Darmowa wycena

Tłumaczenia słowacki

Szukasz miejsca, w którym wykonasz profesjonalnego tłumaczenia języka słowackiego? Skorzystaj z usług naszego biura tłumaczeń!

Kompleksowe

Tłumaczenia słowackiego online

Zajmujemy się tłumaczeniem języka słowackiego w trybie zwykłym oraz przysięgłym.

Wykonamy dla Ciebie zarówno przekład dokumentów urzędowych, jak i stron WWW czy tekstów specjalistycznych z różnych branż.

Skontaktuj się z nami i złóż zamówienie, a my dobierzemy odpowiedniego fachowca do realizacji Twojego zlecenia.

Skontaktuj się

Język słowacki – oferta tłumaczeń

Nasza oferta obejmuje tłumaczenia z każdego zakresu. Nasze sztandarowe usługi obejmują:

Mocne strony naszego

Tłumaczenia słowackiego

Usługi specjalistów

Powierz tłumaczenie doświadczonym specjalistom od przekładu.

Szybka realizacja

Skorzystaj z błyskawicznych usług zgranego zespołu.

Gwarancja jakości

Otrzymaj perfekcyjnie wykonane tłumaczenia słowackiego.


Usługi specjalistów

W naszej firmie jednoczymy ekspertów od różnego rodzaju tłumaczeń języka słowackiego.

Każdy z nas specjalizuje się w innym przekładzie i realizuje treści z danej branży: prawa, ekonomii, techniki, medycyny czy biznesu.

Po otrzymaniu Twojego zamówienia powierzymy je w ręce właściwych osób, które mają odpowiednie kompetencje do realizacji zamówień w takowym zakresie.

Szybka realizacja

Zapewniamy błyskawiczne usługi translatorskie bez względu na wielkość zamówienia.

Do realizacji tłumaczenia przystępujemy natychmiast po zaksięgowaniu płatności, a dzięki temu, że jest nas wielu, możemy wspólnie pracować nad jednym zleceniem, dzieląc się obowiązkami.

Nie musisz więc obawiać się o długie terminy oczekiwania, wszak od razu po zapoznaniu się z wytycznymi, wyznaczymy datę realizacji, a następnie zrzeszymy taki zespół, aby wykonał przekład w określonym czasie.

Gwarancja jakości

W cenę tłumaczenia wchodzi także redakcja tekstu przez native speakera i kontrola jakościowa wykonywana przez korektora.

W związku z tym po wykonaniu przekładu przekazujemy go w ręce kolejnych specjalistów, aby sprawdzić ich zgodność merytoryczną i potwierdzić ich bezbłędność.

Dzięki takiemu działaniu zapewniamy bardzo wysokie standardy i gwarantujemy, że teksty są dopracowane w każdym szczególe oraz idealnie odwzorowują oryginał.

Jak wygląda

Proces współpracy

Cała współpraca opiera się na trzech prostych etapach:

1

Odbiór zamówienia

Otrzymujemy teksty do przetłumaczenia.

2

Przygotowanie

Wyznaczamy tłumacza, który przystępuje do realizacji.

3

Wysyłka tekstu

Przesyłamy gotowe materiały na e-mail.

FAQ

Odpowiadamy na pytania związane z tłumaczeniem języka słowackiego.

Czy tłumaczycie każdy rodzaj tekstu?

Tak, jesteśmy zespołem, w którym każdy z naszych tłumaczy specjalizuje się w innej branży, dzięki czemu możemy świadczyć tak różnorodne usługi translatorskie w języku słowackim.

Biorąc pod uwagę rodzaj i branże tekstu dobierzemy odpowiednich specjalistów do wykonania Twojego zlecenia.

Czy tłumaczycie tylko w języku słowackim?

Oprócz tłumaczenia słowackiego oferujemy także przekład w 40 innych językach obcych.

Składając zamówienie, uwzględnij we wiadomości, w jakim języku ma zostać wykonany Twój przekład.

Jak mogę zamówić tłumaczenie?

Skontaktuj się z nami.

Prześlij treści, które mamy dla Ciebie przetłumaczyć i napisz, w jakim języku. Możesz to zrobić bezpośrednio przez e-mail lub korzystając z formularza kontaktowego zamieszczonego na stronie.

Ile czasu zajmuje tłumaczenie?

To zależy od kilku czynników takich jak wielkość zlecenia i rodzaj treści.

Propozycję terminu przedstawimy Ci po zapoznaniu się ze szczegółami. Jeśli zależy Ci na priorytetowej realizacji, zamieść tę informację składając zamówienie, a postaramy się przyśpieszyć cały proces.

Czy wystawiacie fakturę?

Oczywiście, że tak.

Fakturę otrzymasz na adres e-mail niezwłocznie po zakończeniu zamówienia.

Dlaczego wybrać nasze

Tłumaczenia słowackiego

Bogate doświadczenie

Mamy na swoim koncie tysiące zrealizowanych słowackich tłumaczeń.

Kompleksowa oferta

Oferujemy tłumaczenia, a także usługi copywriterskie.

Profesjonalna obsługa

Zawsze możesz liczyć u nas na sprawny kontakt i miłą obsługę.

Mówią o nas

Zadowoleni klienci

Potrzebowaliśmy profesjonalnej pomocy w napisaniu tekstów wykorzystujących wiedzę medyczną. Agencja Content Writer świetnie poradziła sobie nawet z bardzo wymagającymi tematami. Artykuły naukowe zostały napisane na podstawie odpowiednio dobranej bibliografii. Dodatkowy duży plus za krótkie terminy wykonania pracy i dotrzymywanie ustaleń. Z przyjemnością będziemy dalej kontynuować współpracę!

Norameda

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze stałej współpracy z firmą Content Writer. Agencja dobrze dostosowuje się do naszych oczekiwań i z dużym wyczuciem dobrała autora odpowiedniego dla naszej branży (Internet i telekomunikacja). Teksty zawsze są dostarczane terminowo, nigdy nie ma też problemów z wdrażaniem ewentualnych poprawek i dopracowywaniem tekstów.

FiberLink Sp. z o. o.

Polecamy usługi agencji Content Writer w zakresie tworzenia profesjonalnych treści w języku angielskim. Zamawialiśmy teksty pod SEO oraz na social media w tym języku i za każdym razem byliśmy z nich w 100% zadowoleni. Współpraca jest bezproblemowa, a obsługa klienta szybka i przyjazna. Produkty z oferty naszej firmy opisano rzetelnie i merytorycznie, a teksty nie wymagały żadnych zmian.

Smoke and Pork

Jesteśmy agencją nieruchomości obsługującą rynek premium, w związku z czym przywiązujemy bardzo dużą rolę do naszego contentu. Do agencji Content Writer zgłosiliśmy się z zapotrzebowaniem na artykuły wysokiej jakości, skierowane do wymagających odbiorców. Dostarczone treści spełniły nasze oczekiwania, dlatego zdecydowaliśmy się na stałą współpracę.

Vilea Property Boutique

Agencja Content Writer to najlepszy wybór dla osób zainteresowanych copywritingiem medycznym. Artykuły z tej branży, które agencja dla nas przygotowuje w ramach stałej współpracy, zawsze są rzetelne i pozbawione błędów merytorycznych, podparte solidnym researchem, pełne istotnych informacji. Czuć w nich autentyczne zaangażowanie i wiedzę medyczną osoby piszącej.

Medicept

Jako duży sklep z tysiącami produktów w ofercie mamy spore zapotrzebowanie na content. Zdarza nam się zamawiać nawet kilkaset tysięcy znaków miesięcznie. Agencja Content Writer zawsze staje na wysokości zadania i w krótkim czasie potrafi dostarczyć hurtowe ilości treści. Widzimy efekty tej współpracy w postaci lepszego pozycjonowania naszej strony w Google i większej liczby zamówień.

Meble Teo

Kontakt

Content Writer - Profesjonalne treści dla Twojej firmy

elements/icons/32x32/tel Created with Sketch. +48 535 690 777
elements/icons/32x32/mail Created with Sketch. kontakt@contentwriter.pl