Darmowa wycena

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Teksty zapleczowe

Jeśli chcesz szybko zapełnić swoje strony zapleczowe fachową treścią, jesteś w dobrym miejscu! Oferujemy kompleksowy copywriting na zaplecza dla każdej branży.

Oferta

Profesjonalne teksty zapleczowe

Jesteśmy zespołem copywriterów, który tworzy branżowe treści pod SEO. Łączymy błyskawiczną realizację z wysoką jakością, dlatego uwolnimy prawdziwy potencjał Twoich stron zapleczowych.

Wszystkie treści tworzymy zgodnie ze standardem wyszukiwarki Google. Realizujemy setki tekstów zapleczowych miesięcznie – pozwól, aby Twoja firma również skorzystała z naszych możliwości.

Co zawierają nasze teksty zapleczowe?

Struktura nagłówków

Dbamy o przejrzysty układ informacji w tekstach

Słowa kluczowe

Zamieszczamy frazy w naturalnym stężeniu 0,5-2%

Linkowanie wewnętrzne

Wzbogacamy treści o odnośniki do innych artykułów.

Dlaczego my?

Jesteśmy zespołem zaangażowanych copywriterów, który w krótkim czasie wykona powierzone zadanie.

Piszemy ponad 10 000 kartek A4 każdego miesiąca, dlatego opracujemy kilkanaście artykułów w jeden dzień. Nie tworzymy precli ani innych „masówek” – nasi copywriterzy są wyspecjalizowani w określonych branżach, dlatego otrzymasz teksty na zaplecza o jakości blogowej.

Skontaktuj się

Teksty zapleczowe - korzyści

Pozycjonowanie

Otrzymasz solidne zasoby do zaplecza, które zwiększą widoczność strony w Google

Większa sprzedaż

Wykonamy linkowanie do Twoich podstron ofertowych, aby były częściej odwiedzane przez klientów

Trwałe rezultaty

Pozycje, które uzyska Twoja firma, będą stabilne przez długi czas

Widoczność w Google

Oprócz rozwoju treści równie ważne jest linkowanie zewnętrzne, by zdobyć wiarygodność w oczach wyszukiwarki. Z tego względu tematyczne strony zapleczowe odgrywają dużą rolę we wspieraniu widoczności strony firmowej.

Czynią to poprzez odpowiednie natężenie fraz kluczowych, strukturę SEO, wysoką jakość informacji, a także linkowanie zewnętrzne. Google uznaje taki tekst za wartościowy, nadając moc wychodzącym odnośnikom.

Rozpoznawalność marki

Strona, która znajduje się na wyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania, staje się bardziej popularna. To z kolei przekłada się na większe zainteresowanie ofertą.

Kreowanie sprzedaży

Teksty zapleczowe linkują nie tylko do strony głównej, ale także do podstron ofertowych, poprawiając ich widoczność. Dzięki temu pozwalają dotrzeć z ofertą do większej ilości zainteresowanych osób.

Wzrost liczby potencjalnych klientów wiąże się dodatnio z ilością dokonywanych transakcji, dlatego „zapleczówki” mają wpływ na generowanie sprzedaży.

Jak tworzymy teksty zapleczowe?

Aby zapewnić skuteczność naszej pracy, tworzymy teksty zapleczowe w czterech krokach:

1

Dobór słów kluczowych

Analizujemy frazy, które będą najbardziej odpowiednie dla Twojej firmy (biorąc pod uwagę konkurencję oraz wyszukiwalność)

2

Planowanie struktury

Układamy hierarchię nagłówków, aby zbudować przejrzystą architekturę informacji, a tym samym zwiększyć potencjał SEO.

3

Realizacja treści

Na koniec tworzymy treści i wykonujemy optymalizację pod SEO.

Co nas wyróżnia?

Szybka realizacja

Mamy duże moce przerobowe, więc w krótkim czasie otrzymasz komplet treści

Przeniesienie praw autorskich

Przekazujemy pełną własność majątkową do zamówionych tekstów

Kompleksowa obsługa

Wykonamy optymalizację i wstawimy teksty bezpośrednio na Twoją stronę

Q&A

Pytania i odpowiedzi

Czym są teksty zapleczowe?

Teksty zapleczowe to lekkie, tematyczne treści pod SEO, które wspierają proces linkbuildingu strony firmowej dzięki umieszczeniu ich na dedykowanych stronach zapleczowych.

Czy wstawicie treści na moją stronę?

Oczywiście, możemy wstawić teksty zapleczowe bezpośrednio na Twoje strony. Dbamy o kompleksową realizację naszych usług.

Ile kosztują teksty zapleczowe?

Koszt jest związany z ilością pracy, jaką musi wykonać copywriter, dlatego konkretna wycena zależy od branży i wielkości zamówienia. Orientacyjne stawki znajdziesz w naszym cenniku.

Jak zamówić treści na zaplecza?

Po prostu skontaktuj się z nami i napisz, jakie artykuły chcesz zamówić. Po ustaleniu szczegółów przedstawimy kosztorys i termin realizacji, a następnie nasi copywriterzy rozpoczną pracę nad Twoim zleceniem. Gotowe teksty wysyłamy e-mailowo bądź wstawiamy je bezpośrednio na stronę.

Mówią o nas

Zadowoleni klienci

Potrzebowaliśmy profesjonalnej pomocy w napisaniu tekstów wykorzystujących wiedzę medyczną. Agencja Content Writer świetnie poradziła sobie nawet z bardzo wymagającymi tematami. Artykuły naukowe zostały napisane na podstawie odpowiednio dobranej bibliografii. Dodatkowy duży plus za krótkie terminy wykonania pracy i dotrzymywanie ustaleń. Z przyjemnością będziemy dalej kontynuować współpracę!

Norameda

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze stałej współpracy z firmą Content Writer. Agencja dobrze dostosowuje się do naszych oczekiwań i z dużym wyczuciem dobrała autora odpowiedniego dla naszej branży (Internet i telekomunikacja). Teksty zawsze są dostarczane terminowo, nigdy nie ma też problemów z wdrażaniem ewentualnych poprawek i dopracowywaniem tekstów.

FiberLink Sp. z o. o.

Polecamy usługi agencji Content Writer w zakresie tworzenia profesjonalnych treści w języku angielskim. Zamawialiśmy teksty pod SEO oraz na social media w tym języku i za każdym razem byliśmy z nich w 100% zadowoleni. Współpraca jest bezproblemowa, a obsługa klienta szybka i przyjazna. Produkty z oferty naszej firmy opisano rzetelnie i merytorycznie, a teksty nie wymagały żadnych zmian.

Smoke and Pork

Jesteśmy agencją nieruchomości obsługującą rynek premium, w związku z czym przywiązujemy bardzo dużą rolę do naszego contentu. Do agencji Content Writer zgłosiliśmy się z zapotrzebowaniem na artykuły wysokiej jakości, skierowane do wymagających odbiorców. Dostarczone treści spełniły nasze oczekiwania, dlatego zdecydowaliśmy się na stałą współpracę.

Vilea Property Boutique

Agencja Content Writer to najlepszy wybór dla osób zainteresowanych copywritingiem medycznym. Artykuły z tej branży, które agencja dla nas przygotowuje w ramach stałej współpracy, zawsze są rzetelne i pozbawione błędów merytorycznych, podparte solidnym researchem, pełne istotnych informacji. Czuć w nich autentyczne zaangażowanie i wiedzę medyczną osoby piszącej.

Medicept

Jako duży sklep z tysiącami produktów w ofercie mamy spore zapotrzebowanie na content. Zdarza nam się zamawiać nawet kilkaset tysięcy znaków miesięcznie. Agencja Content Writer zawsze staje na wysokości zadania i w krótkim czasie potrafi dostarczyć hurtowe ilości treści. Widzimy efekty tej współpracy w postaci lepszego pozycjonowania naszej strony w Google i większej liczby zamówień.

Meble Teo

Kontakt

Content Writer - Profesjonalne treści dla Twojej firmy

elements/icons/32x32/tel Created with Sketch. +48 535 690 777
elements/icons/32x32/mail Created with Sketch. kontakt@contentwriter.pl