Darmowa wycena

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Cennik Copywritera

Poznaj cennik profesjonalnych usług copywriterskich.

W cenie realizacji

Otrzymasz dodatkowo

Przeniesienie praw autorskich

Przekażemy Ci majątkowe prawa autorskie do zamówionych treści, a także wystawimy fakturę VAT.

Indywidualny plan

Nasi eksperci przeanalizują Twoją branżę i zaproponują konkretną strategię, by zmaksymalizować skuteczność tekstów.

Darmowe modyfikacje

Wprowadzamy wszelkie zmiany w cenie, dlatego zapłacisz wyłącznie za taki tekst, który spełni Twoje oczekiwania!

Kalkulator wyceny

Zniżka za duże zamówienia

Chcesz rozwinąć firmę w ujęciu długoterminowym? Naszym kontrahentom proponujemy atrakcyjne rozwiązania abonamentowe. Sprawdź, jaką otrzymasz zniżkę za swoje zamówienie!

Miesięczne zapotrzebowanie na treści (znaki ze spacjami):
Deklarowany czas współpracy (w miesiącach):
Procent zniżki:
5%

Bezpłatne wprowadzanie treści na stronę

Darmowa opieka korektorska

Pełna optymalizacja tekstów pod SEO

Co wpływa na cennik copywritera?

Koszt usług copywriterskich zależy od kilku czynników. Największy wpływ na cenę wywiera długość i stopień skomplikowania tekstu. Im krótsza i prostsza treść, tym kwota jest mniejsza.

Wynika to z faktu, że solidnie przygotowujemy się do tworzenia merytorycznych artykułów. Tekst piszemy wyłącznie na podstawie sprawdzonych źródeł, dzięki czemu masz pewność, że treści są unikalne, rzetelne i zawierają silne wsparcie w bibliografii.

Cena za teksty zależy również od wielkości zamówienia oraz zakresu świadczonych usług. Za dopłatą oferujemy m.in dodanie zdjęć do artykułów oraz wstawienie treści na stronę.

Jak wygląda cennik w praktyce?

Przedstawiony cennik copywritingu zawiera orientacyjne kwoty. Przedstawiamy konkretną wycenę, gdy wspólnie ustalimy szczegóły zamówienia.

Jako standardową metodę rozliczeń wykorzystujemy napisane znaki ze spacjami (zzs). Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie jest to intuicyjna jednostka, dlatego przedstawiamy przybliżoną cenę naszych usług po uwzględnieniu najczęściej wybieranych długości treści:

Artykuł blogowy
84-140 zł

Artykuł ekspercki
114-190 zł

Opis produktu
25-75 zł

Opis kategorii
50-125 zł

W cenę wliczamy kompleksową optymalizację SEO, w tym dodanie nagłówków, meta-tekstów i linkowania wewnętrzne. Chcemy mieć pewność, że nasze usługi copywriterskie będą w pełni skuteczne, dlatego skupiamy się nie tylko na treści, ale także na całej stronie.

Cena za teksty dostosowana do Twoich potrzeb

Nasz zespół copywriterów pracuje zawodowo z pismem od wielu lat. Mamy bogate doświadczenie oraz niezbędne umiejętności do tego, by zrealizować dla Ciebie każde zamówienie.

Dostosujemy cennik copywritera do działań, których potrzebuje Twoja firma. Zależy nam na zadowalającej współpracy, dlatego gwarantujemy kompleksowe, indywidualne usługi copywriterskie.

Darmowa wycena

Proces

Usługi copywriterskie – jak przebiega współpraca?

Współpraca z nami jest przejrzysta. To tylko trzy proste kroki!

1

Wycena

Ustalamy cenę i termin realizacji Twojego zlecenia.

2

Realizacja

Nasi copywriterzy rozpoczynają pisanie tekstów.

3

Wysyłka

Przesyłamy gotowe materiały na Twój adres e-mail.

Atuty

Dlaczego my?

Szybka realizacja

Jesteśmy zespołem pisarzy, dlatego błyskawicznie wykonamy Twoje zlecenie.

Kreatywność

Podchodzimy do pracy nieszablonowo, aby zatrzymać uwagę Twoich klientów.

Kompleksowość

Wliczamy optymalizację pod SEO do naszego cennika pisania tekstów.

Mówią o nas

Zadowoleni klienci

Bardzo, bardzo polecamy agencję Content Writer do wszystkich tekstów związanych z tematyką ciążową i dziecięcą! Teksty są pełne uczucia, lekkie, dobrze ukierunkowane na naszą grupę docelową, osoba pisząca rozumie piękno macierzyństwa. Artykuły o modzie ciążowej zamawiane u tych copywriterów czyta się fenomenalnie. Na przestrzeni kilkunastu miesięcy współpracy pomogły znacznie zwiększyć ruch na naszym blogu.

Piękna Mama

Zamawiane teksty zawsze w 100% wpisują się w nasze oczekiwania. Już po pierwszej wspólnej realizacji podjęliśmy decyzję o stałej współpracy. Nasza branża (organizacja gal MMA) jest specyficzna i obawialiśmy się nudnych treści. Dostaliśmy jednak teksty kreatywne i dobrze oddające klimat naszej działalności, pisane stricte pod naszą markę, oryginalne i fachowe jednocześnie.  Szczerze polecam wszystkim tych copywriterów.

FEN MMA Federation

Współpracujemy z Content Writer od długiego czasu. Jako agencja kreatywna realizujemy projekty z najwyższą starannością i do tego celu potrzebujemy profesjonalnych treści. Teksty, które zamawiamy, zawsze są nieszablonowe, chwytliwe i przede wszystkim mają duże przełożenie na wyniki SEO wśród naszych klientów. Polecamy usługi tej firmy wszystkim, którym zależy na efektach.

Codium.studio

Jako duży sklep z tysiącami produktów w ofercie mamy spore zapotrzebowanie na content. Zdarza nam się zamawiać nawet kilkaset tysięcy znaków miesięcznie. Agencja Content Writer zawsze staje na wysokości zadania i w krótkim czasie potrafi dostarczyć hurtowe ilości treści. Widzimy efekty tej współpracy w postaci lepszego pozycjonowania naszej strony w Google i większej liczby zamówień.

Meble Teo

Agencja Content Writer zaopatruje naszą stronę w opisy odzieży i ubrań. Jesteśmy zadowoleni z tego wyboru ze względu na wysoką jakość tekstów, łatwą komunikację i szybkie wykonywanie nawet dużych zleceń. Otrzymane teksty są zgrabne, dobrze napisane, zachęcające do zakupu. Możemy szczerze polecić usługi tej agencji wszystkim klientom związanym z branżą odzieżową i modową.

FAN LEATHER

Polecamy usługi agencji Content Writer w zakresie tworzenia profesjonalnych treści w języku angielskim. Zamawialiśmy teksty pod SEO oraz na social media w tym języku i za każdym razem byliśmy z nich w 100% zadowoleni. Współpraca jest bezproblemowa, a obsługa klienta szybka i przyjazna. Produkty z oferty naszej firmy opisano rzetelnie i merytorycznie, a teksty nie wymagały żadnych zmian.

Smoke and Pork

Kontakt

Content Writer - Profesjonalne treści dla Twojej firmy

elements/icons/32x32/tel Created with Sketch. +48 535 690 777
elements/icons/32x32/mail Created with Sketch. kontakt@contentwriter.pl