Darmowa wycena

Project Manager | Praca Hybrydwa

Czy zarządzanie projektami to Twoja pasja? Lubisz wyzwania i pracę zespołową? Jeśli tak, właśnie Ciebie szukamy – sprawdź ofertę pracy dla project managera i prześlij swoją kandydaturę!

Project manager – praca hybdrydowa

Agencja Content Writer ogłasza rekrutację na stanowisko project managera w centrum Poznania, na al. Marcinkowskiego 13/16.

Jeśli cechuje Cię komunikatywność, zaradność oraz umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie.

Zakres obowiązków obejmuje:

  • Prowadzenie korespondencji z klientami
  • Koordynowanie projektów copywriterskich
  • Bieżący kontakt z naszym zespołem

Co oferujemy?

Content Writer jest wiodącą agencją copywriterską na świecie.

Z nami możesz liczyć na szerokie możliwości oraz dynamiczną budowę swojej kariery.

Atrakcyjne wynagrodzenie

Otrzymuj pensję dostosowaną do Twoich umiejętności.

Pracę hybrydową

Pracuj w biurze lub w dowolnym zakątku świata.

Stały rozwój

Wdrażaj swoje pomysły i rozwijaj się wraz z nami.

Stabilne zatrudnienie

Postaw na długotrwałą, owocną współpracę.

Czym cechuje się nasza

Praca dla project managera

Duża niezależność

Dostosuj styl pracy do swoich indywidualnych preferencji.

Kreatywne zadania

Tu nie ma miejsca na nudę; codziennie czeka na Ciebie coś nowego!

Praca z ludźmi

Weź udział w realizowaniu znanych, międzynarodowych projektów.

Wymagane

Cechy project managera

Znajomość angielskiego

Na poziomie pełnej komunikatywności w mowie i piśmie.

Dobra organizacja pracy

Aby prowadzić projekty zgodnie z ustaleniami.

Komunikatywność

Żeby kierować zespołem sprawnie i efektywnie.

Skorzystaj z poniższego formularza rekrutacyjnego, by zgłosić swoją kandydaturę.

Wysyłanie...

Wysłano

    Dane osobowe

    Języki obce (C2)

    CV

    FAQ

    Pytania dotyczące pracy

    Masz wątpliwości związane ze stanowiskiem project managera? Odpowiedzi znajdziesz poniżej.

    Czy rekrutacja jest nadal aktualna?

    Tak, obecnie wciąż przyjmujemy zgłoszenia o pracę project managera.

    Jaka jest forma rozliczenia?

    Rozliczamy się na podstawie wystawianych faktur.

    Kiedy mogę liczyć na odpowiedź?

    Dziękujemy za przesłanie swojego zgłoszenia. Niezwłocznie wyślemy wiadomość potwierdzającą otrzymanie kandydatury. W razie zainteresowania współpracą skontaktujemy się z Tobą i prześlemy dalsze szczegóły. Z uwagi na dużą ilość zgłoszeń proces rekrutacyjny trwa zwykle kilka tygodni, dlatego uprzejmie prosimy o cierpliwość.

    Mocne strony

    Dlaczego Content Writer?

    Technologia

    Korzystaj z autorskich rozwiązań ERP, by łatwiej kontrolować projekty.

    Doświadczenie

    Dołącz do agencji, która bez przerwy przoduje na polskim rynku.

    Kultura pracy

    Wykorzystaj swój potencjał w środowisku prawdziwych pasjonatów.

    Etapy rekrutacji do project managementu

    1

    Zgłoszenie

    Skorzystaj z powyższego formularza i prześlij swoją kandydaturę.

    2

    Rozmowa kwalifikacyjna

    Po zatwierdzeniu Twojej aplikacji umówimy się na spotkanie.

    3

    Praca

    Po ustaleniu warunków w końcu rozpoczniemy współpracę!

    Kontakt

    Content Writer - Profesjonalne treści dla Twojej firmy

    elements/icons/32x32/tel Created with Sketch. +48 535 690 777
    elements/icons/32x32/mail Created with Sketch. kontakt@contentwriter.pl