Copywriter cennik | Usługi Copywriterskie Cena | Content Writer

zzs – znaki ze spacjami.

Cennik copywritera zawiera kwoty wyrażone w netto. Koszt pozostałych usług zależy od indywidualnych ustaleń. W przypadku dużej liczby zleceń lub stałej współpracy przewidujemy atrakcyjne rabaty.

Usługi copywriterskie – jak przebiega współpraca?

Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta. Niemniej dążymy do tego, aby współpraca z nami była zawsze klarowna i przejrzysta, dlatego ogólny schemat przebiega w pięciu prostych krokach:

 1. Na początku ustalimy zakres wykonywanych usług.
 2. Przeanalizujemy, jak wygląda obecny stan treści.
 3. Wspólnie omówimy najlepszą strategię oraz końcową cenę za wykonanie naszej pracy.
 4. Dokładnie zapoznamy się z Twoją firmą i zabieramy się do pracy!
 5. Na końcu meldujemy o wykonaniu zlecenia, przedstawiając raport bądź treść do oceny. W razie konieczności wprowadzamy modyfikacje i poprawki – choć mamy nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby! 🙂

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Cennik copywritera – ile kosztuje copywriter?

Jak można zauważyć, największy wpływ na cenę wywiera stopień skomplikowania tekstu. Im bardziej specjalistyczna treść, tym kwota jest większa. Wynika to z faktu, że przez dłuższy czas przygotowujemy się do merytorycznych artykułów, a tekst piszemy wyłącznie na podstawie badań naukowych. Dzięki temu masz pewność, że treści są unikalne, rzetelne i zawierają silne wsparcie w bibliografii.

Ponadto cena za teksty zależy również od czasu naszej współpracy, a także wielkości zamówienia. Cenimy stałych kontrahentów oraz duże zlecenia, dlatego gwarantujemy atrakcyjne zniżki, by nawiązać owocną dla dwóch stron współpracę.

Copywriting cena – ile konkretnie zapłacisz za tekst?

Nasz cennik copywritera zawiera jedynie podstawowe pozycje, by zorientować Ciebie na proponowane przeze nas oczekiwania finansowe. Reszta usług oraz konkretna wycena zależy od indywidualnych zmiennych wymienionych powyżej.

Zdajemy sobie sprawę, że dla większości ludzi znaki ze spacjami (zzs) nie są intuicyjną jednostką, dlatego postaramy się uogólnić, jaka jest zazwyczaj długość poszczególnych treści:

 • Teksty zapleczowe – 8000-15000 zzs
 • Opisy produktowe – 1000-3000 zzs
 • Opisy kategorii – 2000-4000 zzs
 • Artykuły blogowe – 6000-12000 zzs
 • Artykuły eksperckie – 5000-10000 zzs
 • Posty na Facebooka – 200-2000 zzs (w zależności od rodzaju wpisu)

Pamiętaj, że kompleksową optymalizację SEO (nagłówki, meta-opisy, linkowanie wewnętrzne, tagi) otrzymujesz zawsze w cenie! Chcemy mieć pewność, że nasze usługi copywriterskie będą w pełni skuteczne, dlatego skupiamy się nie tylko na treści, ale także na całej stronie.

Cena za teksty dostosowana do Twoich potrzeb

Nasz zespół copywriterów pracuje zawodowo z pismem od wielu lat. Mamy bogate doświadczenie oraz niezbędne umiejętności do tego, by zrealizować dla Ciebie każde zamówienie. Z tego względu skontaktuj się z nami i przedstaw szczegóły, a my dostosujemy usługi copywriterskie do tego, czego konkretnie potrzebuje Twoja firma!

Zależy nam na zadowalającej współpracy, dlatego gwarantujemy indywidualne podejście – opracujemy dla Ciebie optymalną strategię, która wyznaczy, w jaki typ treści najlepiej zainwestować biorąc pod uwagę Twoje możliwości.

Dlaczego warto nawiązać współpracę właśnie z nami?

Oferujemy profesjonalizm, który nie tyczy się wyłącznie tekstów, lecz obejmuje całą współpracę. Wybierając nasze usługi copywriterskie otrzymasz w cenie:

 • Indywidualną strategię, w której bierzemy pod uwagę stopień rozwoju Twojej firmy, a także działania konkurencji oraz cele marketingowe, jakie chcesz uzyskać.
 • Darmowe poprawki, dzięki którym zapłacisz wyłącznie za tekst, który zaakceptujesz! Z nami nie zagrasz w losowe karty – chcesz zamówić profesjonalne treści, więc tylko takie od nas dostaniesz.
 • Przeniesienie praw autorskich na podstawie umowy ramowej, którą sporządzamy specjalnie pod Ciebie. Wraz z tym umieszczamy klauzulę o poufności, by zagwarantować bezpieczeństwo danych, jakie nam powierzasz. Przygotowujemy się przed współpracą, by zapewnić rzetelność oraz realne wsparcie.