Ghostwriting - Anonimowe Treści, Które Przypisujemy Tobie! Sprawdź!

Chcesz, aby profesjonalny copywriter stworzył teksty za Ciebie? W takim razie z przyjemnością pomożemy!

Ghostwriting polega na anonimowym pisaniu specjalistycznych treści, artykułów czy scenariuszy. My tworzymy treści, a Ty czerpiesz dodatkowe korzyści z autorstwa!

Postaw na pisarzy z pasją i doświadczeniem!

Co otrzymasz w ramach

Usługi ghostwritingu

Personalne teksty

Napiszemy perfekcyjne treści w Twoim imieniu

Pełną anonimowość

Po opracowaniu tekstu niezwłocznie zrzeczemy się autorstwa

Przeniesienie praw autorskich

Otrzymasz materiały, a wraz z nimi pełną dowolność do użytku

Korzyści, jakie odniesiesz dzięki naszemu

Ghostwritingowi

Budowa wizerunku

Ty jesteś autorem, a więc do Ciebie należą wszelkie zaszczyty płynące z dzieła

Większe zyski

Profesjonalne treści, jakie będzie reprezentowała Twoja osoba lub firma, z pewnością wpadną w gust klientów

Oszczędność czasu

Tylko zlecasz nam pracę, a my zajmiemy się całą resztą!

Kim jest „autor widmo”? To profesjonalista, która napisze artykuł, tekst specjalistyczny, a nawet książkę… ale pod skończonym dziełem podpiszesz się Ty, nie on. To pisarz, który zrzeka się autorstwa i w pełni anonimowo tworzy treści dla innych osób. Ghostwriting – tak brzmi angielska nazwa tej usługi – opiera się zatem na dyskretnej transakcji: w zamian za gratyfikację finansową „autor widmo” oferuje treść, z której jego klient czerpie personalne korzyści. Jakie?

Ghostwriting – dlaczego warto?

Wizerunek eksperta to jedna z kluczowych kwestii w biznesie. To, jak jesteś postrzegany, determinuje sukces tak w interesach, jak w relacjach. Niewątpliwie jesteś ekspertem w swojej dziedzinie i dysponujesz bogatą wiedzą. Być może nie wiesz jednak, jak tę wiedzę sprzedać, a lekkie pióro nie należy do Twoich mocnych stron. Tutaj z pomocą przychodzi ghostwriting, czyli zlecenie napisania specjalistycznych tekstów profesjonaliście. Wystarczy, że zapłacisz za usługę, a będziesz mógł podpisać się pod poradnikowym e-bookiem czy merytorycznym artykułem. Ghostwriting to świetne rozwiązanie, gdy chcesz zbudować swój autorytet i zaufanie wśród odbiorców.

Ghostwriting odgrywa szczególną rolę w przypadku firm, które kreują się na markę ekspercką. Wartość merytoryczna wnoszona przez osoby trzecie może naruszyć zaufanie klientów, dlatego tak ważne jest zniesienie autorstwa na rzecz zleceniodawcy. Firmowy blog oraz tematyczne informacje na stronie internetowej stanowią naturalną wizytówkę marki, która buduje swój autorytet, nasilając tym samym sprzedaż swoich usług bądź produktów. Ghostwriting idealnie sprawdza się również w przypadku scenariuszy czy korekt książkowych, gdzie końcowe dzieło przynosi korzyści głównemu, podpisującemu się pod nim autorowi. Anonimowe wsparcie od strony merytorycznej, logicznej i językowej sprawia, że treści zawsze są spójne, poprawne, przejrzyste, oryginalne oraz bogate pod kątem słownictwa.

Profesjonalny ghostwriting  dla Twojej firmy

Anonimowo tworzymy artykuły w imieniu dietetyków, trenerów personalnych, psychologów, osób zajmujących się marketingiem oraz specjalistów z szeregu innych branż, a nasi zleceniodawcy odnoszą personalne korzyści z takich publikacji. Bezpośrednia współpraca z nami pozwoliła wypromować się wielu firmom,  odnotowującym wymierne efekty ze skorzystania z naszych usług. Warto zamówić u nas ghostwriting, ponieważ oferujemy:

  • lekkie pióro – tak potrzebne przy tworzeniu przekonujących treści;
  • szybką realizację – treści do 30 000 znaków ze spacjami gotowe już w ciągu 2 dni roboczych;
  • pełną optymalizację SEO wliczoną w cenę – każdy tekst przeznaczony do publikacji w internecie tworzymy pod wyszukiwarki;
  • darmową korektę – nie zapłacisz nic za ewentualne poprawki, wszystkie Twoje sugestie weźmiemy pod uwagę;
  • fakturę VAT i umowę – jasne warunki współpracy i rozliczania się;
  • treści w siedmiu językach obcych – piszemy nie tylko po polsku, ale także po angielsku, niemiecku, francusku, hiszpańsku, włosku, ukraińsku i rosyjsku;
  • pełną dyskrecję i anonimowość – spiszemy specjalną umowę. Nikt nie dowie się, że to my jesteśmy autorami Twojego tekstu.

Ghostwriting – cena

Jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszych usług? Ghostwriting wydaje Ci się dobrym pomysłem na polepszenie wizerunku swojego i firmy? Napisz do nas! Wszystkie dane kontaktowe znajdują się w zakładce „Kontakt„. Orientacyjne stawki za nasze usługi umieściliśmy w zakładce „Cennik„. Każdą ofertę wyceniamy jednak indywidualnie, dostosowując się do oczekiwań i możliwości klienta. Możesz być pewien, że także z Tobą ustalimy najkorzystniejsze dla obu stron warunki współpracy. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś – na wiadomości odpisujemy błyskawicznie.

Nasze mocne strony

Terminowość

Deadline to dla nas rzecz święta - nigdy go nie przekraczamy!

Jakość

Setki zadowolonych klientów potwierdzą - mamy doświadczenie w branży i tworzymy jakościowe treści!

Moce przerobowe

Piszemy 5 milionów znaków ze spacjami miesięcznie - szybko realizujemy nawet bardzo obszerne zlecenia!