Darmowa wycena

O nas

Zespół Content Writer to kreatywne umysły, które zapewnią Twojej firmie pomysłowe i angażujące treści. Zrzeszamy doświadczonych copywriterów, korektorów i tłumaczy, a naszym celem jest tworzenie wartościowych tekstów dla potrzeb biznesowych.

Poznaj

Nasz zespół

Tworzymy treści w 47 krajach

Dodatkowo nasz zespół skupia ponad 20,000 copywriterów z oddziałów zagranicznych Content Writer. Angażujemy wyłącznie native speakerów, aby tworzyć naturalne treści w każdym języku.

 

Mapa obrazująca zakres działań Content Writer

Zasięg organizacji Content Writer, 2024.


Co odpowiada za nasz rozwój?

Od 2022 roku jesteśmy największą agencją copywriterską na świecie.

Nasza organizacja zrzesza tysiące doświadczonych pisarzy z 50+ krajów.

Technologia

Wykorzystujemy autorskie rozwiązania, które optymalizują pracę naszych copywriterów.

Jakość

Od samego początku prowadzimy rozbudowany dział korektorski, który wnikliwie nadzoruje tworzony content.

Etyka

Dbamy o jakość informacji w Internecie, publikując wyłącznie wartościowe i sprawdzone treści.

Kompetencje

Nie tylko tworzymy treści, ale również sporządzamy strategię, dobieramy słowa kluczowe i śledzimy rezultaty.

Bartosz Ciesielski
Bartosz Ciesielski

Jasno wytyczona i niezmienna zasada jest tym, co jednoczy ludzi i zespala organizację. W naszym przypadku brzmi ona wyjątkowo prosto: tworzymy wartościowe treści, aby uczynić Internet lepszym miejscem.

Nasze wartości

  • Tworzenie merytorycznych treści – wzbogacamy Internet tylko o sprawdzone, zweryfikowane informacje. Nie obsługujemy szkodliwych branż, takich jak hazard czy pseudomedycyna.
  • Wsparcie fundacji charytatywnych – od początku działalności wspomagamy organizacje, które zmieniają świat na lepsze, tj. Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
  • Promowanie darmowej wiedzy – angażujemy ponad 60 ekspertów, aby dzielić się wiedzą z osobami, które chcą w przyszłości tworzyć wartościowe treści wraz z nami.
Więcej informacji

Pytania i odpowiedzi

Jakie są dane firmy?

Content Writer sp. z o.o.

Al. Karola Marcinkowskiego 13/16, 61-827 Poznań

KRS: 0001088645

NIP: 7792567297

REGON: 527809297

VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Kapitał zakładowy: 50.000,00 zł

Jakie są dane kontaktowe?

Biuro Obsługi Klienta: kontakt@contentwriter.pl, +48 535 690 777

Obsługa Projektów: projekty@contentwriter.pl, +48 576 676 977

Dział Redakcji: redakcja@contentwriter.pl

Akademia Content Writer: szkolenia@contentwriter.pl

Księgowość: rozliczenia@contentwriter.pl

Rekrutacja: rekrutacja@contentwriter.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych: inspektorat@contentwriter.pl

Jak dołączyć do organizacji?

Zapraszamy do odwiedzenia zakładki Kariera, gdzie znajdują się aktualne oferty pracy.

Mówią o nas

Zadowoleni klienci

Bardzo, bardzo polecamy agencję Content Writer do wszystkich tekstów związanych z tematyką ciążową i dziecięcą! Teksty są pełne uczucia, lekkie, dobrze ukierunkowane na naszą grupę docelową, osoba pisząca rozumie piękno macierzyństwa. Artykuły o modzie ciążowej zamawiane u tych copywriterów czyta się fenomenalnie. Na przestrzeni kilkunastu miesięcy współpracy pomogły znacznie zwiększyć ruch na naszym blogu.

Piękna Mama

Zamawiane teksty zawsze w 100% wpisują się w nasze oczekiwania. Już po pierwszej wspólnej realizacji podjęliśmy decyzję o stałej współpracy. Nasza branża (organizacja gal MMA) jest specyficzna i obawialiśmy się nudnych treści. Dostaliśmy jednak teksty kreatywne i dobrze oddające klimat naszej działalności, pisane stricte pod naszą markę, oryginalne i fachowe jednocześnie. Szczerze polecam wszystkim tych copywriterów.

FEN MMA Federation

Współpracujemy z Content Writer od długiego czasu. Jako agencja kreatywna realizujemy projekty z najwyższą starannością i do tego celu potrzebujemy profesjonalnych treści. Teksty, które zamawiamy, zawsze są nieszablonowe, chwytliwe i przede wszystkim mają duże przełożenie na wyniki SEO wśród naszych klientów. Polecamy usługi tej firmy wszystkim, którym zależy na efektach.

Codium.studio

Jako duży sklep z tysiącami produktów w ofercie mamy spore zapotrzebowanie na content. Zdarza nam się zamawiać nawet kilkaset tysięcy znaków miesięcznie. Agencja Content Writer zawsze staje na wysokości zadania i w krótkim czasie potrafi dostarczyć hurtowe ilości treści. Widzimy efekty tej współpracy w postaci lepszego pozycjonowania naszej strony w Google i większej liczby zamówień.

Meble Teo

Agencja Content Writer zaopatruje naszą stronę w opisy odzieży i ubrań. Jesteśmy zadowoleni z tego wyboru ze względu na wysoką jakość tekstów, łatwą komunikację i szybkie wykonywanie nawet dużych zleceń. Otrzymane teksty są zgrabne, dobrze napisane, zachęcające do zakupu. Możemy szczerze polecić usługi tej agencji wszystkim klientom związanym z branżą odzieżową i modową.

FAN LEATHER

Polecamy usługi agencji Content Writer w zakresie tworzenia profesjonalnych treści w języku angielskim. Zamawialiśmy teksty pod SEO oraz na social media w tym języku i za każdym razem byliśmy z nich w 100% zadowoleni. Współpraca jest bezproblemowa, a obsługa klienta szybka i przyjazna. Produkty z oferty naszej firmy opisano rzetelnie i merytorycznie, a teksty nie wymagały żadnych zmian.

Smoke and Pork

Kontakt

Content Writer - Profesjonalne treści dla Twojej firmy

elements/icons/32x32/tel Created with Sketch. +48 535 690 777
elements/icons/32x32/mail Created with Sketch. kontakt@contentwriter.pl