Opisy Kategorii SEO Do Sklepu | Najwyższa Jakość | Content Writer

Jeśli chcesz rozwinąć treść w swoim sklepie internetowym, zdaj się na nas!

Opisy kategorii to merytoryczne teksty zwiększające pozycjonowanie, które opisują grupy produktów. Poprzez zastosowanie fraz kluczowych oraz linkowania wewnętrznego skutecznie poprawiają widoczność oferty, a tym samym nasilają sprzedaż.

Dowiedz się, dlaczego jesteśmy idealnymi kandydatami, by podjąć się tego zadania!

Co otrzymasz zamawiając

Opisy kategorii do sklepu

Wartościowa treść

Zamieszczamy jedynie rzetelne informacje, które będą ciekawe dla klientów

Struktura SEO

Wstawiamy frazy kluczowe, a także wykonujemy formatowanie oraz linkowanie do konkretnych produktów

Kompleksowa obsługa

Na Twoje życzenie wstawimy opisy bezpośrednio do sklepu internetowego

Rezultaty wynikające z naszych

Opisów kategorii SEO

Większa sprzedaż

Wyraźnie informujemy klientów o zaletach oferty oraz korzyściach płynących z zakupu

Lepsza widoczność sklepu

Twoja oferta będzie zajmowała wyższe pozycje w wyszukiwarce

Wzmożony ruch na stronie

Zwiększymy liczbę potencjalnych klientów, którzy odwiedzą Twój sklep.

Prowadzisz sklep internetowy? Chcesz mieć z tego realne zyski i stale się rozwijać? Profesjonalne opisy kategorii SEO do sklepu to jedna ze składowych Twojego przyszłego sukcesu! Dzięki nim Twoja strona zyska na czytelności, a potencjalni klienci będą poruszać się po niej z większą łatwością, szybciej odnajdując interesujące ich produkty. Jakie inne korzyści daje zlecenie opisów kategorii produktowych profesjonalnemu, doświadczonemu copywriterowi?

Opisy kategorii do sklepu internetowego

Lepsza nawigacja na Twojej witrynie internetowej to tylko jeden z wielu plusów profesjonalnego opisania treści. Tworzenie opisów dla kategorii do sklepu to czynność, która nie tylko wzbogaca stronę pod kątem merytorycznym, ale przede wszystkim wymiernie poprawia jej pozycję w wyszukiwarce. Dlatego profesjonalne teksty są podstawą w funkcjonowaniu platform e-commerce. Co więcej, dobrze opisane kategorie SEO budują zaufanie u klienta, a także przedstawiają ofertę w rzetelny sposób. Choć nie mają charakteru stricte sprzedażowego, przyczyniają się do wzrostu konwersji. Jest to świetny przykład tego, że jakość broni się sama, a wartość przekazana klientom wraca ze zdwojoną siłą.

Skuteczne opisy kategorii SEO

Z tego względu tworzenie opisów dla kategorii produktowych jest absolutnym fundamentem, który niesie ze sobą wiele korzyści, takich jak:

 • Większa wartość merytoryczna sklepu
 • Zaufanie u klientów
 • Struktura pod SEO, a w konsekwencji wzrost ruchu organicznego
 • Zwiększony profesjonalizm oraz prestiż marki

Jak widać, wiele czynników składa się na to, że opisy kategorii produktowych są jednymi z najważniejszych treści umieszczonych w sklepie internetowym. Dlatego oferujemy swoje usługi firmom z branży e-commerce, które chcą czerpać korzyści z profesjonalnych tekstów.

Tworzenie opisów dla kategorii – zdaj się na nas!

Treści sprzedażowe warto powierzyć profesjonalistom – doświadczonym copywriterom i specjalistom od content marketingu. Pisanie opisów kategorii produktowych pod SEO wymaga wielu umiejętności i znajomości rynku.

Dlaczego możesz mieć pewność, że nasze treści będą skuteczne? Działamy w trzech krokach:

 1. Określamy grupę docelową – wszystkie treści dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań docelowego klienta Twojego sklepu. Inaczej napiszemy i zoptymalizujemy opisy kategorii produktowych dla sklepu z zabawkami, a inaczej na stronę z częściami do samochodu.
 2. Przygotowujemy audyt Twojej strony – oferujemy w pełni zindywidualizowane usługi. Nie otrzymasz schematycznych, nudnych tekstów, a treści w pełni tożsame z DNA Twojej marki i zgodne z wizerunkiem, jaki chcesz zbudować. Wybierzemy najlepszą dla Ciebie strategię SEO i skutecznie spozycjonujemy twoje opisy kategorii produktowych.
 3. Bierzemy się za pisanie! Kiedy już ustalimy wszystkie wytyczne i obierzemy konkretną strategię marketingową – przystępujemy do pisania! Na języku znamy się jak mało kto!

Opisy kategorii pod SEO – co gwarantujemy?

Skorzystaj z naszych usług przy tworzeniu kategorii pod SEO jeśli szukasz profesjonalistów, którzy oferują:

 • doświadczenie – setki napisanych tekstów, dziesiątki zadowolonych klientów… doskonale wiemy, co sprawdza się w copywritingu i jak podkręcić Twój biznes.
 • szybkość i terminowość – jesteśmy grupą profesjonalistów, którzy zrealizują Twoje zlecenie w błyskawicznym tempie i nigdy nie przekroczą ustalonego wcześniej deadline’u.
 • bezpieczeństwo – sporządzamy umowę o przeniesieniu praw autorskich wraz z klauzulą o poufności. Wystawiamy fakturę VAT. Wszystkie ewentualne poprawki są wliczone w cenę – nie poniesiesz żadnych dodatkowych opłat za zmodyfikowanie tekstu zgodnie z Twoimi uwagami. Zapłacisz tylko za tekst, z którego będziesz w pełni zadowolony.
 • lekkie pióro – copywriting kojarzy Ci się z miałkimi treściami pisanymi od nikogo do nikogo? My działamy inaczej – stawiamy na kreatywność, twórczość i potrafimy z zaangażowaniem pisać nawet o najbardziej przyziemnym zagadnieniu. Tworzenie tekstów to nasza pasja!
 • pogłębioną wiedzę na temat pozycjonowania – tworzymy treści, które konwertują. Znamy się na swojej branży, stale aktualizujemy wiedzę na temat SEO – wszystko po to, by teksty napisane przez nas przekładały się na najwyższe pozycje Twojego sklepu w wyszukiwarce Google.
 • jakość i merytorykę – research i sensowna treść to nasze priorytety. Możesz być pewien, że odeślemy tekst bez błędów merytorycznych i językowych. Dostaniesz opisy kategorii produktowych pod SEO wypełnione treścią, a nie watą słowną.

Opisy kategorii SEO dla sklepu internetowego – cena

Zainteresowany skorzystaniem z naszych usług? Sprawdź proponowane stawki w zakładce cennik. To tylko orientacyjne ceny, ponieważ ostateczna wycena naszych tekstów zawsze jest dostosowana do możliwości i potrzeb klienta. Gwarantujemy, że podejdziemy do Ciebie indywidualnie!

Wystarczy, że wypełnisz formularz w zakładce kontakt, a my na pewno się do Ciebie odezwiemy. Możesz też do nas napisać na adres kontakt@contentwriter.pl lub zadzwonić pod numer 535 690 777. Czekamy na Twoje zlecenia!

Klienci docenili nas za

Doświadczenie

Stworzyliśmy tysiące różnych opisów. Doskonale wiemy, jak napisać skuteczne treści dla Twojego sklepu!

Szybkość i terminowość

Jako zespół copywriterów mamy duże moce przerobowe, dlatego wykonamy opisy produktów maksymalnie w kilka dni!

Stały kontakt

Jesteśmy stale do Twojej dyspozycji, przez co szybko wdrożymy poprawki i odpowiemy na wszelkie pytania.