Darmowa wycena

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Korekta opisów do sklepu

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej korekty opisów w sklepie internetowym, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasi copywriterzy posiadają bogate doświadczenie w branży e-commerce, dlatego dopasują treści tak, by spełniały wymogi SEO.

Oferta

Profesjonalna korekta opisów

Chcesz poprawić treści, aby zwiększyć standard swojego sklepu? Sprawdź naszą ofertę!

Jesteśmy zespołem specjalistów, który współpracował z setkami sklepów i platform e-commerce. Poprawimy istniejące opisy pod kątem marketingu oraz pozycjonowania, aby stały się widoczne w Google i zwiększały sprzedaż.

Darmowa wycena

Co obejmuje nasza korekta opisów?

Poprawa jakości

Dodajemy do tekstu wartość merytoryczną oraz brakujące informacje, a także poprawiamy istniejące błędy

Nadanie sprzedażowego charakteru

Stosujemy język korzyści oraz inne techniki marketingowe

Optymalizacja SEO

Umieszczamy słowa kluczowe wraz z formatowaniem, a także tworzymy meta-opisy

Jak wygląda współpraca?

Wskaż treści, które chcesz poprawić, a my przedstawimy wycenę oraz czas realizacji. Po zaakceptowaniu warunków nasi copywriterzy przystąpią do korekty opisów.

Następnie nie pozostaje Ci nic innego, jak tylko cieszyć się odświeżonymi tekstami w swoim sklepie!

Skontaktuj się

Cechy naszej korekty

Szybkość

Jako grono pisarzy błyskawicznie zrealizujemy Twoje zamówienie.

Jakość

Dbamy o każdy szczegół podczas poprawiania tekstów.

Kompleksowość

Dostosujemy opisy pod kątem sprzedaży i SEO.


Korekta opisów - korzyści

Większa konwersja

Skuteczniej zachęcaj klientów do zakupu

Lepsza widoczność strony

Wyświetlaj swoją ofertę wyżej w Google

Wizerunek firmy

Zwiększ rozpoznawalność marki i zbuduj uznanie wśród klientów

Wzrost konwersji

Zachęcające teksty wykorzystują potencjał oferty, skuteczniej nakłaniając odbiorców do zakupów. Wraz z tym rośnie ilość transakcji oraz przychody sklepu.

Jeśli więc szukasz sposobów na zwiększenie konwersji, zacznij od tego, co przekonuje klienta – czyli opisów sprzedażowych!

Lepsza widoczność w Google

Opisy, które zawierają strukturę SEO, wyświetlają się wyżej w wyszukiwarce. Dzięki temu generują darmowy ruch w sklepie, a także zwiększają liczbę potencjalnych klientów.

Google promuje strony, które wykonują aktualizacje informacji, dlatego regularna korekta maksymalizuje efekty pozycjonowania.

Budowa wizerunku

Dobrze opisany asortyment kreuje zaufanie wśród odbiorców. Ponadto wpływa na pozycjonowanie, przez co buduje rozpoznawalność marki i zwiększa zainteresowanie ofertą.

Połączenie tych efektów sprawia, że korekta opisów zwiększy ogólne wyniki sprzedażowe Twojego sklepu – naturalnie, bezpiecznie i skutecznie!

Jak przeprowadzamy modyfikację opisów?

Całość przebiega w trzech prostych etapach:

1

Ustalenia

Wspólnie omawiamy zakres naszej pracy.

2

Wycena

Przedstawiamy kosztorys oraz konkretny czas realizacji.

3

Wykonanie

Rozpoczynamy pracę nad Twoimi opisami, a później meldujemy o zakończeniu zadania.

Zalety

Co nas wyróżnia?

Kompetencje

Jesteśmy specjalistami w tworzeniu sprzedażowych treści – z naszej pomocy skorzystały setki sklepów z różnych branż.

Profesjonalizm

Po skończonym zleceniu przenosimy na Twoją firmę majątkowe prawa autorskie.

Stały kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, e-mailowo oraz telefonicznie.

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Odpowiadamy na pytania związane z wykonywaniem naszych usług.

Czym jest korekta opisów?

Korekta opisów polega na modyfikacji treści (produktów lub kategorii), która obejmuje kompleksową optymalizację SEO, dodanie sprzedażowego charakteru, a także eliminację błędów językowych.

Co wchodzi w skład korekty opisów?

  • Eliminujemy błędy językowe
  • Nadajemy tekstom przejrzystą strukturę
  • Dodajemy nagłówki
  • Wykonujemy linkowanie wewnętrzne
  • Umieszczamy call to action
  • Wzbogacamy treści o dodatkowe informacje
  • Poprawiamy lub uzupełniamy meta-teksty

Czego potrzebujecie, aby zacząć?

Do wykonania korekty potrzebujemy uprawnień do systemu zarządzania treścią (CMS) w stopniu umożliwiającym edycję opisów.

Ile kosztuje korekta?

Cena jest uzależniona od stopnia korekty, dlatego przedstawimy indywidualną wycenę po zapoznaniu się ze szczegółami zlecenia.

Jak złożyć zamówienie?

Do rozpoczęcia pracy potrzebujemy tylko listę produktów wymagających korekty. Z tego względu skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o współpracy 🙂

Potrzebujesz innych usług?

Sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

Mówią o nas

Zadowoleni klienci

Potrzebowaliśmy profesjonalnej pomocy w napisaniu tekstów wykorzystujących wiedzę medyczną. Agencja Content Writer świetnie poradziła sobie nawet z bardzo wymagającymi tematami. Artykuły naukowe zostały napisane na podstawie odpowiednio dobranej bibliografii. Dodatkowy duży plus za krótkie terminy wykonania pracy i dotrzymywanie ustaleń. Z przyjemnością będziemy dalej kontynuować współpracę!

Norameda

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze stałej współpracy z firmą Content Writer. Agencja dobrze dostosowuje się do naszych oczekiwań i z dużym wyczuciem dobrała autora odpowiedniego dla naszej branży (Internet i telekomunikacja). Teksty zawsze są dostarczane terminowo, nigdy nie ma też problemów z wdrażaniem ewentualnych poprawek i dopracowywaniem tekstów.

FiberLink Sp. z o. o.

Polecamy usługi agencji Content Writer w zakresie tworzenia profesjonalnych treści w języku angielskim. Zamawialiśmy teksty pod SEO oraz na social media w tym języku i za każdym razem byliśmy z nich w 100% zadowoleni. Współpraca jest bezproblemowa, a obsługa klienta szybka i przyjazna. Produkty z oferty naszej firmy opisano rzetelnie i merytorycznie, a teksty nie wymagały żadnych zmian.

Smoke and Pork

Jesteśmy agencją nieruchomości obsługującą rynek premium, w związku z czym przywiązujemy bardzo dużą rolę do naszego contentu. Do agencji Content Writer zgłosiliśmy się z zapotrzebowaniem na artykuły wysokiej jakości, skierowane do wymagających odbiorców. Dostarczone treści spełniły nasze oczekiwania, dlatego zdecydowaliśmy się na stałą współpracę.

Vilea Property Boutique

Agencja Content Writer to najlepszy wybór dla osób zainteresowanych copywritingiem medycznym. Artykuły z tej branży, które agencja dla nas przygotowuje w ramach stałej współpracy, zawsze są rzetelne i pozbawione błędów merytorycznych, podparte solidnym researchem, pełne istotnych informacji. Czuć w nich autentyczne zaangażowanie i wiedzę medyczną osoby piszącej.

Medicept

Jako duży sklep z tysiącami produktów w ofercie mamy spore zapotrzebowanie na content. Zdarza nam się zamawiać nawet kilkaset tysięcy znaków miesięcznie. Agencja Content Writer zawsze staje na wysokości zadania i w krótkim czasie potrafi dostarczyć hurtowe ilości treści. Widzimy efekty tej współpracy w postaci lepszego pozycjonowania naszej strony w Google i większej liczby zamówień.

Meble Teo

Kontakt

Content Writer - Profesjonalne treści dla Twojej firmy

elements/icons/32x32/tel Created with Sketch. +48 535 690 777
elements/icons/32x32/mail Created with Sketch. kontakt@contentwriter.pl