Darmowa wycena

Ghostwriting

Kim jest „autor widmo”? To profesjonalista, który napisze artykuł, tekst specjalistyczny, a nawet książkę… ale pod skończonym dziełem podpiszesz się Ty, nie on. To pisarz, który zrzeka się autorstwa i w pełni anonimowo tworzy treści dla innych osób.

Tworzymy specjalistyczne artykuły w imieniu zleceniodawców, aby mogli odnieść personalne korzyści z autorstwa.

Profesjonalny ghostwriting dla Twojej firmy

Ghostwriting polega na anonimowym pisaniu specjalistycznych treści, artykułów czy scenariuszy. My tworzymy treści, a Ty jesteś ich autorem.

Anonimowe wsparcie od strony merytorycznej, logicznej i językowej sprawi, że Twoje treści będą spójne, poprawne, przejrzyste, oryginalne oraz bogate pod kątem słownictwa.

Co otrzymasz w ramach ghostwritingu?

Personalne teksty

Napiszemy perfekcyjne treści w Twoim imieniu

Kompleksowa obsługa

Stoją za nami lata doświadczeń i tysiące zrealizowanych treści

Przeniesienie praw autorskich

Otrzymasz materiały, a wraz z nimi pełną własność użytkową

Co obejmują usługi ghostwritingu?

Zakres naszej oferty obejmuje tworzenie merytorycznych tekstów na potrzeby marketingowe, takie jak:

  • artykuły blogowe
  • artykuły eksperckie
  • e-booki
  • poradniki

Nie świadczymy pisania prac licencjackich, magisterskich ani innych dokumentów, w których zlecenie ghostwritingu nie jest zgodne z prawem.


Cechy naszego ghostwritingu

Szybka realizacja

Treści do 30 000 znaków ze spacjami gotowe w ciągu 2 dni roboczych

Optymalizacja SEO

Każdy tekst przeznaczony do publikacji w Internecie tworzymy pod wyszukiwarki

Profesjonalizm

Obejmujemy treści klauzulą poufności oraz przeniesieniem majątkowych praw autorskich


Ghostwriting - korzyści

Budowa wizerunku

Zdobądź uznanie jako autor świetnych tekstów

Wzrost sprzedaży

Zwiększ zainteresowanie ofertą wśród potencjalnych klientów

Oszczędność czasu

Zleć nam pracę, a my zajmiemy się całą resztą

Kreowanie eksperckiego wizerunku

Niewątpliwie jesteś ekspertem w swojej dziedzinie i dysponujesz bogatą wiedzą. Być może nie wiesz jednak, jak tę wiedzę sprzedać, a lekkie pióro nie należy do Twoich mocnych stron.

Tutaj z pomocą przychodzi ghostwriting, czyli zlecenie napisania specjalistycznych tekstów profesjonaliście. Wystarczy, że zapłacisz za usługę, a będziesz mógł podpisać się pod poradnikowym e-bookiem czy merytorycznym artykułem. Nie ma lepszego rozwiązania, gdy chcesz zbudować swój autorytet i zaufanie wśród odbiorców.

Ghostwriting odgrywa szczególną rolę w przypadku firm, które kreują się na markę ekspercką. Wartość merytoryczna wnoszona przez osoby trzecie może naruszyć zaufanie klientów, dlatego tak ważne jest zniesienie autorstwa na rzecz zleceniodawcy.

Większa sprzedaż

Firmowy blog oraz tematyczne teksty na stronie internetowej stanowią naturalną wizytówkę marki, która buduje swój autorytet, nasilając tym samym sprzedaż.

Klienci chętniej zapoznają się z ofertą i dokonają transakcji, gdy będą pewni wysokiej jakości usług lub produktów.

Pozycjonowanie

Optymalizujemy tworzone teksty pod SEO. Jeśli więc zamówione treści będą publikowane w Internecie, zwiększą widoczność Twojej strony.

To przełoży się na pozyskiwanie darmowego ruchu oraz większą liczbę potencjalnych klientów.

Przebieg zamówienia

1

Ustalenia

Omawiamy zakres prac, cenę i termin.

2

Realizacja

Nasi copywriterzy-widmo zabierają się do pracy.

3

Rozliczenie

Wystawiamy fakturę VAT i przenosimy majątkowe prawa autorskie.

Co wyróżnia nasz ghostwriting?

Terminowość

Deadline to dla nas rzecz święta – nigdy go nie przekraczamy!

Jakość

Potwierdzona przez setki zadowolonych klientów

Stały kontakt

W razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji

Mówią o nas

Zadowoleni klienci

Potrzebowaliśmy profesjonalnej pomocy w napisaniu tekstów wykorzystujących wiedzę medyczną. Agencja Content Writer świetnie poradziła sobie nawet z bardzo wymagającymi tematami. Artykuły naukowe zostały napisane na podstawie odpowiednio dobranej bibliografii. Dodatkowy duży plus za krótkie terminy wykonania pracy i dotrzymywanie ustaleń. Z przyjemnością będziemy dalej kontynuować współpracę!

Norameda

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze stałej współpracy z firmą Content Writer. Agencja dobrze dostosowuje się do naszych oczekiwań i z dużym wyczuciem dobrała autora odpowiedniego dla naszej branży (Internet i telekomunikacja). Teksty zawsze są dostarczane terminowo, nigdy nie ma też problemów z wdrażaniem ewentualnych poprawek i dopracowywaniem tekstów.

FiberLink Sp. z o. o.

Polecamy usługi agencji Content Writer w zakresie tworzenia profesjonalnych treści w języku angielskim. Zamawialiśmy teksty pod SEO oraz na social media w tym języku i za każdym razem byliśmy z nich w 100% zadowoleni. Współpraca jest bezproblemowa, a obsługa klienta szybka i przyjazna. Produkty z oferty naszej firmy opisano rzetelnie i merytorycznie, a teksty nie wymagały żadnych zmian.

Smoke and Pork

Jesteśmy agencją nieruchomości obsługującą rynek premium, w związku z czym przywiązujemy bardzo dużą rolę do naszego contentu. Do agencji Content Writer zgłosiliśmy się z zapotrzebowaniem na artykuły wysokiej jakości, skierowane do wymagających odbiorców. Dostarczone treści spełniły nasze oczekiwania, dlatego zdecydowaliśmy się na stałą współpracę.

Vilea Property Boutique

Agencja Content Writer to najlepszy wybór dla osób zainteresowanych copywritingiem medycznym. Artykuły z tej branży, które agencja dla nas przygotowuje w ramach stałej współpracy, zawsze są rzetelne i pozbawione błędów merytorycznych, podparte solidnym researchem, pełne istotnych informacji. Czuć w nich autentyczne zaangażowanie i wiedzę medyczną osoby piszącej.

Medicept

Jako duży sklep z tysiącami produktów w ofercie mamy spore zapotrzebowanie na content. Zdarza nam się zamawiać nawet kilkaset tysięcy znaków miesięcznie. Agencja Content Writer zawsze staje na wysokości zadania i w krótkim czasie potrafi dostarczyć hurtowe ilości treści. Widzimy efekty tej współpracy w postaci lepszego pozycjonowania naszej strony w Google i większej liczby zamówień.

Meble Teo

Kontakt

Content Writer - Profesjonalne treści dla Twojej firmy

elements/icons/32x32/tel Created with Sketch. +48 535 690 777
elements/icons/32x32/mail Created with Sketch. kontakt@contentwriter.pl