwiązania, które optymalizują pracę naszych copywriterów.

Jakość

Od samego początku prowadzimy rozbudowany dział korektorski, który wnikliwie nadzoruje tworzony content.

Etyka

Dbamy o jakość informacji w Internecie, publikując wyłącznie wartościowe i sprawdzone treści.

Kompetencje

Nie tylko tworzymy treści, ale również sporządzamy strategie, dobieramy słowa kluczowe i śledzimy rezultaty.

Bartosz Ciesielski
Bartosz Ciesielski

Jasno wytyczona i niezmienna zasada jest tym, co jednoczy ludzi i zespala organizację. W naszym przypadku brzmi ona wyjątkowo prosto: tworzymy wartościowe treści, aby uczynić Internet lepszym miejscem.

Nasze wartości

  • Tworzenie merytorycznych treści – wzbogacamy Internet tylko o sprawdzone, zweryfikowane informacje. Nie obsługujemy szkodliwych branż, takich jak hazard czy pseudomedycyna.
  • Wsparcie fundacji charytatywnych – od początku działalności wspomagamy organizacje, które zmieniają świat na lepsze, tj. Szlachetny Bohater czy Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
  • Promowanie darmowej wiedzy – angażujemy ponad 50 ekspertów, aby dzielić się wiedzą z osobami, które chcą w przyszłości tworzyć wartościowe treści wraz z nami.
Więcej informacji

Pytania i odpowiedzi

Jakie są dane firmy?

Content Writer

os. Batorego 41A/117

60-687 Poznań

NIP 9721306308

REGON 385411733

Jakie są dane kontaktowe?

Biuro Obsługi Klienta: kontakt@contentwriter.pl, +48 535 690 777

W przypadku specyficznych zapytań prosimy o kontakt e-mailowy z wybranym działem:

Dział redakcji: redakcja@contentwriter.pl

Dział szkoleń: szkolenia@contentwriter.pl

Dział księgowy: rozliczenia@contentwriter.pl

Jak dołączyć do organizacji?

Zapraszamy do odwiedzenia zakładki Kariera, gdzie znajdują się aktualne oferty pracy.

Mówią o nas

Zadowoleni klienci

Bardzo, bardzo polecamy agencję Content Writer do wszystkich tekstów związanych z tematyką ciążową i dziecięcą! Teksty są pełne uczucia, lekkie, dobrze ukierunkowane na naszą grupę docelową, osoba pisząca rozumie piękno macierzyństwa. Artykuły o modzie ciążowej zamawiane u tych copywriterów czyta się fenomenalnie. Na przestrzeni kilkunastu miesięcy współpracy pomogły znacznie zwiększyć ruch na naszym blogu.

Piękna Mama

Zamawiane teksty zawsze w 100% wpisują się w nasze oczekiwania. Już po pierwszej wspólnej realizacji podjęliśmy decyzję o stałej współpracy. Nasza branża (organizacja gal MMA) jest specyficzna i obawialiśmy się nudnych treści. Dostaliśmy jednak teksty kreatywne i dobrze oddające klimat naszej działalności, pisane stricte pod naszą markę, oryginalne i fachowe jednocześnie. Szczerze polecam wszystkim tych copywriterów.

FEN MMA Federation

Współpracujemy z Content Writer od długiego czasu. Jako agencja kreatywna realizujemy projekty z najwyższą starannością i do tego celu potrzebujemy profesjonalnych treści. Teksty, które zamawiamy, zawsze są nieszablonowe, chwytliwe i przede wszystkim mają duże przełożenie na wyniki SEO wśród naszych klientów. Polecamy usługi tej firmy wszystkim, którym zależy na efektach.

Codium.studio

Jako duży sklep z tysiącami produktów w ofercie mamy spore zapotrzebowanie na content. Zdarza nam się zamawiać nawet kilkaset tysięcy znaków miesięcznie. Agencja Content Writer zawsze staje na wysokości zadania i w krótkim czasie potrafi dostarczyć hurtowe ilości treści. Widzimy efekty tej współpracy w postaci lepszego pozycjonowania naszej strony w Google i większej liczby zamówień.

Meble Teo

Agencja Content Writer zaopatruje naszą stronę w opisy odzieży i ubrań. Jesteśmy zadowoleni z tego wyboru ze względu na wysoką jakość tekstów, łatwą komunikację i szybkie wykonywanie nawet dużych zleceń. Otrzymane teksty są zgrabne, dobrze napisane, zachęcające do zakupu. Możemy szczerze polecić usługi tej agencji wszystkim klientom związanym z branżą odzieżową i modową.

FAN LEATHER

Polecamy usługi agencji Content Writer w zakresie tworzenia profesjonalnych treści w języku angielskim. Zamawialiśmy teksty pod SEO oraz na social media w tym języku i za każdym razem byliśmy z nich w 100% zadowoleni. Współpraca jest bezproblemowa, a obsługa klienta szybka i przyjazna. Produkty z oferty naszej firmy opisano rzetelnie i merytorycznie, a teksty nie wymagały żadnych zmian.

Smoke and Pork

Kontakt

Content Writer - Profesjonalne treści dla Twojej firmy

elements/icons/32x32/tel Created with Sketch. +48 535 690 777
elements/icons/32x32/mail Created with Sketch. kontakt@contentwriter.pl