Darmowa wycena

Copywriting SEO

Opracujemy skuteczny copywriting SEO dla Twojej firmy. Zyskaj lepszą widoczność w Google i zwiększ ruch na swojej stronie dzięki naszym treściom.

Oferta

Profesjonalny copywriting SEO

Oferujemy teksty SEO, które poprawią widoczność Twojej firmy w Google.

Dzięki nim dotrzesz do nowych odbiorców i zwiększysz liczbę potencjalnych klientów.

Jesteśmy zespołem copywriterów, który ma bogate doświadczenie w tworzeniu treści pod wyszukiwarki. Oferujemy profesjonalny copywriting SEO, który wyróżni Twoją stronę wśród konkurentów.

Darmowa wycena

Co zawiera nasz

Copywriting pod SEO

Dobór słów kluczowych

Kompleksowo analizujemy potencjał fraz. Na podstawie danych wybieramy optymalne słowa kluczowe, dzięki którym Twoja strona szybciej zyska widoczność w Google.

Struktura tekstu pod SEO

Przed stworzeniem treści wykonujemy wnikliwy research oraz sporządzamy przejrzystą architekturę informacji. Następnie piszemy eksperckie teksty z Twojej branży.

Optymalizacja

Wykonujemy formatowanie tekstu oraz linkowanie wewnętrzne. Dzięki tym zabiegom teksty będą lepiej indeksowane, a także wpłyną na wygodę użytkowników.

Copywriting SEO – oferta

Nasze usługi obejmują szereg treści, które piszemy zgodnie z praktyką SEO:

Złóż zamówienie

Cechy naszych tekstów pod SEO

Merytoryka

Tworzymy teksty, które są wartościowe dla czytelników.

Kompleksowość

Dodajemy nagłówki, a także wykonujemy linkowanie wewnętrzne.

Analiza

Za pomocą narzędzi dobieramy optymalne frazy kluczowe.

Copywriting SEO - korzyści

Pozycjonowanie strony

Zwiększ ruch na stronie dzięki wyższym pozycjom w Google.

Większa sprzedaż

Dotrzyj z ofertą do większej ilości potencjalnych klientów.

Rozpoznawalność marki

Zbuduj wizerunek swojej marki, publikując ciekawe treści.

Pozycjonowanie

Przyciągnij nowych odbiorców na swoją stronę, wykorzystując copywriting SEO.

Publikując odpowiednie teksty poprawisz pozycję w wyszukiwarce i wygenerujesz większy ruch. To poszerzy grono osób zainteresowanych Twoją ofertą.

Dzięki temu nie musisz płacić za reklamy, aby pozyskiwać klientów – zajmą się tym zoptymalizowane treści, które będą widoczne w Google.

Wzrost sprzedaży

Zadbaj o widoczność w wyszukiwarce i dotrzyj z ofertą do nowych klientów.

Copywriting SEO posiada niespotykaną właściwość – powiększa stronę i pozycjonuje ją na wiele różnych fraz kluczowych.

To oznacza, że odbiorcy mogą dotrzeć do firmy wpisując w Google różne nazwy usług lub zapytania związane z Twoim biznesem. Nie istnieje tutaj żaden limit.

Budowa wizerunku

Copywriting SEO musi przekazywać użyteczne informacje, aby skutecznie pozycjonować stronę.

Dlatego przy okazji sprawia, że marka staje się bardziej wiarygodna i buduje zaufanie wśród odbiorców.

Publikowanie merytorycznych treści przełoży się na renomę i pozytywne postrzeganie Twojej firmy.

Jak przebiega copywriting SEO?

Od skutecznego pozycjonowania strony dzielą Cię zaledwie trzy etapy:

1

Zamówienie

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas i przekaż nam swoje wytyczne.

2

Realizacja

Nasi copywriterzy piszą teksty zgodnie z aktualnymi wymogami algorytmów Google.

3

Wysyłka

Przesyłamy gotowe treści na Twój adres e-mail lub wstawiamy je bezpośrednio na Twoją stronę.

Czym wyróżnia się nasz

SEO copywriting

Krótki czas realizacji

Jako zespół zawodowych copywriterów szybko stworzymy zamówione teksty.

Stały kontakt

Podczas całego okresu współpracy służymy pomocą.

Umiejętności

Stoją za nami lata doświadczeń i miliony napisanych znaków.

FAQ

Copywriting SEO – najczęstsze pytania

Poniżej przedstawiamy odpowiedzi w formie Q&A.

Czym jest copywriting SEO?

Copywriting SEO to usługa pisarska polegająca na pozycjonowaniu strony internetowej za pomocą zoptymalizowanych treści, które są zgodne z wytycznymi wyszukiwarek.

Czym cechuje się copywriting SEO?

Niemal każdy tekst opublikowany w Internecie jest indeksowany przez roboty Google. Aby jednak zyskał widoczność, musi spełnić szereg tzw. czynników rankingowych, takich jak:

Występowanie słów kluczowych

Słowa kluczowe (frazy) to zapytania użytkowników, które są wpisywane w wyszukiwarkę. Tekst pod SEO musi je bezwzględnie zawierać, aby skutecznie pełnił swoje zadanie.

W tym aspekcie ważne jest zachowanie odpowiedniego natężenia fraz. Nie powinny występować zbyt często, aby nie sprawiać wrażenia manipulowania rankingiem, ani zbyt rzadko, by zapewnić optymalny potencjał SEO. W praktyce copywriter umieszcza frazy naturalnie, co 50-200 słów.

Warto zaznaczyć, że słowa kluczowe powinny być wdrożone w szczególnie ważnych miejscach i fragmentach tekstu, takich jak tytuł, nagłówki H2 czy wstęp.

Przejrzysta struktura

Skuteczne teksty pod SEO cechują się odpowiednią budową, dzięki której czytelnik łatwiej odnajdzie i przyswoi potrzebne wiadomości. W tym celu informacje muszą być ułożone zgodnie z ich wartością, do czego służy hierarchia nagłówków.

Z kolei formatowanie (wliczając listy punktowe, akapity, pogrubienia itd.) wyróżnia ważne fragmenty i ułatwia czytanie, zwiększając atrakcyjność tekstu.

Wartość merytoryczna

Jakość informacji ma diametralne znaczenie w kontekście pozycjonowania. Rzetelny copywriting SEO zyska znacznie lepszą widoczność od przeciętnej treści, w której upchane są słowa kluczowe.

Dlatego każdy artykuł poprzedzamy gruntowną analizą, aby opracować specjalistyczne materiały. Taka dawka wiedzy przekłada się nie tylko na pozycjonowanie, ale również na budowę wizerunku i postrzeganie marki przez odbiorców.

Od czego zależy potencjał pozycjonowania?

Treść jest istotnym, ale niejedynym czynnikiem odpowiedzialnym za sukces w wyszukiwarce. Wpływ na pozycjonowanie mają również:

  • autorytet tematyczny strony
  • wiek domeny
  • przejrzysta oprawa graficzna
  • szybkość ładowania się strony
  • liczba przychodzących linków
  • certyfikat SSL

Znaczna część czynników nie jest nawet poznana, a dokładne działanie algorytmów stanowi tajemnicę. Niemniej widzimy, że na rezultaty wpływa nie tylko sam tekst, ale również jego miejsce publikacji, od którego zależy komfort i bezpieczeństwo odbiorców.

Jakie efekty przynosi copywriting pod SEO?

Profesjonalne treści są niezbędne, aby zdobyć wysoką pozycję w Google, a tym samym odnosić korzyści biznesowe. Współcześnie copywriting SEO jest podstawą w marketingu internetowym, gdyż generuje wiele stabilnych, uzupełniających się rezultatów, takich jak rozpoznawalność marki, generowanie ruchu na stronie oraz większa sprzedaż.

Ile kosztuje copywriting SEO?

cenniku znajdziesz ceny naszych usług.

Ja widać, kwota zależy od rodzaju treści. Stawka za teksty zapleczowe jest mniejsza od specjalistycznych artykułów, gdyż trzeba włożyć w nie adekwatnie mniej pracy.

Mówią o nas

Zadowoleni klienci

Potrzebowaliśmy profesjonalnej pomocy w napisaniu tekstów wykorzystujących wiedzę medyczną. Agencja Content Writer świetnie poradziła sobie nawet z bardzo wymagającymi tematami. Artykuły naukowe zostały napisane na podstawie odpowiednio dobranej bibliografii. Dodatkowy duży plus za krótkie terminy wykonania pracy i dotrzymywanie ustaleń. Z przyjemnością będziemy dalej kontynuować współpracę!

Norameda

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze stałej współpracy z firmą Content Writer. Agencja dobrze dostosowuje się do naszych oczekiwań i z dużym wyczuciem dobrała autora odpowiedniego dla naszej branży (Internet i telekomunikacja). Teksty zawsze są dostarczane terminowo, nigdy nie ma też problemów z wdrażaniem ewentualnych poprawek i dopracowywaniem tekstów.

FiberLink Sp. z o. o.

Polecamy usługi agencji Content Writer w zakresie tworzenia profesjonalnych treści w języku angielskim. Zamawialiśmy teksty pod SEO oraz na social media w tym języku i za każdym razem byliśmy z nich w 100% zadowoleni. Współpraca jest bezproblemowa, a obsługa klienta szybka i przyjazna. Produkty z oferty naszej firmy opisano rzetelnie i merytorycznie, a teksty nie wymagały żadnych zmian.

Smoke and Pork

Jesteśmy agencją nieruchomości obsługującą rynek premium, w związku z czym przywiązujemy bardzo dużą rolę do naszego contentu. Do agencji Content Writer zgłosiliśmy się z zapotrzebowaniem na artykuły wysokiej jakości, skierowane do wymagających odbiorców. Dostarczone treści spełniły nasze oczekiwania, dlatego zdecydowaliśmy się na stałą współpracę.

Vilea Property Boutique

Agencja Content Writer to najlepszy wybór dla osób zainteresowanych copywritingiem medycznym. Artykuły z tej branży, które agencja dla nas przygotowuje w ramach stałej współpracy, zawsze są rzetelne i pozbawione błędów merytorycznych, podparte solidnym researchem, pełne istotnych informacji. Czuć w nich autentyczne zaangażowanie i wiedzę medyczną osoby piszącej.

Medicept

Jako duży sklep z tysiącami produktów w ofercie mamy spore zapotrzebowanie na content. Zdarza nam się zamawiać nawet kilkaset tysięcy znaków miesięcznie. Agencja Content Writer zawsze staje na wysokości zadania i w krótkim czasie potrafi dostarczyć hurtowe ilości treści. Widzimy efekty tej współpracy w postaci lepszego pozycjonowania naszej strony w Google i większej liczby zamówień.

Meble Teo

Kontakt

Content Writer - Profesjonalne treści dla Twojej firmy

elements/icons/32x32/tel Created with Sketch. +48 535 690 777
elements/icons/32x32/mail Created with Sketch. kontakt@contentwriter.pl