Darmowa wycena

Copywriter – praca zdalna

Chcesz pisać teksty na zamówienie bez wychodzenia z domu? Szukasz stałych zleceń, które wzbogacą Twój warsztat pisarski? W takim razie jesteś w dobrym miejscu – agencja copywriterska Content Writer oferuje pracę dla copywritera zdalnego.

Dowiedz się, jak przebiega rekrutacja i zgłoś swoją kandydaturę!

Rekrutacja

Praca zdalna dla copywritera

Jeśli szukasz zdalnych zleceń z copywritingu, napisz do nas! Nawiązując współpracę z Content Writer, zaczniesz budować karierę profesjonalnego copywritera.

Twoim obowiązkiem będzie:

  • Tworzenie tekstów zgodnie z wytycznymi;
  • Wykonywanie research’u przed realizacją projektu;
  • Wdrażanie modyfikacji na podstawie przesłanych uwag;
  • Optymalizacja treści pod SEO;
  • Nieustanne zdobywanie nowej wiedzy 🙂

Jakie korzyści daje

Praca z Content Writer

Od lat dostarczamy wartościowe treści dla klientów z całej Europy.

W trosce o najwyższą jakość naszych usług, zapewniamy naszym copywriterom szereg korzyści:

Przejrzyste zlecenia

Pracuj na autorskim systemie copywriterskim, który szczegółowo określa wytyczne każdego projektu.

Elastyczne warunki

Wybieraj spośród wielu zadań te, w których czujesz się najlepiej. To Ty decydujesz, o czym chcesz pisać.

Atrakcyjne stawki

Otrzymuj terminowe wynagrodzenie dostosowane ściśle do Twoich umiejętności.

Wsparcie merytoryczne

Stale poszerzaj swoją wiedzę, korzystając z obszernych materiałów naszego działu korektorskiego.

Co oferujemy w ramach

Pracy zdalnej dla copywritera

Stałe zamówienia

Dobrych copywriterów wynagradzamy wysoką dostępnością zleceń.

Niezawodna atmosfera

Stanowimy kreatywny, świetnie zorganizowany zespół.

Długofalowa współpraca

Jesteśmy wiodącą agencją copywriterską na rynku – z nami zbudujesz swoją karierę.

Praca copywritera – jak aplikować?

Pod adres rekrutacja@contentwriter.pl prześlij swoją wiadomość o tytule Imię + Nazwisko + Praca Copywriter. W treści zamieść:

  • CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych;
  • Twój najlepszy tekst z portfolio;

Nie zapomnij wspomnieć o swoich dodatkowych atutach, takich jak znajomość języków obcych, tytuł zawodowy czy doświadczenie w pracy z systemami CMS.

Nasze

Wymagania wobec kandydatów

Sumienność

Oferujemy klientom wyłącznie teksty najwyższej jakości – i takich też oczekujemy od Ciebie.

Dyspozycyjność

Stały kontakt jest podstawą kooperacji, dlatego kładziemy silny nacisk na wzajemną komunikację.

Otwartość

Copywriting nieustannie się rozwija. Nie nadążamy za jego trendami, lecz je wyprzedzamy.

Proces

Przebieg rekrutacji

Proces rekrutacji na stanowisko copywritera zdalnego opiera się na trzech prostych etapach:

1

Prześlij aplikację

Wyślij wiadomość pod adres rekrutacja@contentwriter.pl i oczekuj na kontakt z naszej strony.

2

Wykonaj próbkę

Rozpoczniemy od płatnego zlecenia próbnego, by finalnie potwierdzić Twoje umiejętności.

3

Ciesz się zleceniami

Jeśli rekrutacja przebiegnie pomyślnie, nawiążemy współpracę i przekażemy pierwsze zlecenia.

Atuty

Dlaczego Content Writer?

Doświadczenie

Nasz wypracowany model działania jest skutkiem tysięcy tekstów, które stworzyliśmy.

Rozwój

Jesteśmy najszybciej rozwijającą się agencją copywriterską w Polsce.

Innowacje

Wdrażamy rozwiązania, które znacząco ułatwiają pracę naszych zdalnych copywriterów.

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Odpowiadamy na pytania związane z pracą copywritera zdalnego.

Czy nabór jest aktualny?

Tak, wciąż przyjmujemy nowe zgłoszenia. Stale poszerzamy nasz zespół o nowych copywriterów, którzy tworzą wartościowe treści.

Jaka jest preferowana forma rozliczenia?

Rozliczamy się na podstawie faktur (B2B).

Złożyłem aplikację – kiedy otrzymam odpowiedź?

Każdy, kto prześle do nas swoją aplikację, otrzyma wiadomość potwierdzającą przyjęcie i przetwarzanie zgłoszenia.

Jeśli będziemy zainteresowani współpracą, prześlemy e-mailowo szczegóły dotyczące dalszej rekrutacji.

Ile wynosi wynagrodzenie?

Stawki za 1000 zzs są ustalane indywidualnie przy każdym projekcie – wówczas bierzemy pod uwagę jego trudność i wielkość.

Niemniej realizujemy duże projekty dla znanych i cenionych, dlatego zapewniamy, że nasi copywriterzy mogą liczyć na stałe i lukratywne zlecenia.

Nie mam doświadczenia, ale chcę pisać – co robić?

Jeśli dopiero zaczynasz karierę copywritera, zapraszamy do wzięcia udziału w naszych praktykach.

Kontakt

Content Writer - Profesjonalne treści dla Twojej firmy

elements/icons/32x32/tel Created with Sketch. +48 535 690 777
elements/icons/32x32/mail Created with Sketch. kontakt@contentwriter.pl