Darmowa wycena

Copywriter – praca zdalna

Chcesz pisać teksty na zamówienie bez wychodzenia z domu? Szukasz stałych zleceń, które wzbogacą Twój warsztat pisarski? Zatem sprawdź aktualną ofertę pracy dla copywritera zdalnego.

Młody contentwriter pracujący w skupieniu.

Praca zdalna dla copywritera

Agencja copywriterska Content Writer prowadzi nabór na stanowisko copywritera zdalnego.

Jeśli jesteś utalentowanym pisarzem, nawiąż z nami współpracę i zacznij budować karierę profesjonalnego copywritera.

Zakres obowiązków obejmuje:

  • Tworzenie tekstów zgodnie z wytycznymi;
  • Optymalizacja treści pod SEO;
  • Nieustanne zdobywanie nowej wiedzy.

Korzyści pracy z Content Writer

Jesteśmy globalnym liderem content marketingu.

Naszym copywriterom zapewniamy wiele możliwości rozwoju.

Przejrzyste zlecenia

Pracuj na autorskim systemie copywriterskim, który szczegółowo określa wytyczne każdego projektu.

Elastyczne warunki

Wybieraj spośród wielu zadań te, w których czujesz się najlepiej. To Ty decydujesz, o czym chcesz pisać.

Atrakcyjne stawki

Otrzymuj terminowe wynagrodzenie dostosowane ściśle do Twoich umiejętności pisarskich.

Wsparcie merytoryczne

Stale poszerzaj swoją wiedzę, korzystając z naszych wewnętrznych materiałów edukacyjnych.

Oferta pracy dla copywritera

Liczne zamówienia

Gwarantujemy wysoką dostępność zleceń z wielu branż. Najlepsi pisarze otrzymują u nas pracę na pełny etat.

Stałe zatrudnienie

Jesteśmy wiodącą agencją copywriterską na rynku. Nawiązujemy wyłącznie długofalową współpracę.

Możliwości awansu

Zapewniamy wyższe wynagrodzenia dla osób wielojęzycznych oraz utalentowanych pisarsko.

Wymagania wobec copywritera

Sumienność

Oferujemy klientom wyłącznie teksty najwyższej jakości – i takich też oczekujemy od Ciebie.

Dyspozycyjność

Stały kontakt jest podstawą współpracy, dlatego kładziemy silny nacisk na sprawną komunikację.

Otwartość

Copywriting nieustannie się rozwija. Nie wystarczy nadążać za jego trendami, ale również je wyprzedzać.

Nabór otwarty

Formularz rekrutacyjny

Wypełnij poniższy formularz i aplikuj na stanowisko copywritera zdalnego.

Wysyłanie...

Wysłano

    Dane osobowe

    Języki obce (C2)

    CV

    Pytania i odpowiedzi

    Czy nabór jest aktualny?

    Tak, wciąż przyjmujemy nowe zgłoszenia.

    Content Writer stale poszerza swój zespół o nowych copywriterów, którzy tworzą wartościowe treści.

    Jaka jest preferowana forma rozliczenia?

    Rozliczamy się na podstawie faktur (B2B).

    Wynagrodzenie przelewamy cyklicznie, z końcem każdego miesiąca.

    Złożyłem aplikację – kiedy otrzymam odpowiedź?

    Po przesłaniu zgłoszenia natychmiast otrzymasz potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.

    Dalszy etap przetwarzania kandydatury wynosi od kilku dni do kilku tygodni. Jeśli będziemy zainteresowani współpracą, prześlemy e-mailowo szczegóły dotyczące dalszej rekrutacji.

    Ile wynosi wynagrodzenie?

    Stawki za 1000 zzs są ustalane indywidualnie przy każdym projekcie – wówczas bierzemy pod uwagę jego trudność i wielkość.

    Niemniej realizujemy duże projekty dla znanych i cenionych firm, dlatego zapewniamy, że nasi copywriterzy mogą liczyć na stałe i lukratywne zlecenia.

    Nie mam doświadczenia, ale chcę pisać – co robić?

    Jeśli dopiero zaczynasz karierę copywritera, zapraszamy do wzięcia udziału w naszych praktykach copywriterskich.

    Nasz dział praktyk służy pomocą, aby w krótkim czasie przekazać wszystkie umiejętności, które są niezbędne do rozpoczęcia pracy.

    Co wyróżnia Content Writer?

    Bogate doświadczenie

    Tworzymy treści w ponad 40 krajach. Od lat dostarczamy wartościowy content dla klientów z całego świata.

    Stały rozwój

    Nasza organizacja zatrudnia ponad 500 copywriterów, a zespół powiększa się najszybciej na rynku.

    Autorskie innowacje

    Wdrażamy własne rozwiązania, które znacząco optymalizują pracę naszych zdalnych copywriterów.

    Przebieg rekrutacji

    Proces rekrutacji na stanowisko copywritera zdalnego opiera się na trzech prostych etapach.

    1

    Prześlij aplikację

    Wyślij zgłoszenie, korzystając z powyższego formularza.

    2

    Poczekaj na kontakt

    Przetworzymy Twoją kandydaturę i wyślemy wiadomość zwrotną.

    3

    Ciesz się zleceniami

    Gdy rekrutacja przebiegnie pomyślnie, zaczniemy współpracę.

    Mówią o nas

    Zadowoleni copywriterzy

    Współpracowałem już z wieloma agencjami zajmującymi się copywritingiem i mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że Content Writer zdecydowanie należy do czołówki. Przede wszystkim dlatego, że tworzą go ludzie profesjonalni, zaangażowani, doskonale zorganizowani i sympatyczni. To kluczowe, bo pozwala mi pracować w komforcie i cieszyć się tym, co robię na co dzień. Ekipo CW – dzięki za świetną atmosferę i możliwość rozwoju!

    Maciej Wiśniewski

    Praca w Content Writer to czysta przyjemność – są ludzie, z którymi chce się działać, otwarci i sympatyczni, zlecenia, których realizacja jest przyjemnością, jasny i przejrzysty system, elastyczność w doborze projektów i ciągły rozwój. A czego nie ma? Owocowych czwartków, czasu na nudę i chwil, w których pojawia się pytanie, czy warto tu być. Kokieterii też w tym nie ma – takie po prostu są realia pracy w CW 🙂

    Roksana Krysa

    Współpraca z Content Writer przebiega wzorowo. Agencja zapewnia wiele różnorodnych zleceń. Warunki współpracy są jasne, terminy wykonalne, a wypłata zawsze na czas. W razie problemów i wątpliwości, pracownicy agencji zawsze służą pomocą oraz wsparciem. We współpracy z Content Writer najbardziej cenię dobrą komunikację, przyjazne podejście oraz stały dopływ ciekawych zleceń, również w innych językach.

    Ewa Paśniczek

    Z agencją Content Writer współpracuję już ponad 1,5 roku. I o współpracy mogę powiedzieć tylko dobre rzeczy. Z jednej strony, plusem jest dobór tematów na podstawie doświadczenia, wiedzy i zainteresowań copywritera. Z drugiej, współpraca przebiega w supermiłej atmosferze opartej na wzajemnym zaufaniu. Zdecydowanie polecam tę agencję.

    Maja Świątnicka

    Do agencji Content Writer trafiłam pod koniec ubiegłego roku. Szukałam nowych wyzwań i perspektyw zawodowych. Już wraz z pierwszym mailem, jakiego otrzymałam w odpowiedzi na moje CV, spłynęła do mnie przyjazna atmosfera tego miejsca, która niewątpliwie jest jednym z najważniejszych jego atutów. Kolejnymi są: jasna komunikacja, klarowne zasady współpracy i ciekawe, różnorodne zadania, które nie pozwalają popaść w monotonię.

    Ewa Kunysz

    Przygodę z Content Writerem zaczęłam od praktyk studenckich. Już na etapie poszukiwania właściwej firmy agencja wywarła na mnie dobre wrażenie. Kolejne etapy naszej współpracy tylko potwierdziły, że to miejsce pozwala rozwinąć skrzydła początkującym copywriterom i sprawdzić się w różnorodnych zadaniach. Przyjazne nastawienie do pracownika, jasne wytyczne przy każdym zleceniu i sprawna komunikacja sprawiają, że teksty tworzy się z przyjemnością.

    Agata Kalota

    Kontakt

    Content Writer - Profesjonalne treści dla Twojej firmy

    elements/icons/32x32/tel Created with Sketch. +48 535 690 777
    elements/icons/32x32/mail Created with Sketch. kontakt@contentwriter.pl