Darmowa wycena

Kariera z Content Writer

Jesteś utalentowanym pisarzem? Współpracuj z Content Writer, zarabiaj i zdobywaj nowe umiejętności.

Rekrutacja

Buduj swoją karierę z Content Writer

Nasza organizacja jest liderem content marketingu. Złóż swoją aplikację i rozpocznij pracę nad dużymi projektami dla cenionych firm.

Jeśli Twój styl życia jest związany z tworzeniem treści, nawiąż z nami współpracę. Content Writer to szereg korzyści oraz szans dla Twojej ścieżki zawodowej.

Korzyści z wyboru Content Writer

Stałe zlecenia

Zapełnimy Twój grafik ciekawymi projektami.

Elastyczne warunki

To Ty określasz, których zleceń chcesz się podjąć.

Atrakcyjne wynagrodzenie

Wysokie zdolności nagradzamy adekwatnymi stawkami.

Zespół content writerów w pracy.

Jak wygląda

Praca z Content Writer

Jesteśmy zespołem, który łączy siły copywriterów, korektorów oraz tłumaczy. Dzięki temu tworzymy skuteczne teksty, które budują wizerunek marki, pozycjonują stronę i generują sprzedaż.

Stosujemy rozwiązania oparte na autorskim systemie organizacyjnym, aby błyskawicznie dostarczać zamówione treści przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości.

Nowoczesna technologia, nieszablonowe podejście i współpraca z ekspertami to połączenie, które sprawia, że razem możemy więcej!


Czego oczekujemy?

Współpraca musi być zadowalająca dla obu stron. Dlatego prosimy, aby przesłać aplikację pod warunkiem spełnienia następujących kryteriów:

Kreatywność

Otwarta głowa i świeże spojrzenie na nowe projekty to cechy pożądane w naszej organizacji.

Chęć nauki

Nasza branża cechuje się niezwykłą dynamiką – wszyscy musimy się wciąż uczyć, by nie pozostać w tyle.

Zdolności językowe

Szukamy osób z lekkim piórem, dla których pismo jest stylem życia, a nie krótkotrwałą przygodą.

Dyspozycyjność

Praca nad projektami wymaga czasu, zatem upewnij się, czy masz go dostatecznie dużo.

Q&A

Pytania i odpowiedzi

Odpowiadamy na najczęstsze pytania związane z karierą w agencji Content Writer.

Jak przebiega rekrutacja?

Skorzystaj z naszego formularza aplikacyjnego po kliknięciu w wybrane stanowisko.

Przetworzymy Twoją kandydaturę i skontaktujemy się z Tobą, jeśli będziemy zainteresowani współpracą.

Jak wygląda praca w Content Writer?

Współpraca odbywa się w pełni zdalnie.

Wykorzystujemy autorski system Content Writer, w którym znajdziesz wszystkie swoje zadania w przejrzystej formie. Ponadto to Ty decydujesz, które zlecenia chcesz zrealizować.

Dodatkowe informacje o firmie i naszych celach znajdziesz w zakładkach O nas oraz Misja i wartości.

Jaką formę rozliczania stosujecie?

Rozliczamy się na podstawie faktur (B2B).

Kiedy możemy zacząć współpracę?

Z uwagi na dużą ilość aplikacji informujemy, że przetwarzanie zgłoszenia może zająć do kilku tygodni.

Ile wynosi wynagrodzenie?

Wynagrodzenie zależy od ilości zleceń zrealizowanych w danym miesiącu.

Mówią o nas

Zadowoleni pracownicy

Współpracowałem już z wieloma agencjami zajmującymi się copywritingiem i mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że Content Writer zdecydowanie należy do czołówki. Przede wszystkim dlatego, że tworzą go ludzie profesjonalni, zaangażowani, doskonale zorganizowani i sympatyczni. To kluczowe, bo pozwala mi pracować w komforcie i cieszyć się tym, co robię na co dzień. Ekipo CW – dzięki za świetną atmosferę i możliwość rozwoju!

Maciej Wiśniewski

Praca w Content Writer to czysta przyjemność – są ludzie, z którymi chce się działać, otwarci i sympatyczni, zlecenia, których realizacja jest przyjemnością, jasny i przejrzysty system, elastyczność w doborze projektów i ciągły rozwój. A czego nie ma? Owocowych czwartków, czasu na nudę i chwil, w których pojawia się pytanie, czy warto tu być. Kokieterii też w tym nie ma – takie po prostu są realia pracy w CW 🙂

Roksana Krysa

Współpraca z Content Writer przebiega wzorowo. Agencja zapewnia wiele różnorodnych zleceń. Warunki współpracy są jasne, terminy wykonalne, a wypłata zawsze na czas. W razie problemów i wątpliwości, pracownicy agencji zawsze służą pomocą oraz wsparciem. We współpracy z Content Writer najbardziej cenię dobrą komunikację, przyjazne podejście oraz stały dopływ ciekawych zleceń, również w innych językach.

Ewa Paśniczek

Z agencją Content Writer współpracuję już ponad 1,5 roku. I o współpracy mogę powiedzieć tylko dobre rzeczy. Z jednej strony, plusem jest dobór tematów na podstawie doświadczenia, wiedzy i zainteresowań copywritera. Z drugiej, współpraca przebiega w supermiłej atmosferze opartej na wzajemnym zaufaniu. Zdecydowanie polecam tę agencję.

Maja Świątnicka

Do agencji Content Writer trafiłam pod koniec ubiegłego roku. Szukałam nowych wyzwań i perspektyw zawodowych. Już wraz z pierwszym mailem, jakiego otrzymałam w odpowiedzi na moje CV, spłynęła do mnie przyjazna atmosfera tego miejsca, która niewątpliwie jest jednym z najważniejszych jego atutów. Kolejnymi są: jasna komunikacja, klarowne zasady współpracy i ciekawe, różnorodne zadania, które nie pozwalają popaść w monotonię.

Ewa Kunysz

Przygodę z Content Writerem zaczęłam od praktyk studenckich. Już na etapie poszukiwania właściwej firmy agencja wywarła na mnie dobre wrażenie. Kolejne etapy naszej współpracy tylko potwierdziły, że to miejsce pozwala rozwinąć skrzydła początkującym copywriterom i sprawdzić się w różnorodnych zadaniach. Przyjazne nastawienie do pracownika, jasne wytyczne przy każdym zleceniu i sprawna komunikacja sprawiają, że teksty tworzy się z przyjemnością.

Agata Kalota

Kontakt

Content Writer - Profesjonalne treści dla Twojej firmy

elements/icons/32x32/tel Created with Sketch. +48 535 690 777
elements/icons/32x32/mail Created with Sketch. kontakt@contentwriter.pl