Darmowa wycena

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Copywriting SEO

Nasi specjaliści opracują skuteczny copywriting SEO dla Twojej firmy. Zyskaj lepszą widoczność w Google i zwiększ ruch na swojej stronie dzięki naszym treściom.

Oferta

Profesjonalny copywriting SEO

Chcesz poprawić widoczność swojej firmy oraz zwiększyć liczbę odwiedzin na stronie? W takim razie teksty SEO są właśnie dla Ciebie!

Jesteśmy zespołem copywriterów, który ma bogate doświadczenie w tworzeniu treści pod wyszukiwarki. Oferujemy profesjonalny copywriting SEO, który wyróżni Twoją stronę wśród konkurentów.

Skontaktuj się

Co zawiera nasz

Copywriting pod SEO

Dobór słów kluczowych

Kompleksowo analizujemy potencjał fraz. Na podstawie danych wybieramy optymalne słowa kluczowe, dzięki którym Twoja strona szybciej zyska widoczność w Google.

Struktura tekstu pod SEO

Przed stworzeniem treści wykonujemy wnikliwy research oraz sporządzamy przejrzystą architekturę informacji. Następnie piszemy eksperckie teksty z Twojej branży.

Optymalizacja

Sprawiamy, aby treść cechowała się atrakcyjną formą. Wykonujemy formatowanie (nagłówki, bullet-pointy, boldowanie) oraz linkowanie wewnętrzne. Dzięki tym zabiegom teksty będą lepiej indeksowane, a także zatrzymają uwagę odbiorców.

Copywriting SEO – oferta

Nasze usługi obejmują szereg treści, które piszemy zgodnie z praktyką SEO:

Darmowa wycena

Cechy naszych tekstów pod SEO

Merytoryka

Tworzymy teksty, które są wartościowe dla czytelników.

Kompleksowość

Dodajemy nagłówki, a także wykonujemy linkowanie wewnętrzne i formatowanie.

Analiza

Za pomocą narzędzi dobieramy optymalne frazy kluczowe.


Copywriting SEO - korzyści

Widoczność

Zwiększ ruch na stronie dzięki wyższym pozycjom w Google.

Sprzedaż

Dotrzyj z ofertą do większej ilości potencjalnych klientów.

Rozpoznawalność

Zbuduj wizerunek swojej marki, publikując ciekawe treści.

Większy ruch na stronie

Poprawa pozycji w wyszukiwarce wiąże się ze wzrostem liczby odwiedzin. Dzięki temu nie musisz płacić za reklamy, aby pozyskiwać klientów – zajmą się tym zoptymalizowane treści, które będą widoczne w Google.

Copywriting SEO przyciągnie nowych odbiorców na stronę, zwiększając grono osób zainteresowanych Twoją ofertą.

Wzrost sprzedaży

Firma, która jest widoczna w wyszukiwarce, dociera z ofertą do większej ilości potencjalnych klientów. To świetny sposób, aby zmaksymalizować sprzedaż i zwiększyć zyski.

Treści, które są widoczne w Google, nie tylko zwiększają ruch na stronie, ale także skutecznie zachęcają do skorzystania z oferty.

Budowa wizerunku

Copywriting SEO musi przekazywać użyteczne informacje, aby skutecznie pozycjonować stronę. Z tego względu sprawia, że marka staje się bardziej wiarygodna.

Publikowanie merytorycznych treści przełoży się na renomę i pozytywne postrzeganie Twojej firmy, w dodatkowym stopniu nasilając sprzedaż.

Jak przebiega copywriting SEO?

Od skutecznego pozycjonowania strony dzielą Cię zaledwie trzy etapy:

1

Audyt

Analizujemy Twoją stronę i dobieramy optymalne słowa kluczowe.

2

Realizacja treści

Nasi copywriterzy piszą teksty zgodnie z aktualnymi wymogami algorytmów Google.

3

Wysyłka

Przesyłamy gotowe treści na Twój adres e-mail lub wstawiamy je bezpośrednio na Twoją stronę.

Czym wyróżnia się nasz

SEO copywriting

Krótki czas realizacji

Jako zespół zawodowych copywriterów szybko stworzymy zamówione teksty.

Stały kontakt

Podczas całego okresu współpracy służymy pomocą.

Umiejętności

Stoją za nami lata doświadczeń i miliony napisanych znaków.

FAQ

Copywriting SEO – najczęstsze pytania

Poniżej przedstawiamy odpowiedzi w formie Q&A.

Czym jest copywriting SEO?

Copywriting SEO to usługa pisarska polegająca na pozycjonowaniu strony internetowej za pomocą zoptymalizowanych treści, które są zgodne z wytycznymi wyszukiwarek.

Czym cechuje się copywriting SEO?

Niemal każdy tekst opublikowany w Internecie jest indeksowany przez roboty Google. Aby jednak zyskał widoczność, musi spełnić szereg tzw. czynników rankingowych, takich jak:

Występowanie słów kluczowych

Słowa kluczowe (frazy) to zapytania użytkowników, które są wpisywane w wyszukiwarkę. Tekst pod SEO musi je bezwzględnie zawierać, aby skutecznie pełnił swoje zadanie.

W tym aspekcie ważne jest zachowanie odpowiedniego natężenia fraz. Nie powinny występować zbyt często, aby nie sprawiać wrażenia manipulowania rankingiem, ani zbyt rzadko, by zapewnić optymalny potencjał SEO. W praktyce copywriter umieszcza frazy naturalnie, co 50-200 słów.

Warto zaznaczyć, że słowa kluczowe powinny być wdrożone w szczególnie ważnych miejscach i fragmentach tekstu, takich jak tytuł, nagłówki H2 czy wstęp.

Przejrzysta struktura

Skuteczne teksty pod SEO cechują się odpowiednią budową, dzięki której czytelnik łatwiej odnajdzie i przyswoi potrzebne wiadomości. W tym celu informacje muszą być ułożone zgodnie z ich wartością, do czego służy hierarchia nagłówków.

Z kolei formatowanie (wliczając listy punktowe, akapity, pogrubienia itd.) wyróżnia ważne fragmenty i ułatwia czytanie, zwiększając atrakcyjność tekstu.

Wartość merytoryczna

Jakość informacji ma diametralne znaczenie w kontekście pozycjonowania. Rzetelny copywriting SEO zyska znacznie lepszą widoczność od przeciętnej treści, w której upchane są słowa kluczowe.

Dlatego każdy artykuł poprzedzamy gruntowną analizą, aby opracować specjalistyczne materiały. Taka dawka wiedzy przekłada się nie tylko na pozycjonowanie, ale również na budowę wizerunku i postrzeganie marki przez odbiorców.

Od czego zależy potencjał pozycjonowania?

Treść jest istotnym, ale niejedynym czynnikiem odpowiedzialnym za sukces w wyszukiwarce. Wpływ na pozycjonowanie mają również:

  • autorytet tematyczny strony
  • wiek domeny
  • przejrzysta oprawa graficzna
  • szybkość ładowania się strony
  • liczba przychodzących linków
  • certyfikat SSL

Znaczna część czynników nie jest nawet poznana, a dokładne działanie algorytmów stanowi tajemnicę. Niemniej widzimy, że na rezultaty wpływa nie tylko sam tekst, ale również jego miejsce publikacji, od którego zależy komfort i bezpieczeństwo odbiorców.

Jakie efekty przynosi copywriting pod SEO?

Profesjonalne treści są niezbędne, aby zdobyć wysoką pozycję w Google, a tym samym odnosić korzyści biznesowe. Współcześnie copywriting SEO jest podstawą w marketingu internetowym, gdyż generuje wiele stabilnych, uzupełniających się rezultatów, takich jak rozpoznawalność marki, generowanie ruchu na stronie oraz większa sprzedaż.

Ile kosztuje copywriting SEO?

Dokładna cena zależy od wielkości i rodzaju zlecenia, a także branży. Dodatkowe obowiązki dla copywritera (takie jak dodanie zdjęć lub wstawienie treści bezpośrednio na stronę) również może wpłynąć na końcową wycenę.

cenniku znajdziesz orientacyjne widełki cenowe naszych usług.

Potrzebujesz innych usług?

Sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie wykonać.

Kontakt

Content Writer - Profesjonalne treści dla Twojej firmy

elements/icons/32x32/tel Created with Sketch. +48 535 690 777
elements/icons/32x32/mail Created with Sketch. kontakt@contentwriter.pl