Darmowa wycena

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Copywriter Łódź

Poszukujesz copywritera w Łodzi? My damy Ci znacznie więcej – zespół doświadczonych pisarzy, który opracuje indywidualne teksty dla Twojej firmy!

Jesteśmy specjalistami w swoim fachu, a naszym zadaniem jest wyróżnienie Twojego przedsiębiorstwa wśród konkurencji za pomocą pisma.

Sprawdź nasze możliwości!

JAKIE EFEKTY NIESIE NASZ

Copywriting w Łodzi

Wyższa konwersja

Opracujemy treści skrojone pod Twoich klientów, aby realizować wyznaczone cele marketingowe

Lepsza widoczność firmy

Tworzymy teksty zgodnie z zasadami SEO, aby wykorzystać pełny potencjał do wyświetlania się w Google

Budowa wizerunku i popularności

Fachowe, profesjonalne opisy to podstawa, by wzbudzić zaufanie oraz uznanie w oczach klientów

Jeśli prowadzisz firmę w Łodzi i szukasz doświadczonego copywritera – jesteś w dobrym miejscu. Oferujemy skuteczny copywriting, który zwiększy Twoje zyski. Nie wierzysz? Zatem przeczytaj, co mamy do zaoferowania.

Copywriter Łódź – jakość oraz doświadczenie

Mamy ogromne doświadczenie w tym zawodzie. Jako copywriterzy pracujemy kilka lat, tworząc tysiące różnego rodzaju tekstów. Napisaliśmy ponad 300 specjalistycznych artykułów, 1000 opisów produktowych i kategorii, wiele treści na stronę WWW, a także e-booka, teksty do ulotek i katalogów. Opracowywaliśmy strategie SEO copywritingu, a także przeprowadzaliśmy korekty książek.

Pismo jest naszą pasją od dziecka, dlatego gwarantujemy wysoką jakość zamówionych tekstów. Dodatkowa wiedza z zakresu marketingu oraz pozycjonowania pozwala nam przeradzać pisarskie umiejętności w iście sprzedażowy copywriting.

Postaw na skutecznego copywritera w Łodzi

Jeśli więc szukasz copywritera w Łodzi, aby Twoja firma prezentowała wyłącznie profesjonalne treści, skontaktuj się z nami! Warto wybrać akurat nas, ponieważ:

 • Gwarantujemy wysoką jakość tekstów – mamy niezbędne doświadczenie i umiejętności, by pisać skutecznie i na temat. Przykładamy szczególną uwagę do oczekiwań odbiorcy. Jeśli tworzymy ekspercki artykuł, wkładamy w niego wiele wartości merytorycznej, by zadowolić czytelników. Gdy z kolei mamy przekonać potencjalnych klientów do zakupu, układamy atrakcyjną treść sprzedażową. Dostosowujemy charakter tekstu indywidualnie do każdego zlecenia, biorąc pod uwagę konkretny cel marketingowy, specyfikę firmy oraz charakter grupy docelowej. W copywritingu nie ma jednego przepisu na sukces, dlatego tworzymy treść tak, jak chcą tego odbiorcy.
 • Piszemy sprawnie i terminowo – przed podjęciem realizacji wspólnie ustalamy konkretny termin realizacji, którego nie przekroczymy. Współpracowaliśmy z dziesiątkami różnych firm, lecz nie spóźniliśmy się ani razu. Myślimy, że w obecnych czasach jest to rzecz godna pochwały 🙂 Ponadto posiadamy duże moce przerobowe, dlatego napiszemy dla Ciebie więcej treści niż typowa agencja copywriterska w Łodzi. Szybko zrealizujemy nawet bardzo obszerne zlecenia, żebyśmy sprawnie przeszli od zamówienia do efektów!
 • Sporządzamy dokumenty prawne – po akceptacji tekstów wystawiamy fakturę VAT. Przed nawiązaniem współpracy możemy stworzyć dla Twojej firmy umowę o przeniesieniu praw autorskich wraz z klauzulą o poufności. Wszystkie informacje, które nam przekazujesz, zostają między nami!
 • Zapewniamy stały kontakt – w razie zmiany koncepcji lub nowych pomysłów jesteśmy wciąż do dyspozycji pod telefonem lub e-mailem. Wzajemna komunikacja jest kluczem do sukcesu, dlatego jesteśmy bardzo czujni – szybko wdrożymy poprawki lub zmiany w stosunku do pierwotnego zamówienia.
 • Płacisz tylko za tekst, który akceptujesz – decydując się na współpracę z nami nie grasz w ciemno. Otrzymasz dokładnie takie treści, jakich oczekujesz. Jeśli tak się nie stanie, zachowujemy tekst dla siebie i zapominamy o wszelkich należnościach! Bezpieczeństwo i zadowolenie ze współpracy jest dla nas priorytetem.

Copywriting Łódź – pisanie tekstów, które sprzedają

Jest jeszcze jeden silny argument, dlaczego warto wybrać akurat nas spośród wszystkich copywriterów w Łodzi. Napiszemy każdy rodzaj tekstu, jakiego potrzebuje Twoja firma. Dostosujemy nasze usługi do wymagań, tworząc zarówno specjalistyczne artykuły, jak i oryginalne teksty na stronę internetową. Znajdziesz u nas wszystko, czego szukasz!

W miastach takich jak Łódź copywriting obejmuje:

 • Treści sprzedażowe – atrakcyjne teksty przeznaczone na portale aukcyjne, social media oraz stronę internetową. Stosujemy język korzyści oraz perswazyjny charakter, by nakłonić potencjalnych klientów do zakupu produktu bądź usługi!
 • Teksty SEO – tworzymy treści zgodnie z najnowszymi standardami pozycjonowania, przez co zwiększamy widoczność firmy oraz ruch organiczny. Fundamentem SEO jest jakość, dlatego nasze teksty są tak skuteczne! Ponadto wykonujemy formatowanie, obejmujące hierarchię nagłówków i pogrubienia fraz kluczowych. Pozycjonowanie za pomocą treści jest dla nas codziennością.
 • Teksty na stronę internetową – opracujemy skuteczne treści dla Twojej firmowej strony. Nie tylko atrakcyjnie zaprezentujemy ofertę, ale również przedstawimy misję firmy, jej zalety oraz korzyści płynące z zakupu. Klient jest najważniejszy, dlatego zadbaj o profesjonalny wizerunek oraz przejrzyste, unikalne dostarczenie informacji.
 • Specjalistyczne artykuły blogowe – opracujemy merytoryczny tekst pod SEO z Twojej branży! Nie tylko wzmocnimy pozycjonowanie, ale również zwiększymy sprzedaż i zbudujemy ekspercki wizerunek firmy.
 • Opisy kategorii i produktów – tworzymy oryginalne teksty pod SEO dla sklepów internetowych oraz innych platform e-commerce. Wiemy, jak wpływać na odbiorców za pomocą pisma, dlatego skutecznie zwiększymy konwersję.
  W ramach copywritingu oferujemy również teksty do ulotek, korekty książek i wiele innych treści, jakich potrzebuje Twoja firma. Napisz lub zadzwoń do nas i porozmawiajmy o szczegółach współpracy!

Agencja copywriterska Łódź – cennik

Niezależnie czy szukasz copywritera freelancera, czy agencji content marketingu w Łodzi, postaw na nas, gdyż oferujemy połączenie samych zalet – kameralny kontakt, wysoką jakość, liczne treści i pełny profesjonalizm współpracy.

Cena pisania tekstów zależy od indywidualnych ustaleń. Czynniki, które mają wpływ na ostateczną wycenę, to ilość zamówień, czas współpracy oraz stopień trudności. Cena copywritingu waha się z uwagi na fakt, że skomplikowane treści wymagają czasu na zgłębienie tematu. Ponadto cenimy stałych kontrahentów oraz preferujemy większe zlecenia, dlatego dostosujemy cennik do możliwości oraz potrzeb Twojej firmy, byśmy byli wspólnie zadowoleni z podjęcia współpracy.

Jeśli więc szukasz copywritera w Łodzi, z czystym sumieniem polecamy swoją kandydaturę. Choć nasza siedziba znajduje się w Poznaniu, możemy ustalić wszystkie szczegóły przez Internet bądź telefonicznie. Mamy szczerą nadzieję, że współpraca spełni Twoje wszelkie oczekiwania!

CZYM WYRÓŻNIA SIĘ NASZE

Pisanie tekstów w Łodzi

Wysoką jakością

Skupiamy się na tym, aby przekazać Tobie treści najwyższych lotów

Sumiennością

Zawsze dotrzymujemy ustalonego terminu

Szybkością

Sprawnie zrealizujemy każde zamówienie

Kontakt

Content Writer - Profesjonalne treści dla Twojej firmy

elements/icons/32x32/tel Created with Sketch. +48 535 690 777
elements/icons/32x32/mail Created with Sketch. kontakt@contentwriter.pl