Zamów treści

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Kariera z Content Writer

Jesteś lub chcesz być pisarzem? Współpracuj z Content Writer, zarabiaj i zdobywaj nowe umiejętności.

Nasza agencja jest liderem w branży. Złóż swoją aplikację i rozpocznij pracę nad dużymi projektami dla cenionych firm.

Rekrutacja

Buduj swoją karierę z Content Writer

Szukasz zleceń związanych z pisaniem? Sprawdź nasze aktualne nabory – wciąż poszukujemy ludzi do prężnie rozwijającego się zespołu, aby tworzyć jeszcze więcej wartościowych treści dla naszych kontrahentów.

Jeśli Twój styl życia jest związany z pismem, lubisz pracować nad informacjami i masz w sobie iskrę kreatywności, zbuduj swoje portfolio z nami! Współpraca z agencją Content Writer to szereg korzyści oraz szans dla Twojej ścieżki zawodowej.

Zalety

Korzyści z wyboru Content Writer

Stałe zlecenia

W przypadku zadowalającej współpracy zapewniamy liczne zamówienia.

Elastyczne warunki

To Ty określasz, których zleceń chcesz się podjąć.

Zarobki

Naszych copywriterów wynagradzamy atrakcyjnymi stawkami.

Zespół content writerów w pracy.

Jak wygląda

Praca z Content Writer

Jesteśmy zespołem, który łączy siły copywriterów, korektorów oraz tłumaczy. Dzięki temu tworzymy skuteczne teksty, czyli takie, które budują wizerunek marki, pozycjonują stronę i generują większą sprzedaż.

Stosujemy rozwiązania oparte na autorskim systemie organizacyjnym, aby błyskawicznie dostarczać zamówione treści przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości.

Nowoczesna technologia, nieszablonowe podejście i współpraca z ekspertami – jest to połączenie, które sprawia, że razem możemy więcej!

Czego oczekujemy?

Współpraca musi być zadowalająca dla obu stron. Dlatego prosimy, aby przesłać aplikację pod warunkiem spełnienia następujących kryteriów:

Kreatywność

Otwarta głowa i świeże spojrzenie na nowe projekty to pożądany przez nas atut.

Chęć nauki

Nasza branża cechuje się niezwykłą dynamiką – wszyscy musimy się wciąż uczyć, by nie pozostać w tyle.

Zdolności językowe

Szukamy osób z lekkim piórem, dla których pismo jest stylem życia, a nie krótkotrwałą przygodą.

Dyspozycyjność

Projekty wymagają czasu, zatem upewnij się, czy masz go dostatecznie dużo.

Q&A

Pytania i odpowiedzi

Odpowiadamy na najczęstsze pytania związane z karierą w agencji Content Writer.

Jak przebiega rekrutacja?

Skorzystaj z naszego formularza aplikacyjnego po kliknięciu w wybrane stanowisko. Przetworzymy Twoją kandydaturę i skontaktujemy się z Tobą, jeśli będziemy zainteresowani współpracą.

Jaką formę rozliczania stosujecie?

Rozliczamy się na podstawie faktur (B2B).

Kiedy możemy zacząć współpracę?

Z uwagi na dużą ilość aplikacji informujemy, że przetwarzanie zgłoszenia może zająć do kilku tygodni.

Ile wynosi wynagrodzenie?

Wynagrodzenie zależy od ilości zleceń zrealizowanych w danym miesiącu.

Mówią o nas

Zadowoleni pracownicy

Współpracowałem już z wieloma agencjami zajmującymi się copywritingiem i mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że Content Writer zdecydowanie należy do czołówki. Przede wszystkim dlatego, że tworzą go ludzie profesjonalni, zaangażowani, doskonale zorganizowani i sympatyczni. To kluczowe, bo pozwala mi pracować w komforcie i cieszyć się tym, co robię na co dzień. Ekipo CW – dzięki za świetną atmosferę i możliwość rozwoju!

Maciej Wiśniewski

Praca w Content Writer to czysta przyjemność – są ludzie, z którymi chce się działać, otwarci i sympatyczni, zlecenia, których realizacja jest przyjemnością, jasny i przejrzysty system, elastyczność w doborze projektów i ciągły rozwój. A czego nie ma? Owocowych czwartków, czasu na nudę i chwil, w których pojawia się pytanie, czy warto tu być. Kokieterii też w tym nie ma – takie po prostu są realia pracy w CW 🙂

Roksana Krysa

Współpraca z Content Writer przebiega wzorowo. Agencja zapewnia wiele różnorodnych zleceń. Warunki współpracy są jasne, terminy wykonalne, a wypłata zawsze na czas. W razie problemów i wątpliwości, pracownicy agencji zawsze służą pomocą oraz wsparciem. We współpracy z Content Writer najbardziej cenię dobrą komunikację, przyjazne podejście oraz stały dopływ ciekawych zleceń, również w innych językach.

Ewa Paśniaczek

Z agencją Content Writer współpracuję już ponad 1,5 roku. I o współpracy mogę powiedzieć tylko dobre rzeczy. Z jednej strony, plusem jest dobór tematów na podstawie doświadczenia, wiedzy i zainteresowań copywritera. Z drugiej, współpraca przebiega w supermiłej atmosferze opartej na wzajemnym zaufaniu. Zdecydowanie polecam tę agencję.

Maja Świątnicka

Do agencji Content Writer trafiłam pod koniec ubiegłego roku. Szukałam nowych wyzwań i perspektyw zawodowych. Już wraz z pierwszym mailem, jakiego otrzymałam w odpowiedzi na moje CV, spłynęła do mnie przyjazna atmosfera tego miejsca, która niewątpliwie jest jednym z najważniejszych jego atutów. Kolejnymi są: jasna komunikacja, klarowne zasady współpracy i ciekawe, różnorodne zadania, które nie pozwalają popaść w monotonię.

Ewa Kunysz

Przygodę z Content Writerem zaczęłam od praktyk studenckich. Już na etapie poszukiwania właściwej firmy agencja wywarła na mnie dobre wrażenie. Kolejne etapy naszej współpracy tylko potwierdziły, że to miejsce pozwala rozwinąć skrzydła początkującym copywriterom i sprawdzić się w różnorodnych zadaniach. Przyjazne nastawienie do pracownika, jasne wytyczne przy każdym zleceniu i sprawna komunikacja sprawiają, że teksty tworzy się z przyjemnością.

Agata Kalota

Kontakt

Content Writer - Profesjonalne treści dla Twojej firmy

elements/icons/32x32/tel Created with Sketch. +48 535 690 777
elements/icons/32x32/mail Created with Sketch. kontakt@contentwriter.pl