Darmowa wycena

Artykuły blogowe

Skuteczne artykuły na bloga, które wyróżnią Twoją firmę wśród konkurencji.

Oferta

Profesjonalne artykuły na bloga

Stworzymy artykuły blogowe pod SEO, które zwiększą ruch na Twojej stronie.

Dzięki nim zdobędziesz wysoką pozycję w Google i dotrzesz z ofertą do większej liczby klientów.

Wykorzystaj potencjał biznesowy, publikując merytoryczne treści z Twojej branży.

Darmowa wycena

Co zawierają nasze

Artykuły blogowe

Bogate informacje

Wkładamy w teksty potężną dawkę wiedzy.

Struktura SEO

Artykuły są zgodne z wytycznymi wyszukiwarki Google.

Przystępny język

Piszemy zrozumiale dla każdego odbiorcy.

Kiedy warto zamówić

Artykuły blogowe

Regularnie publikuj artykuły blogowe, jeśli chcesz generować coraz większy ruch na swojej stronie.

Ten rodzaj treści jest optymalnym rozwiązaniem, by rozwijać serwis internetowy i pozycjonować go na wiele fraz kluczowych.

Artykuły są jednak uniwersalnym narzędziem marketingowym, gdyż kompleksowo wspierają promocję firmy w Internecie.

Złóż zamówienie

Artykuły blogowe - korzyści

Pozycjonowanie

Zwiększ widoczność strony w Google.

Budowa wizerunku

Zaprezentuj markę w roli eksperta.

Większa sprzedaż

Skutecznie wypromuj swoją ofertę.

Pozycjonowanie

Google wyświetli Twoje treści, jeśli będą użyteczne dla użytkowników.

To prosty powód, dzięki któremu prowadzenie bloga zwiększa widoczność strony i pozwala na dotarcie do nowych klientów.

Podstawowym warunkiem skutecznego pozycjonowania jest wysoka jakość informacji. Z tego względu tworzenie artykułów blogowych nie polega na stosowaniu trików i sztuczek, lecz na wyczerpującym opisywaniu zagadnień.

Budowa wizerunku

Dzielenie się fachowymi poradami sprawi, że klienci będą lepiej postrzegać Twoją firmę.

W marketingu internetowym liczy się dobre wrażenie i odpowiednia prezentacja. W tym pomogą Ci artykuły blogowe.

Zbudowanie wizerunku eksperta zwiększy zainteresowanie Twoją ofertą i wyróżni firmę na tle konkurencji. Dzięki temu zwiększysz marketingowy potencjał swojej strony.

Większa sprzedaż

Klienci chętniej wybiorą rzetelną markę, która dzieli się fachowymi informacjami.

Treści, jakie publikujesz, są wizytówką Twojej firmy. Nie tylko kształtują wizerunek, ale także promują ofertę i zwiększają liczbę potencjalnych klientów.

To sprawia, że artykuły wspierają procesy sprzedażowe na bardzo wielu płaszczyznach, stanowiąc uniwersalne narzędzie marketingowe.

Jak wygląda współpraca?

Cały proces przebiega w kilku prostych krokach:

1

Zamówienie

Skontaktuj się z nami i przedstaw, czego potrzebujesz.

2

Realizacja

Rozpoczynamy pisanie artykułów na bloga.

3

Wysyłka

Przesyłamy gotowe teksty na Twój adres e-mail.

Co wyróżnia nasze

Artykuły na bloga

Kompleksowa obsługa

Możemy wstawić teksty prosto na Twoją stronę.

Szybka realizacja

Jako zespół copywriterów gwarantujemy krótki czas wykonania.

Stały kontakt

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji e-mailowo i telefonicznie.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czym są artykuły blogowe?

Zgodnie ze swoją nazwą, artykuły to treści przeznaczone na stronę blogową.

Zawierają tytuł i powiązane z nim informacje, zwykle o charakterze poradnikowym (instrukcje, wyjaśnienia) bądź porównawczym (recenzje, rankingi).

Artykuły na bloga to atrakcyjne rozwiązanie dla wszystkich firm, które prowadzą działania marketingowe w Internecie i chcą być widoczni Google. Rozbudowa strony blogowej staje się coraz częstszym sposobem na promocję firmy, gdyż generuje ruch na stronie, który nie wymaga dodatkowych kosztów.

Teksty na bloga są traktowane jako forma reklamy natywnej. Oznacza to, że efekt marketingowy jest pozbawiony nachalności – zamiast tego czytelnicy sami znajdują artykuły i w nie klikają. Tym sposobem realizowane jest biznesowe powiedzenie: ,,najlepsza reklama to taka, która wcale nie wygląda na reklamę”.

Jaką długość mają artykuły blogowe?

Objętość artykułu może znacząco się wahać, gdyż zależy od poruszanego tematu i dostępnych informacji.

Najkrótsze formy artykułów mogą zawierać zaledwie 2 000 zzs, czyli niecałą kartkę A4. Z kolei obszerne poradniki przekraczają długość 20 000 zzs, dlatego nie ma uniwersalnych zasad objętości tekstu. Mimo wszystko przyjmuje się, że przeciętny artykuł blogowy zawiera od 3 000 do 10 000 zzs.

Im dłuższy tekst, tym większa szansa na uzyskanie korzyści marketingowych. Jednakże wraz z tym wzrasta ilość pracy, jaką musi wykonać copywriter, co wpływa na wyższą cenę.

Czy wstawicie artykuły na moją stronę?

Tak, możemy wstawić artykuły bezpośrednio na Twojego bloga.

W takim przypadku dodamy również zdjęcie, tagi oraz meta-teksty, aby zoptymalizować tekst pod SEO.

Jeśli jesteś zainteresowany taką usługą, prosimy o tym wspomnieć przy składaniu zamówienia. Wówczas będziemy potrzebować danych do CMS, aby móc dodawać nowe wpisy na bloga.

Kiedy zobaczę pierwsze rezultaty?

To bardzo ogólne pytanie, gdyż w przypadku każdego biznesu odpowiedź będzie inna.

Zwróćmy uwagę na to, że wizerunek firmy, sprzedaż czy pozycjonowanie to fundamentalne cele marketingowe, do których jedna firma ma bliżej, a druga dalej.

Artykuły blogowe realizują te biznesowe założenia, lecz ostateczny efekt zależy od sytuacji przedsiębiorstwa, branży, wielkości inwestycji, działań konkurencji itp. Z tego względu warto przygotować się na formę maratonu, a nie sprintu, gdyż znaczące efekty wymagają długofalowych działań.

W jaki sposób mogę zamówić artykuły?

Skontaktuj się z nami! Powiedz, jakich artykułów potrzebujesz, a my przygotujemy indywidualną ofertę.

Zapoznamy się z Twoją stroną i przygotujemy strategię. Z przyjemnością dobierzemy optymalne frazy kluczowe, które wypozycjonują Twoją firmę.

Gdy zaakceptujesz ofertę, rozpoczniemy realizację artykułów blogowych. Prześlemy je na wskazany adres e-mail lub wstawimy na Twoją stronę.

Mówią o nas

Zadowoleni klienci

Potrzebowaliśmy profesjonalnej pomocy w napisaniu tekstów wykorzystujących wiedzę medyczną. Agencja Content Writer świetnie poradziła sobie nawet z bardzo wymagającymi tematami. Artykuły naukowe zostały napisane na podstawie odpowiednio dobranej bibliografii. Dodatkowy duży plus za krótkie terminy wykonania pracy i dotrzymywanie ustaleń. Z przyjemnością będziemy dalej kontynuować współpracę!

Norameda

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze stałej współpracy z firmą Content Writer. Agencja dobrze dostosowuje się do naszych oczekiwań i z dużym wyczuciem dobrała autora odpowiedniego dla naszej branży (Internet i telekomunikacja). Teksty zawsze są dostarczane terminowo, nigdy nie ma też problemów z wdrażaniem ewentualnych poprawek i dopracowywaniem tekstów.

FiberLink Sp. z o. o.

Polecamy usługi agencji Content Writer w zakresie tworzenia profesjonalnych treści w języku angielskim. Zamawialiśmy teksty pod SEO oraz na social media w tym języku i za każdym razem byliśmy z nich w 100% zadowoleni. Współpraca jest bezproblemowa, a obsługa klienta szybka i przyjazna. Produkty z oferty naszej firmy opisano rzetelnie i merytorycznie, a teksty nie wymagały żadnych zmian.

Smoke and Pork

Jesteśmy agencją nieruchomości obsługującą rynek premium, w związku z czym przywiązujemy bardzo dużą rolę do naszego contentu. Do agencji Content Writer zgłosiliśmy się z zapotrzebowaniem na artykuły wysokiej jakości, skierowane do wymagających odbiorców. Dostarczone treści spełniły nasze oczekiwania, dlatego zdecydowaliśmy się na stałą współpracę.

Vilea Property Boutique

Agencja Content Writer to najlepszy wybór dla osób zainteresowanych copywritingiem medycznym. Artykuły z tej branży, które agencja dla nas przygotowuje w ramach stałej współpracy, zawsze są rzetelne i pozbawione błędów merytorycznych, podparte solidnym researchem, pełne istotnych informacji. Czuć w nich autentyczne zaangażowanie i wiedzę medyczną osoby piszącej.

Medicept

Jako duży sklep z tysiącami produktów w ofercie mamy spore zapotrzebowanie na content. Zdarza nam się zamawiać nawet kilkaset tysięcy znaków miesięcznie. Agencja Content Writer zawsze staje na wysokości zadania i w krótkim czasie potrafi dostarczyć hurtowe ilości treści. Widzimy efekty tej współpracy w postaci lepszego pozycjonowania naszej strony w Google i większej liczby zamówień.

Meble Teo

Kontakt

Content Writer - Profesjonalne treści dla Twojej firmy

elements/icons/32x32/tel Created with Sketch. +48 535 690 777
elements/icons/32x32/mail Created with Sketch. kontakt@contentwriter.pl