Darmowa wycena

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Opisy kategorii

Oferujemy profesjonalne opisy kategorii zoptymalizowane pod SEO. Nasi copywriterzy opracują interesujące i merytoryczne treści, dzięki którym Twój sklep zyska widoczność w Google, a użytkownicy chętniej dokonają zakupów.

Oferta

Opisy kategorii pod SEO

Chcesz zamówić treści, które zaczną generować darmowy ruch w Twoim sklepie? Postaw na solidne opisy kategorii!

Poprzez zastosowanie fraz kluczowych oraz linkowania wewnętrznego skutecznie poprawimy widoczność Twojej oferty, a tym samym nasilimy sprzedaż. Tworzyliśmy treści dla setek platform e-commerce, a nasze bogate doświadczenie sprawia, że wyróżnimy Twój sklep internetowy na tle konkurencji.

Darmowa wycena

Co zawierają nasze

Opisy kategorii

Unikatowa treść

Tworzymy kreatywne teksty, które będą ciekawe dla Twoich klientów.

Struktura SEO

Analizujemy i dobieramy frazy kluczowe, formatujemy tekst, a także wykonujemy linkowanie wewnętrzne

Język korzyści

To podstawa copywritingu – skłonimy użytkowników do zakupu w Twoim sklepie

Jak wygląda współpraca?

Do każdej realizacji podchodzimy ściśle indywidualnie. Zanim rozpoczniemy pracę nad opisami:

  • Określamy grupę docelową – wszystkie treści dostosowujemy do oczekiwań docelowego klienta Twojego sklepu.
  • Dobieramy słowa kluczowe – korzystamy z narzędzi analitycznych, aby wybrać frazy cieszące się największą popularnością i małą konkurencyjnością. Dzięki temu działamy z chirurgiczną precyzją, nie przepłacisz za treści, a Twój sklep szybciej osiągnie widoczność w Google.
  • Analizujemy branding sklepu – nie otrzymasz schematycznych, nudnych tekstów, a unikatowe opisy w pełni tożsame z DNA Twojej marki i zgodne z wizerunkiem, jaki chcesz zbudować.

Opisy kategorii - korzyści

Wzmożony ruch na stronie

Zwiększymy liczbę potencjalnych klientów, którzy odwiedzą Twój sklep.

Lepsza widoczność

Twoja oferta będzie zajmowała wyższe pozycje w wyszukiwarce Google dzięki naszej optymalizacji SEO.

Większa sprzedaż

Stosujemy język korzyści oraz inne techniki marketingowe, które zachęcą odbiorców do zakupów.

Nasilony ruch na stronie

Opisy kategorii to treści, które nie tylko wzbogacają stronę pod kątem merytorycznym, ale przede wszystkim znacząco poprawiają jej pozycję w wyszukiwarce.

Ciekawy content, który jest użyteczny dla odbiorców, zdobywa wyższe pozycje w wyszukiwarce. To podstawowa zasada Google, która zapewnia użytkownikom dostęp do wartościowych informacji, a Tobie – efekty z profesjonalnych opisów.

Pozycjonowanie

Lepsza widoczność w wyszukiwarce sprawi, że więcej osób zapozna się z Twoją ofertą. To z kolei przekłada się na liczbę transakcji i wzrost przychodów.

Co więcej, użytkownicy pozyskani przez Google cechują się wyższym prawdopodobieństwem dokonania zakupów. W końcu sami szukają Twojej oferty, więc kieruje nimi konkretna potrzeba. Do sklepu trafiają wartościowi odbiorcy, a Ty nie tracisz ani złotówki.

Wzrost konwersji

Opisy kategorii nasilają ruch na stronie, ale także lepiej go wykorzystują. Wiadomo, że potencjalni klienci chętniej skorzystają z oferty, która jest atrakcyjna – a w tym pomogą profesjonalne treści dopasowane do Twojego sklepu!

Rzetelne informacje budują również zaufanie wśród odbiorców, co dodatkowo wpływa na większą skuteczność sprzedaży. Efekty wzajemnie się wzmacniają, a końcowym rezultatem jest wzrost Twoich zysków.

Jak tworzymy opisy?

Od skutecznych treści dzielą Cię trzy proste kroki.

1

Ustalenia

Omawiamy zakres prac, kosztorys oraz termin wykonania.

2

Realizacja

Nasi niezawodni copywriterzy zabierają się do pracy.

3

Wysyłka

Przekazujemy gotowe treści na Twoją skrzynkę e-mail.

Co nas wyróżnia?

Kompleksowa obsługa

Na Twoje życzenie wstawimy opisy bezpośrednio do sklepu internetowego

Doświadczenie

Stworzyliśmy tysiące różnych opisów. Doskonale wiemy, jak napisać skuteczne treści dla Twojego sklepu!

Szybkość i terminowość

Jesteśmy zespołem doświadczonych copywriterów – wykonamy opisy w kilka dni

Q&A

Pytania i odpowiedzi

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.

Czym są opisy kategorii?

Opisy kategorii to rodzaj tekstów, który opisuje grupy produktów znajdujące się w ofercie. Dzięki temu ułatwia nawigację po stronie i zwiększa widoczność oferty.

Jaką długość mają opisy kategorii?

Objętość treści kształtuje się różnie, niemniej najczęstsze wartości wynoszą 2000-4000 znaków ze spacjami.

Z reguły im dłuższy opis, tym więcej odnośników i fraz kluczowych możemy w nim zawrzeć, zwiększając skuteczność pozycjonowania.

Czy wprowadzicie opisy do mojego sklepu?

Tak, możemy dodać stworzone treści bezpośrednio do Twojej strony. W tym celu prosimy o wcześniejszą informację podczas składania zamówienia.

Ile kosztuje opis kategorii?

Kwota za opis zależy od jego długości, branży oraz wielkości całego zamówienia.

Nasze oczekiwania finansowe zaprezentowaliśmy w cenniku, jednak dopiero po ustaleniu szczegółów zamówienia przedstawimy indywidualną wycenę oraz czas realizacji.

Jak mogę zamówić opisy?

Skontaktuj się z nami i napisz, jakie kategorie chcesz opisać. Wówczas ustalimy warunki i niezwłocznie rozpoczniemy pracę nad Twoim zleceniem.

Potrzebujesz innych usług?

Sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie wykonać.

Mówią o nas

Zadowoleni klienci

Potrzebowaliśmy profesjonalnej pomocy w napisaniu tekstów wykorzystujących wiedzę medyczną. Agencja Content Writer świetnie poradziła sobie nawet z bardzo wymagającymi tematami. Artykuły naukowe zostały napisane na podstawie odpowiednio dobranej bibliografii. Dodatkowy duży plus za krótkie terminy wykonania pracy i dotrzymywanie ustaleń. Z przyjemnością będziemy dalej kontynuować współpracę!

Norameda

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze stałej współpracy z firmą Content Writer. Agencja dobrze dostosowuje się do naszych oczekiwań i z dużym wyczuciem dobrała autora odpowiedniego dla naszej branży (Internet i telekomunikacja). Teksty zawsze są dostarczane terminowo, nigdy nie ma też problemów z wdrażaniem ewentualnych poprawek i dopracowywaniem tekstów.

FiberLink Sp. z o. o.

Polecamy usługi agencji Content Writer w zakresie tworzenia profesjonalnych treści w języku angielskim. Zamawialiśmy teksty pod SEO oraz na social media w tym języku i za każdym razem byliśmy z nich w 100% zadowoleni. Współpraca jest bezproblemowa, a obsługa klienta szybka i przyjazna. Produkty z oferty naszej firmy opisano rzetelnie i merytorycznie, a teksty nie wymagały żadnych zmian.

Smoke and Pork

Jesteśmy agencją nieruchomości obsługującą rynek premium, w związku z czym przywiązujemy bardzo dużą rolę do naszego contentu. Do agencji Content Writer zgłosiliśmy się z zapotrzebowaniem na artykuły wysokiej jakości, skierowane do wymagających odbiorców. Dostarczone treści spełniły nasze oczekiwania, dlatego zdecydowaliśmy się na stałą współpracę.

Vilea Property Boutique

Agencja Content Writer to najlepszy wybór dla osób zainteresowanych copywritingiem medycznym. Artykuły z tej branży, które agencja dla nas przygotowuje w ramach stałej współpracy, zawsze są rzetelne i pozbawione błędów merytorycznych, podparte solidnym researchem, pełne istotnych informacji. Czuć w nich autentyczne zaangażowanie i wiedzę medyczną osoby piszącej.

Medicept

Jako duży sklep z tysiącami produktów w ofercie mamy spore zapotrzebowanie na content. Zdarza nam się zamawiać nawet kilkaset tysięcy znaków miesięcznie. Agencja Content Writer zawsze staje na wysokości zadania i w krótkim czasie potrafi dostarczyć hurtowe ilości treści. Widzimy efekty tej współpracy w postaci lepszego pozycjonowania naszej strony w Google i większej liczby zamówień.

Meble Teo

Kontakt

Content Writer - Profesjonalne treści dla Twojej firmy

elements/icons/32x32/tel Created with Sketch. +48 535 690 777
elements/icons/32x32/mail Created with Sketch. kontakt@contentwriter.pl