Copywriting SEO | Teksty SEO Zwiększające Pozycjonowanie! Sprawdź!

Chcesz poprawić widoczność swojej firmy oraz zwiększyć liczbę odwiedzin na stronie? To idealny sposób, by stale gromadzić potencjalnych klientów, a my oferujemy właśnie taką możliwość! Copywriting SEO polega na pozycjonowaniu strony internetowej dzięki treści o odpowiedniej strukturze oraz zawartości tematycznych fraz kluczowych.

Przekonaj się, dlaczego jesteśmy najlepsi w swoim fachu!

Co otrzymasz zamawiając

Teksty SEO

Rzetelne treści

Aby zapewnić maksymalną widoczność, dbamy o to, by teksty były wartościowe i ciekawe dla czytelnika

Pełna optymalizacja

Dodajemy frazy kluczowe z formatowaniem, nagłówki, meta-teksty, a także wykonujemy linkowanie wewnętrzne

Kompleksowa obsługa

Skupiamy się nie tylko na treści, lecz przeanalizujemy i doradzimy całościowo, jak poprawić widoczność tekstów

Korzyści, jakich doznasz dzięki naszemu

Copywritingowi SEO

Nasilony ruch na stronie

Nasze treści przynoszą zainteresowanych czytelników, co przekłada się na większą liczbę odwiedzin

Rosnąca sprzedaż

Większa ilość odbiorców to większa liczba potencjalnych klientów dla Twojej firmy

Rozpoznawalność marki

Topowe pozycje w wyszukiwarce przekładają się na popularność oraz budowę wizerunku

Poszukujesz specjalisty, który polepszy pozycjonowanie Twojej strony? Chciałbyś zamówić u copywritera teksty SEO? To bardzo dobry pomysł! W dzisiejszych czasach trudno skutecznie prowadzić biznes, jeśli nie korzysta się z usług specjalistów od marketingu sieciowego. To słowa sprzedają Twoje produkty, dlatego już dziś dowiedz się, na czym polega copywriting SEO i dlaczego warto skorzystać z naszych usług.

Copywriting SEO – co oferujemy?

Jesteśmy profesjonalną agencją copywriterską z dużym doświadczeniem w branży. W naszej ofercie mamy szereg rozmaitych tekstów SEO, takich jak:

 • opisy produktów – sprzedażowe treści pod pozycjonowanie, które w zachęcający, atrakcyjny sposób przedstawią odbiorcy wszystkie cechy Twojego asortymentu i skłonią potencjalnego klienta do zakupu;
 • opisy kategorii, zakładek i podstron- zwiększają czytelność Twojej strony i ułatwiają nawigację wewnątrz witryny. Rozpisane zgodnie z zasadami SEO copywritingu polepszą Twoją widoczność w Google;
 • artykuły blogowe – lekkie lub specjalistyczne treści, które przyciągną czytelników do Twojej strony, oferując im konkretną, merytoryczną treść. Mogą mieć charakter atrakcyjnego wpisu blogowego lub branżowego, naukowego artykułu;
 • teksty zapleczowe – pisane stricte pod SEO teksty, których głównym zadaniem jest skuteczny linkbuilding i wygenerowanie odnośników prowadzących do Twojej strony;
 • treści na stronę www – teksty z Twojej branży , które wzbogacą stronę w merytoryczną treść i uczynią ją w pełni profesjonalną w oczach czytelników oraz klientów.

Oprócz tego wśród naszych usług znajduje się m.in. ghostwriting, korekta istniejących treści, wprowadzanie produktów i wszelkiego rodzaju inne teksty pod SEO.

Co więcej, zajmujemy się nie tylko pisaniem w języku polskim, ale także w angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, ukraińskim i rosyjskim. Jesteśmy przygotowani na każde zadanie, które nam wyznaczysz.

Treści pod SEO – cena

Zainteresowany skorzystaniem z naszych usług? To świetnie – na pewno jednak zastanawiasz się, ile kosztuje profesjonalny SEO copywriting. Cóż, ceny na rynku są różnorodne. Jak wiadomo, nie należy przepłacać, jednak „specjaliści” oferujący swoje usługi za kilka złotych z reguły nie tworzą treści pod SEO na satysfakcjonującym poziomie, a otrzymany tekst bywa niechlujny, niepoprawny i – przede wszystkim – niezoptymalizowany pod Google. Jak odróżnić znawców od wyrobników? Profesjonalny copywriter SEO powinien posiadać przykłady treści – nasze możesz obejrzeć w zakładce Copywriter portfolio.

Agencja Content Writer oferuje Ci indywidualną, dostosowaną do Twoich oczekiwań i możliwości wycenę. Orientacyjne stawki za nasze usługi znajdziesz w zakładce cennik. W cenę wszystkich naszych tekstów wpisana jest pełna optymalizacja SEO, pozycjonowanie onsite i linkowanie wewnętrzne, a także ewentualne poprawki – jeśli zażyczysz sobie korekty przesłanego tekstu, nie zapłacisz za nią żadnej dodatkowej sumy.

Copywriter SEO – skontaktuj się z nami

Chcesz zamówić u nas indywidualną wycenę i omówić warunki współpracy oraz specyfikę zlecenia? Zajrzyj do zakładki kontakt lub napisz bezpośrednio na adres kontakt@contentwriter.pl. Odpowiemy na Twoją wiadomość możliwie najszybciej.

Wolisz kontakt telefoniczny? Zadzwoń na nasz numer – 535 690 777. Zapraszamy także do naszego biura, które znajduje się pod następującym adresem: Poznań, ul. Gronowa 22, pokój 1202 (piętro 12). Jesteśmy na miejscu codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00 – 18:00.

Teksty SEO – dlaczego warto zamówić je u nas?

Jesteśmy profesjonalną agencją copywriterską, która specjalizuje się w pisaniu treści pod SEO, pozycjonowaniu i marketingu sieciowym. Skorzystaj z naszych usług, a zagwarantujemy Ci:

 • poprawność językową – nasze teksty są nie tylko atrakcyjne, angażujące i ciekawe pod względem stylistycznym, ale przede wszystkim poprawne językowo. Dbamy o staranną polszczyznę w równym stopniu, co o sympatię internetowych przeglądarek.
 • merytoryczną treść – stawiamy na solidny research i konkretne informacje. Tysiące znaków o niczym, z porozrzucanymi chaotycznie frazami kluczowymi? Ależ skąd – kiepskiej jakości i starej daty SEO copywriting to nie my! Zapewniamy wyłącznie teksty nasycone treścią: nawet z najbardziej specjalistycznych dziedzin.
 • stały kontakt i dyspozycyjność – jesteśmy pod telefonem od 10:00 do 18:00, a na maile odpisujemy w przeciągu godziny. Nie będziesz się musiał do nas dobijać ani wysyłać gołębi pocztowych 🙂 Przez cały okres pracy nad tekstami będziemy do Twojej pełnej dyspozycji.
 • darmowe poprawki – zapłacisz tylko za taką treść SEO, z której będziesz w 100% zadowolony. Nie pobieramy dodatkowej opłaty za naniesienie poprawek. Możesz śmiało zgłaszać uwagi i zastrzeżenia co do otrzymanego tekstu – wszystkie weźmiemy pod uwagę i dostosujemy się do Twoich wymagań. Twoja satysfakcja jest naszym najważniejszym celem.

Jesteśmy pewni swoich umiejętności, dlatego gwarantujemy tak atrakcyjne warunki. Mamy nadzieję, że wspólnie nawiążemy owocną współpracę!

Copywriter SEO – skuteczne treści tworzone od lat

Perfekcyjna jakość to nie jedyny atut, jakim może pochwalić się nasz zespół. Oprócz tego naszą agencję cechuje:

 • doświadczenie – nasz profesjonalizm i skuteczność są wynikiem tysięcy zapisanych stron, a o naszych umiejętnościach w zakresie tworzenia SEO contentu poświadczy rzesza zadowolonych klientów!
 • lekkie pióro – wybraliśmy zawódcopywritera, ponieważ pisanie jest naszą pasją. Gwarantujemy treści tworzone od serca i z zaangażowaniem. Mamy na uwadze nie tylko preferencje narzędzi i wyszukiwarek, ale także czytelników. Nudne, nijakie, generyczne treści? To nie u nas!
 • terminowość – jesteśmy słowni i sumienni. Nie przekraczamy ustalonych deadline’ów. Wspólnie określimy termin realizacji zlecenia i dostarczymy zamówiony tekst  przed upływem wyznaczonego czasu. Masz to pewne jak w banku.
 • jasne warunki współpracy – wystawiamy fakturę VAT i sporządzamy umowę o przeniesieniu praw autorskich wraz z klauzulą o poufności. Wszystko czarno na białym i zgodnie z zasadami.

Ponadto jako zespół specjalistów zapewniamy:

 • rygorystyczny system kontroli jakości – jaka jest przewaga profesjonalnej agencji copywriterskiej nad copywriterami freelancerami? To proste – nad Twoim zleceniem pracuje sztab specjalistów. Po napisaniu tekstu przez copywritera SEO całość zostaje skrupulatnie sprawdzona przez naszych korektorów i redaktorów. Masz pewność, że otrzymasz dopracowaną, pozbawioną błędów treść pod pozycjonowanie. Nie wysyłamy „bubli”!
 • wiedzę o SEO stosowaną w praktyce – na bieżąco monitorujemy naszą branżę i jesteśmy zaznajomieni z najnowszymi tendencjami. Wiemy, jak przełożyć skomplikowaną, teoretyczną wiedzę o pozycjonowaniu na praktyczne, wymierne efekty. Wszystko po to, byś otrzymał SEO teksty, które faktycznie konwertują, polepszają widoczność strony i zwiększają Twoje zasięgi. Nie zapłacisz za coś, co przyniesie Ci więcej finansowej szkody niż pożytku.
 • tłumaczenia w 7 językach – przygotowujemy treści nie tylko po polsku. W naszej ofercie znajduje się profesjonalny SEO copywriting w siedmiu językach obcych: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, rosyjskim i ukraińskim. Z ogromną chęcią pomożemy Ci zbudować międzynarodową markę.
 • błyskawiczną realizację – mamy duże moce przerobowe i potrafimy sporządzić wiele tekstów w bardzo krótkim czasie. Miesięcznie napiszemy ponad 5 milionów znaków! Przy mniejszych zleceniach zamówiony artykuł odeślemy już w przeciągu 2 dni roboczych!

Content SEO – korzyści dla Twojego biznesu

Wielokrotne badania potwierdzają, że współczesny internauta to odbiorca niecierpliwy – interesują go tylko trzy pierwsze wyniki, które pokazują się w wyszukiwarce po wpisaniu danej frazy. Oznacza to, że jeśli Twoja strona pozycjonuje się w Google poza pierwszą trójką, potencjalni klienci rzadko dotrą do Twojej oferty! Co może zmienić ten stan rzeczy? Przede wszystkim copywriting SEO i przemyślana strategia działania.

Profesjonalny, doświadczony SEO copywriter potrafi stworzyć taką treść, którą Google „polubi” i nagrodzi wysoką pozycją w wyszukiwarce. Dobierze odpowiednie, niezagospodarowane przez konkurencję frazy kluczowe. Co więcej, odpowiednie treści  budują wizerunek Twojej marki i zaufanie klientów. Odbiorca zawsze uzna za bardziej profesjonalną tę stronę, która została rozpisana poprawnie pod względem stylistycznym, językowym i merytorycznym. Język to podstawowe i bodaj najpotężniejsze narzędzie perswazji, a my, jako specjaliści od pisma, umiejętnie wykorzystamy go dla Twoich potrzeb.

Copywriting SEO – zaufaj doświadczonej agencji

Zdajemy sobie sprawę, że copywriting to branża, w której roi się od samozwańczych magików, obiecujących klientowi złote góry i cudowne rozwiązania na wszystkie biznesowe problemy. Być może Twoje dotychczasowe doświadczenia z copywriterami SEO nie należą do udanych. Być może zraziłeś się do schematycznych, „klepanych” od niechcenia tekstów, które w żaden wymierny sposób nie przyczyniły się do polepszenia widoczności Twojej strony.

Agencję Content Writer tworzą realiści. Jesteśmy ludźmi pióra, ale takimi, którzy twardo stąpają po ziemi i potrafią diagnozować rzeczywiste problemy. Oferujemy usługi dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości, kompleksowe spojrzenie na Twój biznes i przemyślaną strategię content marketingową. Sprzedajemy profesjonalne teksty zwiększające widoczność i praktyczną wiedzę o pozycjonowaniu. Pomożemy zoptymalizować stronę i polepszyć zasięgi. Nie jesteśmy anonimowymi amatorami – stoi za nami doświadczenie. Nie wierzysz? Przeczytaj przykładowe teksty SEO w naszym portfolio. Nie widzisz tam tekstu z interesującej Cię branży? A może mimo wszystko chcesz sprawdzić nasze umiejętności w praktyce – zobaczyć, jak poradzimy sobie z konkretnym zleceniem? Zamów u nas tekst „na próbę” i sam oceń, czy jesteś zainteresowany dalszą współpracą.

Już dziś zrób coś dobrego dla swojej firmy i pomóż jej polepszyć zasięgi dzięki naszym treściom. Pierwszy krok ku przyszłemu sukcesowi zajmie Ci dosłownie kilka minut – wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz do nas. Na wiadomości od klientów odpisujemy błyskawicznie. Śmiało zadawaj nam pytania: postaramy się rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości.

Czekamy na Ciebie i Twoje zlecenia!

Nasze mocne strony

Komunikatywność

Szybko odpisujemy na wiadomości i jesteśmy dyspozycyjni.

Terminowość

Działamy błyskawicznie - możesz być pewien, że zamówioną treść otrzymasz przed ustalonym terminem.

Umiejętności

Stoją za nami lata doświadczeń i miliony napisanych znaków.