Darmowa wycena

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Opisy produktów

Czy prowadzisz sklep internetowy? Chcesz przedstawić swoją ofertę w najlepszy możliwy sposób? W takim razie przekaż to zadanie specjalistom. Oferujemy unikalne opisy produktów, dostosowane do Twojego sklepu internetowego oraz jego klientów.

Oferta

Profesjonalne opisy produktów

Jeśli szukasz profesjonalnych copywriterów, którzy rozwiną Twój sklep internetowy, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasze doświadczenie jest poparte realizacją treści dla setek sklepów z różnych branż. Wspieramy marketing internetowy, przemieniając atrakcyjne teksty w lepsze wyniki biznesowe.

Łączymy pracę doświadczonych pisarzy z branży e-commerce. Dzięki temu zapewniamy błyskawiczną realizację z zachowaniem najwyższych standardów. Wspólnie opracujemy skuteczne opisy dla Twojego sklepu.

Co zawierają nasze opisy produktów?

Kreatywna treść

Skutecznie przyciągniemy uwagę odbiorców

Język korzyści

Wpłyniemy na emocje klienta oraz zachęcimy go do zakupu

Struktura SEO

Tworzymy opisy zgodnie z aktualnymi zasadami pozycjonowania

Jak zamówić opisy produktów?

Skontaktuj się z nami – do realizacji zamówienia potrzebujemy tylko adresu URL do sklepu oraz informacji, które produkty mamy opisać. Następnie przedstawimy wycenę oraz czas realizacji.

Teksty możemy wprowadzić bezpośrednio na stronę lub wysłać je e-mailowo. Po zaakceptowanym zadaniu wystawiamy fakturę VAT oraz przenosimy prawa autorskie na Twoją firmę.

Skontaktuj się

Cechy naszych opisów

Unikalność

Dostosujemy treści do Twojej firmy oraz jej potencjalnych klientów.

Profesjonalizm

Opisy do Twojego sklepu stworzą zawodowi copywriterzy i redaktorzy.

Skuteczność

Setki naszych klientów odnotowuje efekty profesjonalnych treści.


Opisy produktów - korzyści

Wzrost widoczności

Zwiększ ruch w swoim sklepie internetowym za pomocą lepszego pozycjonowania

Większa sprzedaż

Popraw wyniki sprzedażowe dzięki większej ilości potencjalnych klientów

Wyższa konwersja

Podnieś skuteczność swojej oferty dzięki przekonującym opisom

Pozycjonowanie

Opisy produktów pod SEO wspierają widoczność strony. Dzięki temu asortyment pojawia się wyżej w wyszukiwarce, co umożliwia zapoznanie się z nim większej ilości osób.

Sklep internetowy, który generuje ruch z Google, może liczyć na stabilny przyrost klientów oraz wzrost liczby zakupów.

Sprzedaż

Opisy odgrywają kluczową rolę w przekonywaniu użytkowników do kupna produktu. Stanowią podstawowe źródło informacji, przedstawiając korzyści wynikające z transakcji.

Z tego względu odpowiednie treści zwiększają potencjał biznesowy oferty, podnosząc skuteczność sprzedaży. Opisy nie tylko zwiększają ruch na stronie, ale także pozwalają lepiej go wykorzystać.

Budowa wizerunku

Sklep internetowy, który szczegółowo opisuje oferowany asortyment, buduje swoją wiarygodność oraz zaufanie wśród klientów. Co więcej, wyższe pozycje w Google przyczyniają się do wzrostu rozpoznawalności marki, co przekłada się na większe zainteresowanie ofertą.

Połączenie tych czynników sprawia, że opisy produktów są skutecznym narzędziem marketingowym, gdyż na kilka sposobów poprawiają wyniki biznesowe sklepu internetowego. Warunkiem efektów jest wysoka jakość treści, którą my zapewniamy!

Dlaczego nasze opisy są tak skuteczne?

Tworzymy opisy produktów w trzech etapach – ich połączenie pozwala nam na realizację wysokiej jakości opisów, które wyróżniają się na tle konkurencji i skutecznie przykuwają uwagę!

1

Dobór słów kluczowych

Określamy konkurencyjność i wyszukiwalność fraz powiązanych z produktem. Dzięki temu dobieramy takie słowa, które uzyskają najwyższą widoczność w wyszukiwarce.

2

Audyt sklepu

Piszemy treści zgodnie z tym, jak prezentuje się Twoja firma. Możemy nastawić się na specjalistyczny, formalny styl lub też luźny, bardziej przystępny dla klienta. Bierzemy pod uwagę specyfikę branży oraz grupę docelową, aby dobrać strategię, która przyniesie największe rezultaty.

3

Realizacja treści

Mamy niezbędne dane do stworzenia unikatowego opisu, a więc pora, by umiejętności naszych pisarzy zagrały główną rolę! Mamy copywriterów wyspecjalizowanych w różnych branżach, dlatego Twoim sklepem zajmie się osoba z tematyczną wiedzą i doświadczeniem.

Co wyróżnia nasze usługi?

Doświadczenie

Stworzyliśmy tysiące różnych opisów. Doskonale wiemy, jak napisać skuteczne treści dla Twojego sklepu!

Krótki czas realizacji

Jako zespół copywriterów mamy duże moce przerobowe, dlatego wykonamy opisy produktów w kilka dni!

Stały kontakt

Jesteśmy stale do Twojej dyspozycji. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

FAQ

Opisy produktów – pytania i odpowiedzi

Rozwiewamy wątpliwości związane z naszymi usługami.

Czym są opisy produktów?

Opisy produktów to treści prezentujące asortyment sklepu. Ich nieodłącznym elementem są frazy kluczowe, a także atrakcyjną formę, która zachęca użytkowników do zakupów. W ten sposób treści skutecznie zwiększają pozycjonowanie strony, a także sprzedaż.

Jaką długość mają opisy produtków?

Objętość tekstu zależy od specyfiki oferty oraz układu strony produktowej.

Przyjmuje się, że krótkie opisy zawierają 500 zzs, choć w przypadku bardziej rozbudowanych sklepów mogą mieć nawet 3000 zzs. Im dłuższa treść, tym większy potencjał na zdobycie wyższej pozycji w Google.

Czy wprowadzicie opisy na moją stronę?

Oczywiście, możemy wdrożyć stworzone opisy bezpośrednio do Twojego sklepu. Prosimy o taką informację przy składaniu zamówienia.

Ile kosztuje opis produktu?

Cena jest uzależniona od jego długości, a także wymagań i wielkości całego zlecenia.

Orientacyjne kwoty naszych usług przedstawiliśmy w cenniku. Po ustaleniu szczegółów projektu przesyłamy indywidualną wycenę i termin realizacji.

Jak złożyć zamówienie?

To proste – skontaktuj się z nami i prześlij produkty, które chcesz opisać. Na tej podstawie stworzymy kosztorys oraz wyznaczymy czas realizacji. Po akceptacji warunków nasi copywriterzy rozpoczną pracę nad Twoim sklepem.

Mówią o nas

Zadowoleni klienci

Bardzo, bardzo polecamy agencję Content Writer do wszystkich tekstów związanych z tematyką ciążową i dziecięcą! Teksty są pełne uczucia, lekkie, dobrze ukierunkowane na naszą grupę docelową, osoba pisząca rozumie piękno macierzyństwa. Artykuły o modzie ciążowej zamawiane u tych copywriterów czyta się fenomenalnie. Na przestrzeni kilkunastu miesięcy współpracy pomogły znacznie zwiększyć ruch na naszym blogu.

Piękna Mama

Zamawiane teksty zawsze w 100% wpisują się w nasze oczekiwania. Już po pierwszej wspólnej realizacji podjęliśmy decyzję o stałej współpracy. Nasza branża (organizacja gal MMA) jest specyficzna i obawialiśmy się nudnych treści. Dostaliśmy jednak teksty kreatywne i dobrze oddające klimat naszej działalności, pisane stricte pod naszą markę, oryginalne i fachowe jednocześnie.  Szczerze polecam wszystkim tych copywriterów.

FEN MMA Federation

Współpracujemy z Content Writer od długiego czasu. Jako agencja kreatywna realizujemy projekty z najwyższą starannością i do tego celu potrzebujemy profesjonalnych treści. Teksty, które zamawiamy, zawsze są nieszablonowe, chwytliwe i przede wszystkim mają duże przełożenie na wyniki SEO wśród naszych klientów. Polecamy usługi tej firmy wszystkim, którym zależy na efektach.

Codium.studio

Jako duży sklep z tysiącami produktów w ofercie mamy spore zapotrzebowanie na content. Zdarza nam się zamawiać nawet kilkaset tysięcy znaków miesięcznie. Agencja Content Writer zawsze staje na wysokości zadania i w krótkim czasie potrafi dostarczyć hurtowe ilości treści. Widzimy efekty tej współpracy w postaci lepszego pozycjonowania naszej strony w Google i większej liczby zamówień.

Meble Teo

Agencja Content Writer zaopatruje naszą stronę w opisy odzieży i ubrań. Jesteśmy zadowoleni z tego wyboru ze względu na wysoką jakość tekstów, łatwą komunikację i szybkie wykonywanie nawet dużych zleceń. Otrzymane teksty są zgrabne, dobrze napisane, zachęcające do zakupu. Możemy szczerze polecić usługi tej agencji wszystkim klientom związanym z branżą odzieżową i modową.

FAN LEATHER

Polecamy usługi agencji Content Writer w zakresie tworzenia profesjonalnych treści w języku angielskim. Zamawialiśmy teksty pod SEO oraz na social media w tym języku i za każdym razem byliśmy z nich w 100% zadowoleni. Współpraca jest bezproblemowa, a obsługa klienta szybka i przyjazna. Produkty z oferty naszej firmy opisano rzetelnie i merytorycznie, a teksty nie wymagały żadnych zmian.

Smoke and Pork

Kontakt

Content Writer - Profesjonalne treści dla Twojej firmy

elements/icons/32x32/tel Created with Sketch. +48 535 690 777
elements/icons/32x32/mail Created with Sketch. kontakt@contentwriter.pl